Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868344 razy)



Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #827 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:04:28 »
Czego sie spodziewac po tym manipulatorze, dla ktorego tacy zbrodniarze  jak jaruzelski czy kiszczak to ludzie  honoru 8)
Szechter niech szykuje wrotki i wyemigruje, do swojego ojczystego kraju.


PO,tylko dla idiotów.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #828 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:17:58 »
Czego sie spodziewac po tym manipulatorze, dla ktorego tacy zbrodniarze  jak jaruzelski czy kiszczak to ludzie  honoru
Ale wiesz w jakim kontekście on to powiedział? I powiedzcie mi jedną rzecz: kogo będziecie winić za wszystko za 2-3 lata jak dobra zmiana się dokona już na całego? Na kogo wtedy będziecie zwalać winę za wszystko?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #829 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:28:35 »
Jaki kontekst ? Jaruzelski i kiszczak to zwykli mordercy,tylko dzieki czerwonym  unikali kryminalu, gdzie ich  bylo miejsce.
Co bedzie  za 2 3 lata zobaczymy,teraz jest dobra zmiana a czerwone lby niech dalej kwicza.
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #830 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:34:43 »
Na kogo wtedy będziecie zwalać winę za wszystko?
wiesz wyżej już podałem kto obecnie jest wszystkiemu winien, a jak widać z naszej najnowszej historii pis zawsze znajdzie winnego, i napewno nie będzie to pis to ci mogę zagwarantować

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #831 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:44:20 »
Jaki kontekst
Normalny kontekst. Nie wiesz co to jest?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #832 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:57:52 »
Jaki kontekst
Normalny kontekst. Nie wiesz co to jest?
Podaj link to przeczytam ,a najlepiej to ze zrodla z ktorego korzystal wasz Bredzislaw i pozniej dzielil sie tymi swoimi "zlotymi myslami"

Wolnosc slowa i przestrzeganie demokracji wedlug czerwonych.

http://niezalezna.pl/79734-chca-zeby-zrezygnowal-kiedys-rzeplinski-mowil-o-zaradkiewiczu-bardzo-dobry-prawnik
PO,tylko dla idiotów.

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #833 dnia: Kwietnia 29, 2016, 15:03:52 »
Na kogo wtedy będziecie zwalać winę za wszystko?
wiesz wyżej już podałem kto obecnie jest wszystkiemu winien, a jak widać z naszej najnowszej historii pis zawsze znajdzie winnego, i napewno nie będzie to pis to ci mogę zagwarantować
widzę, że nie myślisz samodzielnie. co napiszą w kłamliwej gazecie jest dla ciebie świętością. nawet się nie zastanowisz dlaczego dla nich wałęsa jest teraz bohaterem, a jeszcze nie tak dawno opisywali lecha wałęsę  takimi słowami: płynący na fali antysemickiej fobii dyktator, bolszewik, pijany ojciec bijący żonę, zagrożenie dla demokracji i jej groteskowa karykatura, ten co zniszczył "Solidarność", podobny do lenina i stalina. michnik posunął się nawet do tego, że pomstował na Jarosława Kaczyńskiego za to, iż... bezkrytycznie aprobuje szokujące zachowania wałęsy.

a winnego czy winnych nie trzeba wcale szukać. oni sami się ujawniają określając siebie jako "Polacy gorszego sortu". ten wlaśnie "gorszy sort", czyli zdrajcy ojczyzny, kolaboranci, agenci obcych mocarstw, dla których Polska to nienormalność robią wszystko by w oczach świata przedstawić demokratycznie wybrany sejm i rząd jako zbieraninę faszystów, antysemitów, dyktatorów i co im tylko chora wyobraźnia podpowie.
panowie opozycjoniści dajcie rządowi PiS tyle czasu ile daliście partii oszustów i po takim czasie porównamy efekty jednych i drugich. wtedy dopiero poznamy kto się mylił.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #834 dnia: Kwietnia 29, 2016, 15:46:02 »
http://www.wykop.pl/link/3146107/w-niedziele-e-sklepy-jednak-zamkniete-zakaz-handlu-objac-ma-takze-ecommerce/

Pytanie do zwolenników PiS (wiem, że ustawa jest pióra Solidarności, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że PiS to klepnie), naprawdę to popieracie? Możecie mi wytłumaczyć jak to sobie wyobrażacie?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2016, 15:48:30 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #835 dnia: Kwietnia 29, 2016, 15:54:49 »
http://www.wykop.pl/link/3146107/w-niedziele-e-sklepy-jednak-zamkniete-zakaz-handlu-objac-ma-takze-ecommerce/

Pytanie do zwolenników PiS (wiem, że ustawa jest pióra Solidarności, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że PiS to klepnie), naprawdę to popieracie? Możecie mi wytłumaczyć jak to sobie wyobrażacie?
jeśli e-sklep zatrudnia pracowników i każe im pracować w niedziele to dlaczego pracownicy takich firm mają być zatrudnieni na gorszych warunkach niż pracownicy zwykłych sklepów?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #836 dnia: Kwietnia 29, 2016, 17:32:07 »
Bardziej chodziło mi o to w jaki sposób firmy mają realizować zakaz zawierania transakcji w niedzielę.

Może w taki sposób: http://www.turnofftheinternet.com ?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #837 dnia: Kwietnia 29, 2016, 18:11:21 »
komentarz do tych plenów może być tylko jedyny  "Komuno wróć, niedługo wódę od 13 będzie trzeba kupować z powodu podwójnej moralności rządzących" po za tym mam pytanie, czy ktoś pytał najbardziej zainteresowanych czyli społeczeństwo, bo jak sondaże pokazują większość jest za otwartymi sklepami i galeriami w niedziele i swieta,

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #838 dnia: Kwietnia 29, 2016, 18:17:33 »
Bardziej chodziło mi o to w jaki sposób firmy mają realizować zakaz zawierania transakcji w niedzielę.
Może w taki sposób: http://www.turnofftheinternet.com ?

 czyli ustawa jeszcze nie istnieje, ale trzeba ją już ośmieszać, bo jej autorem nie jest po?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #839 dnia: Kwietnia 29, 2016, 18:22:30 »
Jej autorem jest debil, nie istotne z jakiej opcji politycznej.

Odpowiesz?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln