Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613070 razy)

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3315 dnia: Stycznia 08, 2017, 19:01:01 »
No to odpowiedziałam już . I zapewniam że czy w cztery oczy czy więcej nigdy nie zaprzeczam wypowiadanych słów, a mało tego zawsze ceniłam oraz cenię sobie zdanie innych nawet jeśli jest przeciwne moim poglądom.Ale jeszcze bardziej jak wiem z kim rozmawiam .Pozdrawiam

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3316 dnia: Stycznia 08, 2017, 19:56:51 »
Wie pani powoli zaczynam się gubić z panią na spotkaniu mówi pani [/size]ze nie[/size] wymieniać głowic, a tu mówi pani że wymieniać. Na spotkaniu wymiana rozreguluje system (tak samo tłumaczyła p. Zielińska), a teraz na forum nie rozreguluje, to jak to u pani jest, na czym pani opiera te dwie tak skrajne odpowiedzi. Jak wnioskuje to nie wypiera się pani tego, co napisałem a pani powiedział na spotkaniu? Pozna mnie pani na pewno gwarantuje, a nawet mogę powiedzieć że znamy się z widzenia i ze spotkań na pewno.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2017, 20:52:34 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3317 dnia: Stycznia 08, 2017, 20:21:01 »
polak - interpunkcja!!!! oczy krwawią
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3318 dnia: Stycznia 08, 2017, 20:29:57 »
No to teraz wiem zakusy Wojtka były takie żeby pozwolić ludziom na samowolny demontaż głowic i wtedy by było nie dobrze wyjaśnię jak się spotkamy. Dlatego Wojtek również wycofał się z tego i teraz czekamy na opinię prawną. Rozumiesz kolego i to była jedyna przyczyna.Uważam że w tym przypdku wykazałam się naszym wspólnym dobrem i interesem .Bo to nie my je zmieniliśmy i nie my narobiliśmy ludziom problemów.A niezgodne z prawem działanie na pewno znalazłoby się w sądzie chyba nie o to nam chodzi.?

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3319 dnia: Stycznia 08, 2017, 21:11:39 »
polak - interpunkcja!!!! oczy krwawią
Oj tam zaraz krwawią z powodu braku kilku przecinków. Wielu na tym spotkaniu chyba zrozumiało to inaczej p. Marto.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3320 dnia: Stycznia 08, 2017, 22:22:38 »
Widocznie mnie nie słuchali.☺

Post Merge: Stycznia 08, 2017, 22:30:58
Tak to jest jak ktoś wybiera sobie co chce usłyszeć jest to spowodowane jakimiś plotkami? bądz celowym działaniem mającym co nie których postawić w złym świetle takie mam wrażenie. Ci którzy mnie znają raczej wiedzą jakiego zdania jestem.Miałam nawet takie osoby w Radzie ale niestety stały się mało wygodne.Czekam kiedy będę następna .Pozdrawiam Marta
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2017, 22:30:58 wysłana przez Tusia »

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3321 dnia: Stycznia 08, 2017, 22:58:46 »
...zakusy Wojtka były takie żeby pozwolić ludziom na samowolny demontaż głowic i wtedy by było nie dobrze wyjaśnię jak się spotkamy. Dlatego Wojtek również wycofał się z tego i teraz czekamy na opinię prawną.

Niestety! Powyższa wypowiedź jest niezgodna z moim faktycznym stanowiskiem w tej sprawie i została tu opublikowana bez mojej wiedzy i zgody.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3322 dnia: Stycznia 09, 2017, 06:07:35 »
Z tego co kojarzy to ten pomysł wyszedł na tym forum, a nie od p. Wojtka.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3323 dnia: Stycznia 09, 2017, 08:46:43 »
Power! Podstawę obciążania właścicieli mieszkań kosztami eksploatacyjnymi oraz za zużyte media stanowi regulamin. Pytanie brzmi: czy możesz wskazać w nim zapis stanowiący, że podstawę rozliczania ciepła w oparciu o wskazania podzielników stanowi plomba na głowicy termoregulacyjnej?
W mojej ocenie ta plomba ma takie same znaczenie jak breloczek przy kluczach do mieszkania...!



