Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Reforma Sądów w Polsce  (Przeczytany 30172 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 28, 2017, 22:31:29 »
Kasta, opozycja totalna, wrogie agenturalne siły zagraniczne... Nie trafia do mnie tam bełkot.
Sędziowie sn powinni być wybierani dożywotnio przez kolejnych prezydentów i żaden Zbyszek z byle trójką na pracy magisterskiej nie ma PRAWA ich odwoływać byle ustawą. Te wasze gnioty w końcu zaczną działać przeciwko wam.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 29, 2017, 12:25:10 »
Sędziowie sn powinni być wybierani dożywotnio
Ha, ha, no to rzeczywiście bardzo demokratyczne, nie ma co. Ja dziękuję za taką demokrację. Komunistyczne mendy które skazywały opozycjonistów w czasie stanu wojennego pousadzały się w Sądzie Najwyższym i w innych Sądach i mają pełnić funkcje dożywotnio? Chyba nie pisze Pan poważnie. Teraz widać jak rozumuje totalna opozycja. Oczywiście każdy sędzia jest sędzią dożywotnio, ale nie może pełnić danej funkcji dożywotnio bo to doprowadza do takich patologii jak mamy teraz. Rozumiem że Pan nie miał do czynienia z Sądami, ja niestety miałem i wiem jak to wygląda. Dlatego zachęcam do podpisania się pod petycją o głęboką reformę sądownictwa. Link do petycji: https://www.petycjeonline.com/apel_o_reform_wymiaru_sprawiedliwoci_dla_dobra_polski
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2017, 12:33:26 wysłana przez kryspin »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 29, 2017, 13:08:09 »
A do wszystkich piszących tutaj lewaków mam prośbę.

Taka mała dygresja - PiS to partia lewicowa więc jeśli ich popierasz to mianem "lewaka" musisz określić też siebie.

Pomijam fakt, że pisanie per "prawaki" i "lewaki" świadczy o tzw. biedzie umysłowej i z mojej strony zamyka jakąkolwiek dyskusję z takim osobnikiem, ale to już inna bajka.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 29, 2017, 13:13:52 »
Taka mała dygresja - PiS to partia lewicowa więc jeśli ich popierasz to mianem "lewaka" musisz określić też siebie

Pomijam fakt, że pisanie per "prawaki" i "lewaki" świadczy o tzw. biedzie umysłowej i z mojej strony zamyka jakąkolwiek dyskusję z takim osobnikiem
Widzę że odezwał się ekspert z dziedziny politologii. Na jakiej podstawie twierdzi Pan że PiS to partia lewicowa? Większej bzdury nie słyszałem.  Chce Pan uchodzić za eksperta, ale Pan nim nie jest. Poucza Pan innych obrażając ich, ale niestety to Pan popisał się biedą umysłową. Pozdrawiam wszystkich "prawaków" i "lewaków".
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2017, 13:46:23 wysłana przez kryspin »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 29, 2017, 15:06:18 »
XD

No stary chyba widzisz co robią, jakie reformy wprowadzają. Zwiększanie socjalu, zwiększanie podatków, nacjonalizowanie firm i mediów, państwo opiekuńcze, wprowadzanie cenzury, inwigilacja.

PiS to JEST partia socjalistyczna z zapędami totalitarnymi, a więc i lewicowa. Dlatego śmiesznie z ust ich wyborców brzmi wyzywanie innych od "lewaków". :D

Pomijam kwestię, że dzielenie kogokolwiek w tym kraju na lewicę i prawicę nie ma sensu bo oba nurty są takim samym szambem, którym osobiście, jak to z szambami bywa, się brzydzę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2017, 15:13:18 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 29, 2017, 17:47:54 »
Mogę to skomentować jednym słowem: żałosne. Jak widać totalnej opozycji puszczają już zwieracze, ale to dobrze, słupki wam jeszcze bardziej spadną. Żadnych rozsądnych propozycji, tylko jazgot. Nie pomoże Wam ani ulica ani zagranica. Jeszcze bardziej na tym stracicie. Większość Polaków nie daje się już nabierać na straszenie dyktaturą.
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2017, 17:50:37 wysłana przez kryspin »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 29, 2017, 18:38:55 »
XDDDDDDDDDDD


