Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613063 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3285 dnia: Grudnia 28, 2016, 08:04:35 »
KRYSPIN jak widzę ty już wiesz jaki będzie wyrok, jesteś prawnikiem z zawodu ? jak przypuszczam nie. Ja mam w rodzinie prawnika i poprosiłem o opinie no i nie był by taki pewny wygranej tych dwojga jest punkt którym można się podeprzeć i goście przegrają z zwłaszcza p. Ryl. Rozumie ciebie  bo jesteś obsesyjnie za rozliczeniem od m2, a oni na siłę próbują w spółdzielni to przeforsować jak na siłę próbowali dostać się do koryta.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3286 dnia: Grudnia 28, 2016, 22:00:37 »
KRYSPIN jak widzę ty już wiesz jaki będzie wyrok, jesteś prawnikiem z zawodu ? jak przypuszczam nie. Ja mam w rodzinie prawnika i poprosiłem o opinie no i nie był by taki pewny wygranej tych dwojga jest punkt którym można się podeprzeć i goście przegrają z zwłaszcza p. Ryl. Rozumie ciebie  bo jesteś obsesyjnie za rozliczeniem od m2, a oni na siłę próbują w spółdzielni to przeforsować jak na siłę próbowali dostać się do koryta.
Nie, nie wiem jaki będzie wyrok, ale jeśli Sąd weźmie pod uwagę uchwałę Sądu Najwyższego o której zapewne nie doczytałeś a która jasno określa co to są interesy konkurencyjne wobec spółdzielni, to na pewno sprawa będzie przez nich wygrana. Druga sprawa: co twoim zdaniem oznacza określenie: "próbowali dostać się do koryta"? Liczę na konkretną odpowiedź bo jak dla mnie to zwykłe pomówienie chyba że masz dowody na to. Masz? Trzecia sprawa: rozumiem że jesteś obsesyjnie za podzielnikami i tak samo obsesyjnie w tym temacie zachowuje się Pan przewodniczący rady nadzorczej wraz z panią wiceprzewodniczącą i dlatego nie zważając na Prawo Energetyczne zmuszają wszystkich do systemu podzielnikowego, po drodze eliminując niewygodne osoby z Rady Nadzorczej. Przypominam po raz kolejny: Prawo Energetyczne Art.45a ust.12 nakazuje aby w regulaminie rozliczania ciepła oprócz metody opartej na wskazaniach podzielników był alternatywny sposób rozliczania od m2. A więc nie jest to moja obsesja ani nie jest to obsesja tych osób z Rady Nadzorczej które chciały taki alternatywny sposób rozliczania wprowadzić do regulaminu, lecz obowiązek ustawowy. Nie wprowadzenie tego zapisu do regulaminu jest łamaniem prawa. Co więcej: Pan przewodniczący Rady w uzasadnieniu uchwały zawieszającej dwóch członków Rady wymienił m.in. iż osoby te lobbowały na rzecz PECu próbując wprowadzić do regulaminu możliwość rozliczania kosztów ciepła od m2. Śmiech na sali, bo to oznacza ni mniej ni więcej że zdaniem Pana Dudka realizacja ustawowego obowiązku wynikającego z Prawa Energetycznego jest lobbowaniem na rzecz PECu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 22:02:55 wysłana przez kryspin »

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3287 dnia: Grudnia 28, 2016, 23:00:55 »
Kryspin i pozostała świta, co Wy tak pijecie do p. Wojtka i p. Bożeny? ???