Post Merge: Stycznia 09, 2017, 11:58:19
Power! Podstawę obciążania właścicieli mieszkań kosztami eksploatacyjnymi oraz za zużyte media stanowi regulamin. Pytanie brzmi: czy możesz wskazać w nim zapis stanowiący, że podstawę rozliczania ciepła w oparciu o wskazania podzielników stanowi plomba na głowicy termoregulacyjnej? W mojej ocenie ta plomba ma takie same znaczenie jak breloczek przy kluczach do mieszkania...!
Zapomniałem zacytować. to jest post p. W.Dudka
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2017, 11:58:19 wysłana przez nomi9 »

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3324 dnia: Stycznia 12, 2017, 16:05:25 »
Ponieważ w kampanii wyborczej nowej/naszej RN, a dokładnie w spotach wyborczych -ukazały się wypowiedzi dzisiejszego składu RN, to chcę się zaprać, o obietnice wyborcze;
- gdzie są obiecane NOWE MIEJSCA PARKINGOWE na osiedlu. Miało ich być blisko 100 lub więcej. Od razu powiem, że nikogo nie atakuję - puki co :) ale warto znać odpowiedź po objęciu/przejęciu władzy w RN na powyższe pytanie. Ten temat jakby ucichł!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2017, 16:39:05 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3325 dnia: Stycznia 12, 2017, 17:41:11 »
Oj boże nie rozumie co niektórych, przez tyle lat nie zrobili za wiele i nikt przez ten czas nie domagał sie czegokolwiek, bo tak musi być i nic się nie da zrobić, a nawet płacili kosmiczne opłaty za CO. Trzeba sobie wreszcie uzmysłowić ze obecna rada w pierwszej kolejności zajęła się kosmicznymi rachunkami CO i wyeliminowała wielotysięczne niedopłaty. Następne jest montaż nowych głowic, miejsca parkingowe to dalsza perspektywa. Trzeba wziąć po uwagę ze ta RN działa dopiero od sierpnia, a nie kilka kadencji jak poprzednia która doiła z nas jak z mlecznej krowy.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline krycha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3326 dnia: Stycznia 12, 2017, 20:37:35 »
Power.Póki co,na tej stronie poruszane są sprawy związane z kosztami co. No i się nie zapieraj, bo stracisz dotychczasową barwę.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3327 dnia: Stycznia 13, 2017, 15:00:14 »
Power.Póki co,na tej stronie poruszane są sprawy związane z kosztami co. No i się nie zapieraj, bo stracisz dotychczasową barwę.
Na tej stronie jest i było wszystko. Na innej nikt nie odpowie... Poza tym - o, co chodzi? ???  A miejsc parkingowych nie przybywa, ba, o nich się nie mówi, a powinno.


Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3328 dnia: Stycznia 13, 2017, 16:58:01 »
Mam pytanie, czy RN może zmienić proporcję kosztów rozliczania CO z obecnego 60% - 40% (uchwała nr 19/VIII/2015) na 50% - 50% albo nawet lepiej 40% koszty naliczania 60% opłata zmienna.


W ogóle czemu rada nadzorcza zmieniła proporcję rozliczania, nawet lokatorów nikt nie pytał, czy chcą takiej zmiany.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3329 dnia: Stycznia 13, 2017, 17:17:28 »
W ogóle czemu rada nadzorcza zmieniła proporcję rozliczania, nawet lokatorów nikt nie pytał, czy chcą takiej zmiany.
Poprzednia rada robiła zarządem co chcieli i nie pytali nikogo, po prostu uważali ze robią dobrze, i to robią jest dla nas najlepsze i dbaj u nas. Co do tego czy mogą zmienić sposób rozliczenia CO, jasne ze może zmienić proporcje, ale czy to zrobi, no to już musi się wypowiedzieć ktoś z rady czy są takie plany.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.