Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 208843 razy)

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 23, 2009, 15:07:15 »
Ale tu chodzi o dojazd do Trzebiezy. A nie na terenie Polic. Co do pizzy ze szczecinskiego Palermo, na starcyh Policach to porazka. Moi znajomi dali sie zlapac na nazwe, i zamowili tam Mafie, na pizzy same swkary a nie dodatki, ktorych w Palermo na wyszynskiego nie brakuje. Ostatmio z ciekawosci poszlismy z mezem sprobowac, to na same napoje czekalismy z 25 min, przy czym w lokalu zajete byly moze 3 stoliki. Zapiekanka z ziemniakami, boczkiem szynka itp...nie polecam... same ziemniaki. Nie zrobil na mnie ten lokal wrazenia. Wole stare Palemo z Wyszynskiego (pizza mniam  :chef:  i makaron z brokulami i kurczakiem)  i Desperadosa z Wrobla ( zestaw z kebabem ).

Vipek007

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 24, 2009, 15:05:17 »
Najlepsza pizza jaką jadłem to pizza grecka. Polecam każdemu! Lepszej nie jadłem.

Offline info

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #197 dnia: Maja 26, 2009, 07:45:32 »
WYSOKIE CENY W DESPERADOS !!!                                                                                                       Jak się zdążyłem zorięntować wszystkie pizzerie w Policach wprowadziły 20% rabatu do godz 15stej na wszystkie dania konsumcyjne poza DESPERADOS, piwo też jest najdroższe ze wszystkich pizzerii  w Policach !!!

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #198 dnia: Maja 26, 2009, 10:06:06 »
Cytat: "Vipek007"
Najlepsza pizza jaką jadłem to pizza grecka. Polecam każdemu! Lepszej nie jadłem.


a w której pizzeri jeśli można wiedzieć to spróbuję

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #199 dnia: Maja 26, 2009, 10:24:50 »
Np chyba w każdej :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 26, 2009, 19:36:59 »
Cytat: "info"
WYSOKIE CENY W DESPERADOS !!!                                                                                                       Jak się zdążyłem zorięntować wszystkie pizzerie w Policach wprowadziły 20% rabatu do godz 15stej na wszystkie dania konsumcyjne poza DESPERADOS, piwo też jest najdroższe ze wszystkich pizzerii  w Policach !!!


Ciekawe, że wszytskie Twoje posty na tym forum dotyczą pizzerii. Krytykowałeś już Ferrari i Quato...

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 26, 2009, 20:24:15 »
Cytat: "Nataleczka"
Np chyba w każdej :)


Nataleczka chyba jednak nie w każdej, akurat jestem w Poznaniu i naszła mnie ochota na pizzę, patrzę w menu i szukam greckiej a tu nic, więc wziąłem grecką... sałatkę ;) A tak na marginesie pizza pizzy nierówna więc chciałbym wiedzieć gdzie Vipek007 jadł taką dobrą.
Pozdrawiam

bassmaster91

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 27, 2009, 18:21:36 »
palermo najlepsze! :rotfl:

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 27, 2009, 23:16:11 »
Bzyku no nie wiedziałam a o ile patrze na ulotki z pizzeri to widzę , że grecka przeważnie jest a gdzie On taką jadł to też nie mam pojęcia. Niech sie w końcu wypowie xd
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

karamba

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 02, 2009, 01:32:41 »
GRECKA? W FERRARI! FETA TO PRAWDZIWA FETA , OLIWKI SA ZIELONE A NIE CZARNE, SOS CZOSNKOWY JEST CZOSNKOWY A NIE TYLKO PRZYPOMINA! POLECAM! JEST CZAD A NIE SYF!!

W regulaminie - takim czymś, co każdy przy rejestracji na forum musi przeczytać jest wyraźnie napisane, że nie piszemy dużymi literami.
Pozdrawiam Plm

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 03, 2009, 23:16:36 »
Palermo na Siedleckiej ma świetny wystrój, dużo miejsca. Rezerwacja tam nie potrzebna bo jest tyle stolików że zawsze są w większości wolne. Na napoje, wszelakie dania i pizze czekam zawsze krócej niż w Pasiece, Quatro czy Palermo na Wyszka. A Desperados też godna polecenia.

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 04, 2009, 06:32:36 »
to mamy już trzy Pizzerie Palermo ?

w którym miejscu Siedleckiej ?


--
Jacek

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 04, 2009, 11:48:10 »
Chyba mialo byc na Grunwaldzkiej.... Ja na napoje w Palermo na Wyszynskiego nigdy nie czekalam dlugo, jedeznie na teklefon i na miejscu tez szybko, no chyba ze jest duzy ruch, np weekend to normalne.Kto pracowal w gastronomii wie o co chodzi.Moze wystroj i ladny maja na Grunwaldzkiej, ale jedzenie do niczego. Pizza nie dopieczona, gumowata, malo dodatkow. Ogolnie dla mnie stracili od poczatku. Jak dla mnie Palermo to orginalne na Wyszynskiego i Desperados sa najlepsze.

mardomwik

  • Gość
[Police] Co Sądzicie o Pizzeriach w Policach - Ankieta
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 17, 2009, 00:32:45 »
Głosujcie Ktora Pizzeria w Policach Ma Najszybszy Dowóz ;)

Oczywiście mozna również komentowac

misiek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 17, 2009, 09:16:02 »
aż zostawię komentarz jak zobaczyłam wyniki... zamawiałam pizze z palermo na starych policach i NIGDY powtarzam NIGDY mi jej nie przywieźli na czas. Ostatnio również zamówiłam pizze z desperados miała być do 30 minutach niestety po godzinie musiałam zrezygnować z zamówienia (nie muszę pisać, że dlatego,że jeszcze do mnie nie dotarła -nie była to żadna sobota,piątek gdzie jest naprawdę dużo pracy). Ja chwalę sobię (jeżeli chodzi o dostawę) palermo na wyszyńskieggo:) chodź wolę pizze z desperados:)