Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207092 razy)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 15, 2009, 23:41:29 »
Cytat: "JedynyTomek"
Wczoraj zamówiłem pizzę w tym nowym palermo. Babka powiedziała mi że czas oczekiwania to jedna godzina. Dokładnie po dwóch godzinach zadzwoniłem do nich i spytałem się gdzie moja pizza ?! Kobieta odbierająca telefony powiedziała że będą u mnie za jakieś pół godziny.

Powiedziałem żeby mnie pocałowali bo nie będę czekał na pizzę 2,5 godziny! .

A jeśli chodzi o ceny to wcale nie mają tanio!

Dla porównania w pizzeri Quatro, ceny są średni 20 - 30% niższe i to bez żadnych promocji.


Quattro nie dba o klientów, przykładowo w regiony jasienicy np. już nie jeżdzą w stronę siedlic już też nie dowiozą, więc trochę lipa.

alekssandra

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 17, 2009, 20:43:43 »
W sobotę 14 lutego z narzeczonym zamówiłam Pizze w Ferarri ;/I to był błąd Poprosiłam giganta dzielonego na poł jakas ostra z farmerska...A podkreslałam ze nie lubie ostrego i chce na swojej połwce nic ostrego ale widocznie do tej pani mowi sie jak do sciany;/

Dostałam cała ostro :(w farmerskiej jest sałata ogorek....tego nie było w mojej połowce;/
W mojej połowie był tylko kurczak zapłaciłam 32 złote za nic;/

Zadzwonilam do kelnerki powiedziałam jej mój problem,a tak sie składa ze słyszałam jak jej kucharz podpowiada zeby mnie spławiła:/Powiedziała ze jej przykro i trudno...


straciliście klienta za hamstwo i oszustwo bo tak się poczułam...zapłaciłam ostatni raz
Nie polecam

metempsychol

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 18, 2009, 06:14:35 »
Tak się składa, że miałem okazję próbować pizzy z każdego lokalu w Policach oprócz Ferrari ;)

Jak na razie Palermo i Desperados dla mnie wygrywa ;) Palermo to po prostu Palermo, mnie jeszcze NIGDY nie zawiedli, pizza zawsze na tym samym, wysokim poziomie. Desperados również mnie pozytywnie zaskoczyło :)

A co do nowego Palermo, to wszystko byłoby ok, gdyby nie ten ser...

m@rcinos21

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 25, 2009, 10:11:04 »
Moim Zdaniem najlepsza pizze serwuje w Quatrro:)

Szybko Tanio i Smacznie ;)

Natalia:)

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 25, 2009, 10:31:53 »
Najgorsza jest Ferarri pani przy telefonie chyba nie słucha co się zamawia tylko sama pizze dla klienta wybiera :) mało dodatków a do tego drogo i czas oczekiwania 1,5 godziny.
Reszta polickich pizzeri są godne polecenia.  :chef:

misiek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 25, 2009, 13:02:06 »
mnie zawiodła pizza na starych Polichach, a dokładnie to czas oczekiwania na nią ;/ poszłam zamówiłam pizze Pani powiedziłam, że za 20 minut będzie więc poszłam do intermarche i po 20 minutach przyszłam po tą pizze...Pani odparła, że bezie trzeba jeszcze chwilkę poczekać... Więc czekałam jeszcze 25 minut!! razem na tą pizze czekałam 45 minut!! zrozumiałabym gdybym zamawiała przez tel ale byłam na miejscu!! po co mówić klientom, że pizza będzie "zaraz" jeżeli to nie prawda!! ehh..

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 25, 2009, 13:40:14 »
Odwiedziłam nasze nowe Palermo w Starych Policach i muszę stwierdzić, że bardzo mi smakowała.Polecam spróbować.

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #172 dnia: Lutego 25, 2009, 20:01:17 »
Cytat: "Natalia:)"
Najgorsza jest Ferarri pani przy telefonie chyba nie słucha co się zamawia tylko sama pizze dla klienta wybiera :) mało dodatków a do tego drogo i czas oczekiwania 1,5 godziny.
Reszta polickich pizzeri są godne polecenia.  :chef:



Ja ostatnio tylko w ferrari zamawiam, i nigdy nie czekam dłużej niż 35 min. A i pizzy nigdy nie pomylono.

zaski

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #173 dnia: Lutego 25, 2009, 21:59:02 »
Cytat: "Luna1111"
Odwiedziłam nasze nowe Palermo w Starych Policach i muszę stwierdzić, że bardzo mi smakowała.Polecam spróbować.

również się podpisuję pod tym a przy tym jest gdzie w końcu pójść i usiąść w spokojnej atmosferze bez smrodu petów dużo miejsca i po plecach nikt nie chodzi

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #174 dnia: Lutego 25, 2009, 22:16:18 »
Musze pochwalić Palermo ( stare) pizzunia wyśmienita :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

misiek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #175 dnia: Lutego 26, 2009, 08:57:18 »
pizze na starych policach (Palermo) też mogę pochwalić bo jest pyszna... ale z tym dowozem to jest tragicznie, na starych Policach to pizze przynoszą "piechotą" (fakt jak jest blisko to nie opłaca się odpalać samochodu) ale jeżeli chodzi o dostawę do nowych Polich to odemnie mają 2! ale pizza ok :faja:

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #176 dnia: Lutego 27, 2009, 13:55:03 »
Cytat: "pizzeria ferrar"
PIZZERIA FERRARI
Mam pytanie, na jakiej podstawie Wasza pizzeria używa nazwy i emblematu Ferrari SpA??
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

pizzeria ferrar

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #177 dnia: Lutego 27, 2009, 19:15:17 »
nie uzywamy znaku ferrari ani na ulotkach ani w reklamach, nazwa jest popularnym wloskim nazwiskiem!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #178 dnia: Lutego 27, 2009, 20:50:50 »
Nazwa może i tak, ale logo, czcionka i kolorystyka podejrzewam, że są opatentowane. ;>
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #179 dnia: Lutego 27, 2009, 23:02:01 »
Cytat: "pizzeria ferrar"
nie uzywamy znaku ferrari ani na ulotkach ani w reklamach, nazwa jest popularnym wloskim nazwiskiem!
nie? Sama nazwa Ferrari pisana czcionką taką jak w Twoim nicku na logo Ferrari jest znakiem firmowym (zastrzeżonym rzecz jasna), a używacie jej w ulotkach.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.