Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207049 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #450 dnia: Sierpnia 07, 2015, 20:22:26 »
Zdecydowanie pizzeria Corleone!!! :) Potem Oregano i Klub Nauczyciela, choć jak spróbowałem z Corleone, to tylko od nich zamawiam :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline ogólny22

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #451 dnia: Sierpnia 07, 2015, 20:27:10 »
Witam ja polecam pizzerie może nie w Policach ale blisko, Bella Italia na Polickiej w centrum Handlowym . Pizza taka jak we Włoszech , zupełnie inny smak niż te dostępne w innych pizzeriach w Policach i Szczecinie bardzo podobna w smaku do pizzy którą jadam jak jestem w Rawennie . Polecam cienkie ciasto i oliwę z papryczką peperoni.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #452 dnia: Sierpnia 07, 2015, 20:29:20 »
Ja mam dość pizzy, którą jak podniosę to 'klapnie', mokre od dołu, ble ;)

Przypadła mi do gustu Oregano, odpukać smakuje

Offline bruner

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #453 dnia: Stycznia 09, 2016, 18:33:22 »
Nakręciłem się w życiu pizzy (wiadomo że robiłem najlepsze ;)) i mam awersję do każdej dowożonej pizzy. Jadałem na imprezach ze wszystkich lokalnych pizzeri i zawsze przyjeżdżają zaparowane, rozmoczone, wiszące kawałki. No ale to wina technologii przewozu, cienkości pizzy i ilości mokrych składników na niej. Często jest też na nich ciągnący się ser a tego nie cierpię. Lubię ser zapieczony na pizzy.
Dlatego uważam, że pizzę powinno się jeść w lokalu i porządnie wypieczoną. Ale jak już jestem w takim lokalu to i tak zawsze zamawiam coś innego niż pizzę bo, jak wspominałem, sam robiłem najlepsze ;)

A prywatnie, dla mnie, pizza nr 1 to na grubym cieście z PizzaHut a nr 2 to też na grubym cieście z Pizzeri Piccolo w Szczecinie. Uwielbiam (tę z Piccolo) od czasów szkoły średniej w latach 80-tych.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 10, 2016, 00:52:28 »
Pizzeri Piccolo w Szczecinie

Przyznam, że jadłem tam może maksymalnie 5 razy, ale jest naprawdę dobra!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #455 dnia: Lutego 18, 2016, 10:28:59 »
ja lubię corleone, ale po ostatnim podniesieniu cen chyba przeniosę się do innej, Czemu kosztem powiększenia lokalu mam płacić więcej za pizze?

ceny za wysokie, moim zdaniem.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #456 dnia: Lutego 18, 2016, 11:00:44 »
Ja Corleone, ale ostatnio mnie denerwują dostawy po 2h ;/ trochę przesada, także rozglądam się za inną ;)
Pozdro!
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #457 dnia: Lutego 18, 2016, 21:38:12 »
Grześ o gustach się nie dyskutuje, ale sprawdź Oregano, którą przenieśli z Jasienicy do Polic ;)

Offline Don Vito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #458 dnia: Lutego 19, 2016, 21:05:22 »
Ja Corleone, ale ostatnio mnie denerwują dostawy po 2h ;/ trochę przesada, także rozglądam się za inną ;)
Pozdro!
Dostawy 2H są spowodowane ilością zamówień w danym czasie( fizjologia człowieka jest tak że jemy wszyscy w podobnych godzinach) i niewiele można w tym temacie poprawić . Dodam że przyśpieszenie transportu nie wchodzi w rachubę bo kierowcą( 2 na zmianie) i tak zarzuca się łamanie przepisów i przekraczanie prędkości ( jak większości w tej branży na świecie)

Post Merge: Lutego 19, 2016, 21:32:31
ja lubię corleone, ale po ostatnim podniesieniu cen chyba przeniosę się do innej, Czemu kosztem powiększenia lokalu mam płacić więcej za pizze?

ceny za wysokie, moim zdaniem.
Pizzeria Corleone nie podnosiła cen od ponad 2 lat i wzrost cen wcale nie jest spowodowany powiększeniem lokalu . Przez ten czas koszty pracy i  energii i produktów  znacząco wzrosły . Aby utrzymać pewien standard trzeba podejmować trudne i nie popularne decyzje.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2016, 21:32:31 wysłana przez Don Vito »

