Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!  (Przeczytany 5360 razy)

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
« dnia: Lipca 25, 2015, 20:57:07 »
Hej. Na mieście widziałem kilka aut z naklejkami "night drive police" (nie mylić z nocna jazda szczecin). Na FB nic się w zasadzie nie dzieje na ten temat. Nie ma spotów, nie ma społeczności, nie mają żadnej strony internetowej.


Czy pomysł nie wypalił? Może nikomu się w Policach nie chce się śmigać nocą bez celu w małej grupce? Coś wiecie na ten temat?


Może mam mentalność nastolatka ale dla mnie całkiem fajny pomysł tym bardziej że w Policach można znaleźć ciekawe auta i ich właściciele zapewne nie po to wsadzili w nie parę złotych żeby tylko na strzeżonym stały:-)   




Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 26, 2015, 02:07:31 »
Ostatnio widziałem wieczorem grupę kilku moze kilkunastu aut w Policach z takimi właśnie naklejkami więc może jednak czasami coś sie dzieje... Zapewne nie z takim rozmachem jak w Szczecine ale jednak... Swoją drogą w Policach nie ma nawet fajnych miejscówek gdzie mozna by było sie pokazać. Pewnie dlatego nic się specjalnie nie dzieje.

Offline Grigorij

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 29, 2015, 11:31:41 »
https://www.facebook.com/groups/1394096774226098/

tak dla nie umiejących szukać na fb podaje link do strony NDP :) i chętnych zapraszam na zloty, a wszystko w postach :)
O jak to możliwe <mysli>

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 31, 2015, 15:23:15 »
Miejsca spotkan są ruchome , żeby nie nerwować ludzi ze zjedzie pare aut i hałas albo co ,spotkania sa często i dwa takie zborne punkty.Jeden to c.h.u.Kinga drugi natomiast to eks dworzec pkp a dokładnie parkin wzdłuż dworca w strone parkingu ewentualnie parking cmentarza na Tanowskiej.Raz jest wiele aut raz tylko kilka ,przyjeżdzaja ludzue z NJS i inni takze.