"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 30, 2017, 10:09:10 »
. Komunistyczne mendy które skazywały opozycjonistów w czasie stanu wojennego
Rozumiem że komunistyczny prokurator Piotrowicz to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku?
Posprzątajcie najpierw we własnym gnieździe, a nie łapiecie się za coś czego nie rozumiecie i co was przerasta.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2017, 10:19:52 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 30, 2017, 10:27:28 »
Kryspin, ale masz świadomość jaka jest średnia wieku sędziego w Polsce? Nawet jak by chcieli to fizycznie nie mieli jak kogokolwiek skazać. Co najwyżej mogli do pani przedszkolanki donieść, że ich kolega nie zjadł obiadku...

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 30, 2017, 14:45:15 »
Rozumiem że komunistyczny prokurator Piotrowicz to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku?
Posprzątajcie najpierw we własnym gnieździe, a nie łapiecie się za coś czego nie rozumiecie i co was przerasta
I to ma być powód żeby nie reformować sądownictwa? Jak widać Pana przerastają niektóre sprawy. Faktycznie, nie ma co dyskutować.


Kryspin, ale masz świadomość jaka jest średnia wieku sędziego w Polsce? Nawet jak by chcieli to fizycznie nie mieli jak kogokolwiek skazać. Co najwyżej mogli do pani przedszkolanki donieść, że ich kolega nie zjadł obiadku...
A co ma do tego średnia wieku sędziów. Nikt nie mówi że trzeba wszystkich sędziów wymieniać.
Zachęcam do podpisania się pod petycją w sprawie reformy sądownictwa: https://www.petycjeonline.com/apel_o_reform_wymiaru_sprawiedliwoci_dla_dobra_polski
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2017, 14:47:52 wysłana przez kryspin »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 30, 2017, 15:15:13 »
Pisowska hipokryzja nie ma granic. Przeszkadzają wam komunistyczni sędziowie, którzy stanowią nieznaczny procent wśród sędziów,  Ale komunistyczni prokuratorzy którzy owych opozycjonistów oskarżeni już tacy źli nie są.
Nie pisz mi o żadnej kaście, bo taki bełkot do mnie nie trafia.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 30, 2017, 15:59:46 »
Pisowska hipokryzja nie ma granic
Nie pisz mi o żadnej kaście, bo taki bełkot do mnie nie trafia
A do mnie nie trafia twój bełkot. Nie będę polemizował z kimś kto nie ma żadnych rozsądnych argumentów. Radzę poczytać na czym tak na prawdę mają polegać zmiany w ustawach o sądownictwie a nie powielać bzdury które wciska TVN i Polsat. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2017, 16:04:30 wysłana przez kryspin »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 30, 2017, 16:36:07 »
Wystarczy że wasz prezydent przeczytał tego gniota i nawet on stwierdził, że nie jest to warte jego podpisu, którym rzuca na lewo i prawo.
Bez pozdrowień i bez odbioru.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 30, 2017, 20:24:57 »

Taka mała dygresja - PiS to partia lewicowa więc jeśli ich popierasz to mianem "lewaka" musisz określić też siebie

Pomijam fakt, że pisanie per "prawaki" i "lewaki" świadczy o tzw. biedzie umysłowej i z mojej strony zamyka jakąkolwiek dyskusję z takim osobnikiem
Widzę że odezwał się ekspert z dziedziny politologii. Na jakiej podstawie twierdzi Pan że PiS to partia lewicowa? Większej bzdury nie słyszałem.  Chce Pan uchodzić za eksperta, ale Pan nim nie jest. Poucza Pan innych obrażając ich, ale niestety to Pan popisał się biedą umysłową. Pozdrawiam wszystkich "prawaków" i "lewaków".
Ale to musi być szok jak dowiadujesz się, że popierasz niewłaściwą stronę ;D
Od siebie tylko dodam, że w Pisie jest coś prawicowego - światopogląd religijny. Cała reszta jak KrP napisał.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 30, 2017, 21:47:21 »
Ale to musi być szok dla Was że PiS wygrał wybory i nadal większość Polaków go popiera. Aż zwieracze Wam puszczają. Ale macie wyjście. Zawsze możecie wyjechać na przykład do islamskich Niemiec. Przecież tam jest taka demokracja.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2017, 21:50:12 wysłana przez kryspin »