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #459 dnia: Lutego 22, 2016, 09:47:24 »
Pizzeria Corleone nie podnosiła cen od ponad 2 lat i wzrost cen wcale nie jest spowodowany powiększeniem lokalu

A to ciekawe trzymam w ręku menu z tamtego roku, wziąłem je chyba we wrześniu więc niecałe pół roku temu. Pizza godfather np o 5 zł więcej kosztuje z 34 na 39zł, el greco z 36 na 39 zł, mafia z 34 na 39.50zł , maxicana z 34 na 39 zł, to tylko niektóre przykłady, bo każda pizza droższa jest. 4-5 zł na pizzy to dużo.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #460 dnia: Lutego 22, 2016, 09:58:54 »
Dostawy 2H są spowodowane ilością zamówień w danym czasie( fizjologia człowieka jest tak że jemy wszyscy w podobnych godzinach) i niewiele można w tym temacie poprawić . Dodam że przyśpieszenie transportu nie wchodzi w rachubę bo kierowcą( 2 na zmianie) i tak zarzuca się łamanie przepisów i przekraczanie prędkości ( jak większości w tej branży na świecie)

Ja rozumiem dlaczego tak jest, co nie zmienia faktu, że czekanie 2h mnie raczej zniechęca i wtedy szukam gdzie indziej ;)
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline Don Vito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #461 dnia: Lutego 22, 2016, 12:24:57 »
A to ciekawe trzymam w ręku menu z tamtego roku, wziąłem je chyba we wrześniu więc niecałe pół roku temu. Pizza godfather np o 5 zł więcej kosztuje z 34 na 39zł, el greco z 36 na 39 zł, mafia z 34 na 39.50zł , maxicana z 34 na 39 zł, to tylko niektóre przykłady, bo każda pizza droższa jest. 4-5 zł na pizzy to dużo.
Proszę czytać  ze zrozumieniem ja nie napisałem że nie podnieśliśmy obecnie cen tylko że wcześniejsza nasza podwyżka miała miejsce dwa lata temu i obecna podwyżka nie ma związku z powiększeniem lokalu ale ze wzrostem kosztów pracy , energii i produktów. Znam prawa rynku i wiem że podwyżki są nie mile widziane ale w pewnym momencie konieczne . Niestety w najbliższym czasie koszty związane z kosztami pracy jeszcze będą rosły i to może mieć dalsze skutki w postaci wzrostu cen nie tylko w gastronomi ale w całym segmencie usług.Ludzie pracujący w gastronomi , usługach też chcą godziwie zarabiać .

Post Merge: Lutego 22, 2016, 12:29:33
Ja rozumiem dlaczego tak jest, co nie zmienia faktu, że czekanie 2h mnie raczej zniechęca i wtedy szukam gdzie indziej
Zdaje sobie sprawę że pan rozumie fizjologię człowieka i że nie chce pan czekać 2H ale proszę sobie zadać pytanie dlaczego w godzinach szczytu w innej pizzerii jest krótki czas oczekiwania.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2016, 12:29:33 wysłana przez Don Vito »

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #462 dnia: Lutego 24, 2016, 18:51:57 »
Zdecydowanie pizzeria Corleone!!!

Ludzie!Tam mają nareszcie piwo z beczki.Picca była jednak lepsza w Desperados.
Jan

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #463 dnia: Marca 12, 2016, 14:23:34 »
Zdaje sobie sprawę że pan rozumie fizjologię człowieka i że nie chce pan czekać 2H ale proszę sobie zadać pytanie dlaczego w godzinach szczytu w innej pizzerii jest krótki czas oczekiwania.
Sprytne zagranie... . Niestety (albo stety) ale w Policach jest pizzeria która bije Corleone na głowę. Również krócej się czeka. Co do odpowiedzi na pytanie zawarte w cytacie proponuję poczytać sobie o efekcie owczego pędu.

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pizzeria
« Odpowiedź #464 dnia: Listopada 20, 2017, 22:17:15 »
próbował ktoś z Pizzeria Kredowa??