Przecież powoli, ale skutecznie wywiązują się z obietnic składanych na walnych zebraniach. 
- sprostowali rozliczenie ryczałtowe z czego w sezonie 2015/2016, nie wystąpiły tysięczne niedopłaty tak jak było w poprzednich latach
- wypowiedzieli umowę pani wiceprezes, gdzie w drodze konkursu została powołana nowa wiceprezes i po wtajemniczeniu się w tajniki zostanie zwolniony p. Szostak oraz w jego miejsce zostanie w drodze konkursu powołany nowy prezes
- chcą wymiany felernych głowic termostatycznych, bo jak wiemy to od nich zaczął występować poważny problem z ogrzewaniem

Wszystkiego nie da rady się zrobić z dnia na dzień zrozumcie to

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3288 dnia: Grudnia 29, 2016, 21:52:48 »
Kryspin i pozostała świta, co Wy tak pijecie do p. Wojtka i p. Bożeny? 


Przecież powoli, ale skutecznie wywiązują się z obietnic składanych na walnych zebraniach.
Wywiązywanie się z obietnic nie polega na robieniu samowoli i eliminowaniu niewygodnych osób.

Offline Zielono mi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3289 dnia: Grudnia 30, 2016, 01:12:59 »
Zostawiłem na piętnaście minut uchylone okno w dużym pokoju i już grzejnik zrobił się gorący.
Czy nie za szybko zadziałał zawór?
I nie był to incydentalny przypadek.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3290 dnia: Grudnia 30, 2016, 09:09:25 »
Za szybko. Głowicę należy obłożyć folią aluminiową, następnie kładziemy na nią dwie poduszki. Między poduszki termofor z gorącą wodą. Całość owijamy kocem elektrycznym i kładziemy na nim kota. Ewentualnie można liczyć na zmianę głowic na właściwe lub przynajmniej na możliwość ich wymiany we własnym zakresie. Póki co RN zamiast unieważnić plomby na głowicach dokłada nam kolejne. Więc ja już jednego kota nabyłem i ustaliłem mu harmonogram przy każdym grzejniku.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Online Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3291 dnia: Grudnia 30, 2016, 10:22:13 »
Wypożyczę kota na 15 minut dwa razy dziennie.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3292 dnia: Grudnia 30, 2016, 11:25:30 »
Jaka taryfa?

Post Merge: Grudnia 30, 2016, 14:15:24
Czy kot jest wyszkolony w temacie ogrzewania ? :)  Czy można użyć kota do innych celów ? ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2016, 14:15:24 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Zielono mi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3293 dnia: Grudnia 30, 2016, 18:33:07 »
Czy sa jakies dozwolone prawem metody aby ten zawór nie otwieral sie tak szybko. Domowe sposoby?
Pytam powaznie.

Online Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3294 dnia: Grudnia 30, 2016, 20:16:34 »
Jeżeli nie liczyć kota to tak jak pisał kolega wyżej: Koce, ręczniki, folia aluminiowa, torba termiczna, termofor z gorącą wodą, poduszki, itp. Sposobów jest wiele jak widać. Byle tylko czymś zakryć pokrętło.

Offline rafi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3295 dnia: Stycznia 01, 2017, 20:12:31 »
15 minut to i tak długo. W kuchni kaloryfer zaczyna być ciepły po 2-3 minutach i szybko się nagrzewa.
Przy większym gotowaniu trzeba mieć grafik kiedy zamykać i otwierać okno, mimo że w pomieszczeniu jak w saunie.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3296 dnia: Stycznia 01, 2017, 23:01:55 »
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3297 dnia: Stycznia 02, 2017, 01:06:19 »
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3298 dnia: Stycznia 02, 2017, 08:33:04 »
...no tak, jak Szostaka nie ma to się z przyjemnością przychodzi do pracy :D
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3299 dnia: Stycznia 04, 2017, 14:59:27 »
A ja się pytam dlaczego na stronie internetowej SM Chemik nadal jest nieaktualny Regulamin zasad rozliczania kosztów gospodarki zasobami mieszkaniowymi oraz ustalania opłat za używanie lokali. W ten sposób członkowie spółdzielni wprowadzani są w błąd. Czy ktoś w ogóle aktualizuje dokumenty dostępne na stronie SM Chemik?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2017, 15:01:46 wysłana przez kryspin »