Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "Trudny temat dla działkowiczów" WC  (Przeczytany 6323 razy)

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
"Trudny temat dla działkowiczów" WC
« dnia: Czerwca 11, 2016, 00:43:14 »
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział ale wiem że część z Was posiada działkę rekreacyjną. Od niedawna również jestem posiadaczem jednej z nich. Pytanie brzmi "w jaki sposób radzicie sobie z kwestią załatwiania potrzeb na takowej działce"


Z większości internetów, wyczytałem że najczęściej korzystacie z "toalet kompostowych" - ponoć takie perpetum mobile...




Odrazu zaznaczam że mam małe dzieci i kwestia toalety jest pierwszorzędna a nie chciałbym jeździć co parę godzin do pobliskiego centrum handlowego czy toalety publicznej.


Oczywiście na działce nie ma podłączenia do ścieków.


Wg wskazówek z internetu wystarczy duża beczka bez dna wkopana w ziemię ale czy to jest dobry i sukcesywny sposób na naturalny rozkład nawozu?


Myślałem nawet nad zwykłym toi toi'em lecz usługi asenizacyjne rozpoczynają się od conajmniej 5m sześciennych...


Jestem ciekaw Waszych opinii i doświadczeń






Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: "Trudny temat dla działkowiczów" WC
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 11, 2016, 14:04:40 »
Moj tata zrobił normalnie wc, i doprowadził rury do beczki( beczka normalna z dnem, Wkopal ja do ziemi) i kupuje jakieś specjalne tabletki, które wrzuca co jakis czas. Tabletki te rozpuszczają cała zawartość Beczki,  łącznie z papierem. I beczka jest czysta;)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: "Trudny temat dla działkowiczów" WC
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 11, 2016, 14:09:18 »
Być może jakaś przenośna toaleta turystyczna mogłaby się sprawdzić. Spory ich wybór jest na allegro. Znajomy ma coś takiego na łodzi,  wlewa jakiegoś niebieskiego specyfiku do tego i zdaje egzamin.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!