Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613906 razy)

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #615 dnia: Listopada 17, 2014, 21:05:38 »
Oni mogą bo mają pokrętła od śnieżynki.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #616 dnia: Listopada 21, 2014, 20:12:54 »
Słuchajcie! Był u mnie dzisiaj Pan, który organizuje te spotkanie poszkodowanych przez SM Chemik w sprawach ogrzewania i prosił, abym przekazał Wam, że te odwołane wcześniej spotkanie zainteresowanych odbędzie się w poniedziałek 24 listopada o godz. 19:00 - tym razem w Klubie Nauczyciela. Powiadomcie znajomych i zainteresowanych.

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #617 dnia: Listopada 24, 2014, 00:39:21 »
I co ustalono? Wyjazd niestety mi sie trafil w tym terminie

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #618 dnia: Listopada 24, 2014, 07:40:06 »
Słuchajcie! Był u mnie dzisiaj Pan, który organizuje te spotkanie poszkodowanych przez SM Chemik w sprawach ogrzewania i prosił, abym przekazał Wam, że te odwołane wcześniej spotkanie zainteresowanych odbędzie się w poniedziałek 24 listopada o godz. 19:00 - tym razem w Klubie Nauczyciela.
Jestem bardzo ciekaw, czy uda się skupić na problemie (karne wysokie dopłaty) i szukaniu rozwiązań (jak doprowadzić do rozliczeń wg zasad obowiązujących resztę sąsiadów), czy będzie wielka kłótnia o wyższość ryczałtu nad podzielnikami i odwrotnie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #619 dnia: Listopada 24, 2014, 12:10:08 »
Jestem bardzo ciekaw, czy uda się skupić na problemie (karne wysokie dopłaty) i szukaniu rozwiązań (jak doprowadzić do rozliczeń wg zasad obowiązujących resztę sąsiadów), czy będzie wielka kłótnia o wyższość ryczałtu nad podzielnikami i odwrotnie.

Jeżeli zainteresowani skupią się na licytowaniu wyższości jednego systemu rozliczeń nad drugim, to będzie oznaczało jedynie, że tak naprawdę nie zależy im na rozwiązaniu problemu i wyeliminowaniu złych, nieuczciwych praktyk organów władz spółdzielni wobec członków SM. Bo to, że ci ludzie zostali skrzywdzeni, to dla mnie jest oczywiste - ale podzielam Twoje obawy co do zgodności odnośnie kierunku ewentualnych działań.

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #620 dnia: Listopada 24, 2014, 13:09:56 »
Mam nadzieję, że skupimy się na ogólnym problemie wszystkich spółdzielców, a nie na jednostce i w ten sposób zacznie się normalizacja i czyszczenie chwastów w S.M. , które się zakorzeniły i myślą, że są nietykalni ( w dodatku za nasze pieniądze).

Offline p_nowak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #622 dnia: Listopada 24, 2014, 23:08:12 »
Coś ciekawego w temacie:

Drobny, lecz istotny, błąd wkradł się w czwartym wersie pod zdjęciem. Nie chodzi o podzielniki firmy Danfoss lecz o głowice termoregulacyjne tej firmy. Pozdro

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #623 dnia: Listopada 24, 2014, 23:15:01 »
Już na początku artykułu jest błąd "Zainstalowane w mieszkaniach podzielniki firmy Danfoss". Nie podzielniki tylko termostaty, a dokładnie termostatyczna głowica, bo podzielniki są firmy metron, firmy, która też nas spółdzielców robi w ch..a.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2014, 23:18:53 wysłana przez heineken »

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #624 dnia: Listopada 25, 2014, 11:50:02 »
Jestem bardzo ciekaw, czy uda się skupić na problemie ... czy będzie wielka kłótnia o wyższość ryczałtu nad podzielnikami i odwrotnie.

Jestem mile zaskoczony atmosferą panującą na tym spotkaniu. Zebrani ograniczyli się w dyskusji do problematyki związanej z zastosowaniem przez zarząd SM (w sposób nieuprawniony) restrykcji karnych w postaci ryczałtu, za samodzielne zastąpienie niewłaściwych głowic termoregulacyjnych innymi urządzeniami regulacyjnymi, np.: wspominanymi tu już pokrętłami mechanicznymi w postaci czerwonych kapturków. Uczestnicy ujednolicili też argumenty przemawiające na ich korzyść na wypadek sądowego rozstrzygania sporu. Zdecydowanie sprzeciwili się roszczeniom finansowym jakie spółdzielnia wystosowała wobec nich i postanowili indywidualnie pisemnie odmówić uregulowania tych roszczeń oraz odpowiednio to umotywować, co sprawi, że zarząd spółdzielni zmuszony będzie dochodzić ich przed niezawisłym sądem. Sporządzili też listę kontaktową na potrzeby wzajemnego wspierania się w dochodzeniu swoich słusznych racji, nawet na drodze sądowej. Ujednolicili także stanowisko w sprawach procesowego dochodzenia roszczeń pod względem tego, w jakich przypadkach z powództwem wystąpią oni, a w jakich oczekiwać będą pozwania przez zarząd SM. Wskazane zostało również podejmowanie przez Radę Nadzorczą działań na szkodę spółdzielców poprzez sankcjonowanie bezzasadnych poczynań zarządu zmianami w przepisach wewnętrznych (Regulaminach) w sposób sprzeczny z regulacjami wyższego rzędu, oraz w sposób sprzeczny z interesem spółdzielców. Zebrani wyrazili stanowcze niezadowolenie z takiej postawy Rady Nadzorczej, która w sposób ewidentny i nieuzasadniony sprzeniewierza się statutowej roli, do jakiej została powołana.
Ogólnie rzecz biorąc z mojego punktu widzenia - czyli uczestnika bezstronnego - spotkanie było udane, merytoryczne i potrzebne.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2014, 11:53:00 wysłana przez Wojtek Dudek »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #625 dnia: Listopada 25, 2014, 12:03:23 »
Jestem bardzo ciekaw, czy uda się skupić na problemie ... czy będzie wielka kłótnia o wyższość ryczałtu nad podzielnikami i odwrotnie.

Jestem mile zaskoczony atmosferą panującą na tym spotkaniu. Zebrani ograniczyli się w dyskusji do problematyki związanej z zastosowaniem przez zarząd SM (w sposób nieuprawniony) restrykcji karnych w postaci ryczałtu, [...]
Ogólnie rzecz biorąc z mojego punktu widzenia - czyli uczestnika bezstronnego - spotkanie było udane, merytoryczne i potrzebne.
No to super. Aż żałuję, że nie mogłem być. Z drugiej strony - może to i lepiej? ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline PMRS

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #626 dnia: Listopada 27, 2014, 10:28:34 »
Proszę o kontakt w sprawie zawyżonych cen za ogrzewanie. To pilne. Wiadomość kierujcie na priv. Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #627 dnia: Listopada 27, 2014, 11:50:13 »
Tylko nie dajcie się nabrać na do-radców prawnych... :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline you.m.f

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #628 dnia: Listopada 27, 2014, 13:46:09 »
Tylko nie dajcie się nabrać na do-radców prawnych... :)

Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie Panie Redaktorze ?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #629 dnia: Listopada 27, 2014, 17:52:57 »
Spróbuj jeszcze raz. Tu nie ma redaktora. Jest mieszkaniec Polic.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.