Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613065 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3300 dnia: Stycznia 07, 2017, 09:58:19 »
Jakaś cisza nikt niczego nie komentuje a jest co np; jak niesie gminna plotka  ponoć p. A.Ryl awansował na kierownika zbytu  :o i co zagorzali obrońcy p. Andrzeja dalej nie ma konfliktu interesów, no i jakoś dziwnie szybko awansuje w ciągu 5 miesięcy z pracownika technicznego (info z ulotki ) na kierownika zbytu tylko pozazdrościć ::) . No i jeszcze jedno ale to już pytanko do p. Marty Grędy "dlaczego jest pani nagłą przeciwniczką  wymiany głowic CO" ? Jak wielu z nas pamięta to chyba przed wejściem do rady była pani zagorzałą zwolenniczką wymiany. Informuje panią ze wymiana głowic nie  zakłóci działanie instalacji CO. ;)
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3301 dnia: Stycznia 07, 2017, 11:54:32 »
Jakaś cisza nikt niczego nie komentuje a jest co np; jak niesie gminna plotka  ponoć p. A.Ryl awansował na kierownika zbytu   i co zagorzali obrońcy p. Andrzeja dalej nie ma konfliktu interesów, no i jakoś dziwnie szybko awansuje w ciągu 5 miesięcy z pracownika technicznego (info z ulotki ) na kierownika zbytu tylko pozazdrościć  .
To tylko się cieszy, że ktoś ma możliwość awansu. Mi nie przeszkadzałoby nawet jak p.Andrzej by był prezesem PECu. Jeśli spełniałby swoje obietnice to co w tym złego?
To tylko taka Polska zawiść jest. Jak ktoś awansuje to trzeba go chwycić za portki i pociągnąć w dół bo czemu ma mieć lepiej?

Online Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3302 dnia: Stycznia 07, 2017, 12:16:21 »
To tak jak ktoś walczy w KODzie o "demokracje" w kraju, a to że wyprowadza kasę na boku to tylko taka Polska zawiść.Jak ktoś ma takie możliwości to czemu ciągnąc go w dół bo czemu ma mieć lepiej?

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3303 dnia: Stycznia 07, 2017, 13:28:57 »
Jakaś cisza nikt niczego nie komentuje a jest co np; jak niesie gminna plotka  ponoć p. A.Ryl awansował na kierownika zbytu   i co zagorzali obrońcy p. Andrzeja dalej nie ma konfliktu interesów, no i jakoś dziwnie szybko awansuje w ciągu 5 miesięcy z pracownika technicznego (info z ulotki ) na kierownika zbytu tylko pozazdrościć  . No i jeszcze jedno ale to już pytanko do p. Marty Grędy "dlaczego jest pani nagłą przeciwniczką  wymiany głowic CO" ? Jak wielu z nas pamięta to chyba przed wejściem do rady była pani zagorzałą zwolenniczką wymiany. Informuje panią ze wymiana głowic nie  zakłóci działanie instalacji CO.
Panie Polak, niech Pan nie mąci i nie kłamie. Pani Marta nigdzie nie twierdziła że jest przeciwniczką wymiany głowic, a jest wręcz przeciwnie. Chyba że ma pan dowody na swoje twierdzenie to niech Pan je tutaj przedstawi bo to jest zwykłe pomówienie. Co do Pana Andrzeja Ryla, to twierdzenie że prowadzi interesy konkurencyjne wobec spółdzielni bo jest pracownikiem zbytu w PECu to tez zwykłe pomówienie. Widzę że bardzo zależy Panu na rozwaleniu tej Rady bo był pan w poprzedniej ekipie i zwietrzył pan okazję powrotu.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3304 dnia: Stycznia 07, 2017, 15:31:48 »
Pani Marta nigdzie nie twierdziła że jest przeciwniczką wymiany głowic
Tak publicznie tak ale na ostatnich spotkaniach członków RN już tak. Po wyborze na członka rady wypowiedzi członkowie raczej nie przedstawiaj publicznie sowich poglądów.
Co do Pana Andrzeja Ryla, to twierdzenie że prowadzi interesy konkurencyjne wobec spółdzielni
Nigdy nie twierdziłem ze prowadzi konkurencyjna działalność, ja twierdze ze zachodzi konflikt interesów a to dwie odrębne kwestie.
Widzę że bardzo zależy Panu na rozwaleniu tej Rady
Ależ skądże w zadnym wypadku, po prostu uważam ze trzeba wyeliminować tych co mają w tym tylko prywatny interes nie nasze dobro.
bo był pan w poprzedniej ekipie i zwietrzył pan okazję powrotu.
Trafione jak kulą w płot, tu jak bym słyszał pis nic dodać nic ująć kto myśli inaczej to  komuch, złodziej i z poprzedniej władzy
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3305 dnia: Stycznia 07, 2017, 22:59:38 »
Tak publicznie tak ale na ostatnich spotkaniach członków RN już tak
A na których to spotkaniach RN Pani Marta twierdziła że jest przeciwna wymianie głowic?

Nigdy nie twierdziłem ze prowadzi konkurencyjna działalność, ja twierdze ze zachodzi konflikt interesów a to dwie odrębne kwestie
Jesteś w błędzie, obie kwestie to to samo tylko inaczej nazwane.

Ależ skądże w zadnym wypadku, po prostu uważam ze trzeba wyeliminować tych co mają w tym tylko prywatny interes nie nasze dobro.
Otóż to, pytanie tylko kto ma prywatny interes. Mnie się wydaje że ten który w bezprawny sposób zawiesza innych członków Rady.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3306 dnia: Stycznia 08, 2017, 07:26:12 »
Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu bo ani ja nie przekonamy ciebie ani ty mnie, ty masz swoją rację i ja mam swoją.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3307 dnia: Stycznia 08, 2017, 12:53:46 »
Panie Polak, proszę odpowiedzieć na pytanie: Na których to spotkaniach RN Pani Marta twierdziła że jest przeciwna wymianie głowic?
Oskarżył Pan Panią Martę o działanie przeciwko członkom spółdzielni twierdząc że jest przeciwna wymianie głowic. Proszę o dowód lub
wskazanie kto panu takiej nieprawdziwej informacji udzielił.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3308 dnia: Stycznia 08, 2017, 15:00:14 »
Proszę o dowód lub
wskazanie kto panu takiej nieprawdziwej informacji udzielił.
Oczywiście mogę ci wskazać informatora ale nie muszę.Informacje otrzymałem od znajomego który rozmawiał z członkiem RN (ale tu nie podam jego danych chociaż wiem kto to) i nie jest to p.Wojtek.
Na których to spotkaniach RN Pani Marta twierdziła że jest przeciwna wymianie głowic?
Jak się nie mylę to było chyba było na ostatnim spotkaniu, ale nie pytałem o dokładną datę.

Post Merge: Stycznia 08, 2017, 15:03:07
Oskarżył Pan Panią Martę
Nie oskarżam tylko pokazuje jak zmienia się punkt widzenia w zależności od punktu siedzenia
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2017, 15:03:07 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3309 dnia: Stycznia 08, 2017, 15:11:24 »
a ja słyszałem , że forumowicz Polak to zrobił coś takiego, że ...itp, itd. Powiedział mi to informator, który z kolei słyszał to od kogoś, kto widział jak tamten tamtemu to mówił...    o każdym każdy może coś podobnego powiedzieć/napisać i wcale nie znaczy, że jest w tym choć cień prawdy.
tyle są warte wiadomości od forumowicza Polak... ;)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3310 dnia: Stycznia 08, 2017, 16:11:07 »
Oczywiście każdy ma prawo wierzyć w to co jest tu pisane a idąc twoim, tokiem myślenia to każdy z nas kto tu pisze,  pisze półprawdę albo kłamie, lub zasłyszana plotkę, dlaczego bo nie podje danych osób które im przekazały dna informacje. Od tyle na ten temat. 
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3311 dnia: Stycznia 08, 2017, 16:19:37 »
Pierwsze słyszę że jestem przeciwna wymianie głowic sama zresztą zaopiniowałam o wydanie opinii prawnej oraz jakiegoś biegło ponieważ kwota będzie spora . Jestem jak najbardziej za tym dwoma rękoma.I zapewniam że mój punkt widzenia od początku jest taki sam i nikt go nie zmieni.

Post Merge: [time]Styczeń 08, 2017, 16:20:49 [/time]
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości lub potrzebuje pomocy to zawsze mogę po RN poświęcić swój czas jeśli istnieje taka potrzeba mogę podać termin.Pozdrawiam Marta Gręda.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2017, 16:24:21 wysłana przez Tusia »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3312 dnia: Stycznia 08, 2017, 18:21:13 »
Pierwsze słyszę że jestem przeciwna wymianie głowic
Tak no jakoś  na spotkaniu rady osiedla nr 7 w dniu 8 listopada 2016 r przedstawiała pani negatywne stanowisko. Tą wypowiedź słyszało mnóstwo ludzi uczestniczących w tamtym spotkaniu. Między innymi burmistrz, radni, Rada Osiedlowa nr 7 i wielu, wielu mieszkańców osiedla Chemik C. "Głowic nie można wymienić ponieważ spowodowałoby to rozregulowanie systemu" jest to pani odpowiedz na zadane pytanie przez jedną z uczestniczek spotkania w temacie wymiany głowic.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2017, 18:32:58 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3313 dnia: Stycznia 08, 2017, 18:28:41 »
Kolego Polak jak tak dobrze jesteś zorientowany to widocznie nie dokońca wysłuchałeś jeśli chcesz na ten temat porozmawiać to zapraszam na żywo ja w przeciwieństwie nie wstydzę się używać swoich danych.pozdrawiam Cię Marta

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3314 dnia: Stycznia 08, 2017, 18:43:07 »
Mój post jest odpowiedzią na post kryspin-a,  oraz kier-a. Po drugie wie pani tu jest większe forum i chciałbym aby tu tez pani odniosła się do tego co napisałem, a na spotkaniu będziemy tylko we dwoje i co będzie mówione będzie miedzy nami i może pani zaprzeczy ze mówiła coś takiego , ale mogę się spotkać ja tez się nie ukrywam.

ps; jak przypuszczam zaraz w pani obronie a  ataku na mnie dołączą  Jadwisia i Mmaniek72
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2017, 18:45:33 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.