Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613257 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1125 dnia: Grudnia 07, 2015, 22:49:49 »
no wróciłem z pracy a tu zaskoczenie pani gospodyni przyniosła  karteczkę z informacja ze od nowego roku nastąpiła obniżka, za ciepła wodę i za podgrzanie,,, dlaczego zaskoczenie no bo to pierwsze raz od jesteśmy SM Chemik, a zwłaszcza od kiedy nami zarządza Szostak i Zieleńska, i zawsze o tej porze roku to była informacja ale o podwyżce,,, co się stało ??? czy może to wpływ naszych działań i przygotowań do odwołania ich,,, 

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1126 dnia: Grudnia 07, 2015, 23:05:47 »
Jeśli to wpływ naszych działań, to niech będą pewni, że naszego stanowiska to nie zmieni. Zarząd do likwidacji!

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1127 dnia: Grudnia 07, 2015, 23:52:13 »
Zarząd do likwidacji!

Jestem za.

Są nareszcie opublikowane na stronie "SM CHEMIK" protokoły z zebrań osiedlowych, i walnych............

Offline Iza80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1128 dnia: Grudnia 10, 2015, 09:13:41 »
Naiwnością z ich strony byłoby myśleć, że cokolwiek im pomoże, nawet obniżki. Za wieloletnią beztroskę poniosą konsekwencje, bo zbyt wiele osób zirytowali - a te osoby są zdeterminowane i jest ich coraz więcej!  ;D

Offline Rafaelka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1129 dnia: Grudnia 10, 2015, 10:39:52 »
Dzisiaj dostałam informację od prawnika o terminie mojej pierwszej sprawy - 19.02.2016  :( >:( , o ile wiem do tego czasu odbędą się jeszcze trzy inne, mam nadzieję, że wszystkie skończą się naszą wygraną :)
Trzymam kciuki za wszystkich, którzy się nie poddali ;D
Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak, ale nie potrafi.......

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1130 dnia: Grudnia 10, 2015, 10:45:24 »
Naiwnością z ich strony byłoby myśleć, że cokolwiek im pomoże, nawet obniżki.

Tak dla wyjaśnienia! Zarząd nie może swobodnie ustalać sobie cen za media dostarczane do mieszkań. Ich cenę ustala dostawca a spółdzielnia nie może do tych cen doliczać nawet grosza. Spółdzielnia nie może zarabiać na mediach! Zatem ta obniżka wynika raczej z regulacji cenowych dostawcy mediów a nie z dobrej woli tego zarządu! Pozdrawiam

Post Merge: Grudnia 10, 2015, 10:48:17
Trzymam kciuki za wszystkich, którzy się nie poddali ;D

Ja też trzymam... w tym również za Ciebie! Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2015, 10:48:17 wysłana przez Wojtek Dudek »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1131 dnia: Grudnia 10, 2015, 15:16:12 »
p. Dudek ma rację powyższa obniżka nie ma nic wspólnego ze zarządem spółdzielni, a o obniżce jak dobrze kojarzę mówił w kablówce jakie 4 tygodnie wstecz dyrektor wodociągów,,, 

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1132 dnia: Grudnia 13, 2015, 08:47:28 »
Tak dla wyjaśnienia! Zarząd nie może swobodnie ustalać sobie cen za media dostarczane do mieszkań. Ich cenę ustala dostawca a spółdzielnia nie może do tych cen doliczać nawet grosza. Spółdzielnia nie może zarabiać na mediach!

A może negocjować ceny? Pewnie nie(!), ale ilość dostarczonego np. ciepła już tak? Bo, co zrobić z niewykorzystaną energia cieplną w danym sezonie? Przepada? Jak tak, to jest to niegospodarność! Jednak, jak pisałem już na forum-powinniśmy mieć liczniki w GJ i z tego powinniśmy być rozliczani. Ile zużyłeś za tyle zapłacisz. Tak jest w wielu budynkach np. SM ODRA czy inne, deweloperskie wspólnoty i mieszkańcy nie narzekają. Złotego środka nie ma, ale trzeba szukać.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1133 dnia: Grudnia 15, 2015, 19:50:07 »
Witam.Dostalem i ja sadowy nakaz zaplaty.Mam zamiar sie odwolywac.Rozmawialem z P.Mecenas ktora doradzila mi kontakt z ludzmi ktorzy maja lub mieli juz sprawy zwiazane z czerwonymi kapturkami o informacje na ten temat,ludzi ktorzy ewentualnie mogli by poswiadczyc podczas rozprawy o zaistnialych sytuacjach. Mecenas twierdzi ze to ciezka sprawa(choc jeszcze niedawno twierdzila ze nie ma problemu)Moze ma ktos kogos godnego polecenia?

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1134 dnia: Grudnia 15, 2015, 20:52:24 »
A mówiłeś Pani mecenas, że policja zbiera materiały w sprawie wyłudzeń przez SM. I pewnie zostaniesz zaproszony na komisariat w celu złożenia zeznań, ale jak by co to jestem do dyspozycji.

Offline Kasiechna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1135 dnia: Grudnia 17, 2015, 12:23:28 »
Witam Grota 10. W razie  pytań kontaktuj się ze mną na priv, pomogę jak będę umiała.

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1136 dnia: Grudnia 17, 2015, 22:35:59 »
Witam.Kto z was ma sprawe o czerwony kapturek,albo ma wiedze na ten temat i moglby sie ze mna ta wiedza podzielic? Prosze o informacje na priv z nr telefonu.Oddzwonie

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil


Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudnia 22, 2015, 15:26:45 »
Witam
W dniu dzisiejszym wygrałem sprawę o grzenie za sezon 2012/2013, są jeszcze normalni sędziowie co rozumieją że dopłaty za grzanie 6-7 tys. za sezon za mieszkanie 3 pokojowe to czyste złodziejstwo!!!