Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

Inne tematy => Motoryzacja => Wątek zaczęty przez: JedynyTomek w Lipiec 25, 2015, 20:57:07

Tytuł: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
Wiadomość wysłana przez: JedynyTomek w Lipiec 25, 2015, 20:57:07
Hej. Na mieście widziałem kilka aut z naklejkami "night drive police" (nie mylić z nocna jazda szczecin). Na FB nic się w zasadzie nie dzieje na ten temat. Nie ma spotów, nie ma społeczności, nie mają żadnej strony internetowej.


Czy pomysł nie wypalił? Może nikomu się w Policach nie chce się śmigać nocą bez celu w małej grupce? Coś wiecie na ten temat?


Może mam mentalność nastolatka ale dla mnie całkiem fajny pomysł tym bardziej że w Policach można znaleźć ciekawe auta i ich właściciele zapewne nie po to wsadzili w nie parę złotych żeby tylko na strzeżonym stały:-)   Tytuł: Odp: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
Wiadomość wysłana przez: Siwy1 w Lipiec 26, 2015, 02:07:31
Ostatnio widziałem wieczorem grupę kilku moze kilkunastu aut w Policach z takimi właśnie naklejkami więc może jednak czasami coś sie dzieje... Zapewne nie z takim rozmachem jak w Szczecine ale jednak... Swoją drogą w Policach nie ma nawet fajnych miejscówek gdzie mozna by było sie pokazać. Pewnie dlatego nic się specjalnie nie dzieje.
Tytuł: Odp: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
Wiadomość wysłana przez: Grigorij w Lipiec 29, 2015, 11:31:41
https://www.facebook.com/groups/1394096774226098/

tak dla nie umiejących szukać na fb podaje link do strony NDP :) i chętnych zapraszam na zloty, a wszystko w postach :)
Tytuł: Odp: Night Drive Police / Nocna jazda Police ?!
Wiadomość wysłana przez: kokos126 w Lipiec 31, 2015, 15:23:15
Miejsca spotkan są ruchome , żeby nie nerwować ludzi ze zjedzie pare aut i hałas albo co ,spotkania sa często i dwa takie zborne punkty.Jeden to c.h.u.Kinga drugi natomiast to eks dworzec pkp a dokładnie parkin wzdłuż dworca w strone parkingu ewentualnie parking cmentarza na Tanowskiej.Raz jest wiele aut raz tylko kilka ,przyjeżdzaja ludzue z NJS i inni takze.