Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Klejenie/ spawanie plastiku.  (Przeczytany 6721 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Klejenie/ spawanie plastiku.
« dnia: Lipca 19, 2015, 13:22:56 »
Witam. Mam pytanie do forumowiczów w kwestii klejenia plastiku. Chodzi mi o to, że pourywały mi się uchwyty od przednich lamp i nie mam pojęcia gdzie w Policach ktoś mnie uratuje i pospawa lub poklei mi zaczepy. Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Klejenie/ spawanie plastiku.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 19, 2015, 16:08:06 »
Na terenie transnetu - mijasz sklep, jedziesz dalej prosto i jedna z  ostatnich bram garażowych po prawej stronie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: Klejenie/ spawanie plastiku.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 19, 2015, 19:06:56 »
Na Mazurskiej, tu gdzie farby/lakiery też spawają plastiki.
Pozdro!
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Klejenie/ spawanie plastiku.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 20, 2015, 17:07:36 »
Na Mazurskiej SPAWALI, ale już nie robią tego. Dzisiaj tam byłem. Jeszcze TRANS- Net. Dzięki za info.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Klejenie/ spawanie plastiku.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 22, 2015, 08:38:48 »
Ulica Spółdzielcza (za dawną "czwórką" - dziś gimnazjum nr 1 w lewo) Dalej prosto za "Skarbem" do końca ulicy. Tam zawsze spawał plastiki aut. Pytaj, o Radka.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Klejenie/ spawanie plastiku.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 25, 2015, 00:04:36 »
Już nie spawa. Dzwoniłem do niego.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Klejenie/ spawanie plastiku.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 25, 2015, 00:48:40 »
Nie wiem, czy informacja jest aktualna, aczkolwiek szyld nadal wisi. W Szczecinie, na Mieszka I, tuż przed skrzyżowaniem z Milczańską (jadąc od miasta w kierunku Ronda Uniwersyteckiego) jest kompleks wielu warsztatów samochodowych, w tym i zakładu spawającego plastiki. Parę lat temu korzystałem (przełącznik piły łańcuchowej), robota dobrze wykonana, narzędzie pracuje do dziś. Dzisiaj, wracając z "Makro", specjalnie zwróciłem uwagę, czy szyld nie zniknął. Wisi nadal, choć nie wiem, czy nadal wykonują usługi. Drugi punkt jest z lewej strony ul. Jagiellońskiej, jadąc od Bohaterów Warszawy do Al. Piastów. Miejsca dokładnie nie wskażę, widuję tylko reklamę z okna samochodu. Ale funkcjonują już ładnych parę lat.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Klejenie/ spawanie plastiku.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 01, 2015, 23:20:22 »
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Moje zaczepy pospawano mi w Auto Kraksie na Tanowskiej. Solidnie i z uczciwą ceną. Za 4 zaczepy lamp ksenon zapłaciłem 50 zł. Szczerze polecam, jeśli ktoś miałby podobne przeboje. Pozdrawiam :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...