Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Akwarystyka  (Przeczytany 52828 razy)

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Akwarystyka
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 05, 2014, 11:55:54 »
Witam

Oddam  4  dorosłe  szczelinowce  cylindryczne. Moje księżniczki dochowały sie potomstwa i poszerzyły swoje  terytorium na rzecz  tych rybek . Więcej info na PW
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Akwarystyka
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 18, 2014, 15:51:06 »
Gratuluje Zając :-) Niestety mam inny typ akwarium więc nie mogę przyjąć. Również mam afrykańskie, ale rzeczne. Świecki, motylowce i trzciniaki, istny bestiariusz :-) Zastanawiam się jeszcze nad mrukami.


Ostatnio miałem problem z roślinami, pomógł zakup żelaza. Z licznych ofert na allegro wybrałem http://allegro.pl/sklep/11247948_aqua-ster . I się nie zawiodłem, zarówno ceną jak i ogólną obsługą klienta.




Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Akwarystyka
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 27, 2014, 18:32:34 »
- Ma ktoś może szczupieńczyki na oddanie/sprzedaż ?


- W akwarium poszedłem krok dalej, zakupiłem podłoże akwarystyczne czyli taką bezpieczną ziemie ogrodową. Wbrew obawom przed wytruciem ryb, jest ok. Tak że wraz z roślinami patrze w nadciągająca pomyślna akwarystyczną przyszłość ;-)
Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Akwarystyka
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 02, 2016, 01:11:30 »
szwagier zamawial na allegro , oni przesylaja przesylka konduktorsko wiec "niby"nie ma ryzyka .

Ja na Allegro kupuję ziemie z zasuszoną ikrą ryb afrykańskich z rodzaju proporczykowce.  Jajeczka tych ryb w torfie w stanie anabiozy przyszły listem poleconym. Ziemie torfową zalewam wodą i po kilku dniach wylęgają się proporczykowce - piękne kolorowe ryby, które zyją w wysychających okresowych rzekach afrykańskich.
Zyją kilka miesięcy, potem gdy rzeka wysycha to w mule i ziemi skladają ikre, która musi być całkowicie wysuszona, aby po kilku miesiącach gdy z porą deszczową pojawią się ponownie rzeki, to proporczykowce wylęgają się, szybko rosną, aby zdąźyć złozyć ikre przed wyschnięciem.

Na podobnej zasadzie kupuję jajeczka przekopnic, na allegro woreczek z piaskiem i ikrą tych zwierząt kosztuje od 7 do 13 zł.
Polecam kaźdemu.
Dominik Dolnoślązak