Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724944 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1590 dnia: Grudnia 27, 2016, 15:48:36 »
Jeszcze jedno słowo na niedzielę. Z dedykacją sz.czurkom różnym, które wtedy tu już tańczyły na grobach tych, co się ośmielili prawdę o Białej pisać, a dzisiaj jakoś zamilkły...
http://www.24kurier.pl/chwasty-tygodnia/chwasty-tygodnia-23-12-2016/
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1591 dnia: Grudnia 27, 2016, 23:31:40 »
a gdzie można zapoznać się z treścią wyroku?

Offline Ryba_zwana_Rybą

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1592 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:03:43 »
Wykidajło :D jestem nowa tu na watku ale juz mi sie niescisłosc wdarła w Twoja wypowiedz :D dwa sady odrzuciły pozwy a apelacyjny utrzymał to w mocy .... wiec to nie ma nic wspolnego z tym czy pisałes prawde wraz z redaktorem Kwiatkowskim czy nie ....po prostu sprawy sie nie odbyły tak?

Post Merge: Grudnia 28, 2016, 18:07:23
'' To Czarna najpierw pisała skargi na szkołę prowadzoną przez Beatę Golisowicz a potem jej broniła i pisała skargi na kolejną dyrektorkę? Dobre. Teraz jest trzecia dyrektorka w tej szkole, czy ma liczyć się z tym,że tez Czarna na nią pisać będzie? Niezły etat: "skargowa".'' gdzie mozna zapoznac sie z trescia tych skarg? szczczególnie mnie interesuja te na Pania Golisowicz, bo przeczytałam ten watek od poczatku do końca i nie ma nigdzie linków ani odnosników do tych skarg :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 18:07:23 wysłana przez Ryba_zwana_Rybą »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1593 dnia: Grudnia 29, 2016, 18:22:05 »
a gdzie można zapoznać się z treścią wyroku?
Zapewne w jakiejś czytelni wyroków.

Wykidajło jestem nowa tu na watku ale juz mi sie niescisłosc wdarła w Twoja wypowiedz dwa sady odrzuciły pozwy a apelacyjny utrzymał to w mocy .... wiec to nie ma nic wspolnego z tym czy pisałes prawde wraz z redaktorem Kwiatkowskim czy nie ....po prostu sprawy sie nie odbyły tak?
Nie. Coś się pani pomyliło, być może z jakąś inną sprawą.

W omawianym tutaj przypadku pani Chmielewska wytoczyła proces dziennikarzom, którzy pisali o sprawie Białej prawdę, a nie to, co wmawiali nieświadomym animatorzy "społecznego" ruchu oporu. Przegrała go w pierwszej instancji, odwołała się, i apelację (druga instancja) też przegrała. Wyrok jest prawomocny.
Nie wiem, skąd się pani wziął trzeci sąd. Nic o nim nie pisałem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1594 dnia: Grudnia 29, 2016, 22:14:26 »
Pan Kwiatkowski współpracował z SB.Ciężko mi to przełknąć wieloletniemu czytelnikowi Kuriera...
skąd to info? źródło?  i chyba temat nie ten...

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1595 dnia: Grudnia 30, 2016, 06:22:34 »
Jednym słowem: chwast

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1596 dnia: Grudnia 30, 2016, 10:13:32 »
Pan Kwiatkowski współpracował z SB.Ciężko mi to przełknąć wieloletniemu czytelnikowi Kuriera...
skąd to info? źródło?  i chyba temat nie ten...

Że temat nie ten? Najlepszy dowód, że Kwiatkowski celnie strzela, skoro nawet tu trzeba na niego esbeckie pieski szczuć.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DeDe

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1597 dnia: Grudnia 30, 2016, 19:28:54 »
Dziwna sytuacja....Wykidajło przychodzi pochwalić się tym ,że wygrał sprawę z Golisowicz, ale chętnych ,którzy chcą go przeczytać odsyła do "czytelni wyroków" .Czyżby osoby ,które biorą "udział" w sprawie nie dostawali takiego? Jak już się chwalisz,to chwal wiarygodnie .

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1598 dnia: Grudnia 30, 2016, 21:23:32 »
Twierdzisz, że kłamie? I sama zainteresowana (lub ktoś z jej kręgu) nie zdementowałaby tego?

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1599 dnia: Grudnia 30, 2016, 23:18:48 »
Tutaj padło tyle "uprzejmości" by zamiast wierzyć na słowo jednej lub drugiej stronie ,wolę przeczytać co faktycznie w wyroku umieścił sąd . Nie interesują mnie już przekazy,interpretacje itd. Swoją drogą szanowany i zawsze dobrze poinformowany dziennikarz odsyła do "jakieś" czytelni zostawię bez komentarza.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1600 dnia: Grudnia 31, 2016, 13:21:56 »
Twierdzisz, że kłamie? I sama zainteresowana (lub ktoś z jej kręgu) nie zdementowałaby tego?

Moze qszuscy maja juz dosyc.

Offline Ryba_zwana_Rybą

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1601 dnia: Stycznia 01, 2017, 18:14:24 »
po co szukac sensacji tam gdzie juz jej nie ma? zgadzam sie z Miszand może wszyscy maja dosc :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2017, 18:16:01 wysłana przez Ryba_zwana_Rybą »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1602 dnia: Stycznia 03, 2017, 12:03:39 »
Tutaj padło tyle "uprzejmości" by zamiast wierzyć na słowo jednej lub drugiej stronie ,wolę przeczytać co faktycznie w wyroku umieścił sąd . Nie interesują mnie już przekazy,interpretacje itd. Swoją drogą szanowany i zawsze dobrze poinformowany dziennikarz odsyła do "jakieś" czytelni zostawię bez komentarza.
Szanowana delmo, jakoś wcześniej bez sprawdzania wierzyłaś/eś jednej stronie, nawet dosyć gorliwie. Skoro teraz chcesz sobie poczytać, to rusz szanowane cztery litery i sobie załatw lekturę. Ja nie zamierzam marnować na tę sprawę ani minuty więcej niż to konieczne.

Czułem się zobowiązany poinformować o wyniku tych, których stronnicy pani Chmielewskiej gnoili tutaj i obrzucali błotem. Oni wiedzą, że wtedy pisałem prawdę, więc i teraz nie mam powodu robić inaczej.
Animatorzy "społecznego" protestu też to wiedzą. Wie pani DeDe, wie Rybka_o_wielu_twarzach. Ty też wiesz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1603 dnia: Stycznia 04, 2017, 02:57:06 »
Pogratulować zatem pozostaje... proszę sobie dopisać.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1604 dnia: Lipca 05, 2017, 22:14:49 »
Pan Adam Wosik blisko dwa lata temu lekko na swoim portalu Police Bez Cenzury mówił o rzekomym popełnionym przestepstwie. Dzis powinien mieć świeże informacje na ten temat oraz na temat pełnomocnego wyroku . Może by o tym tez opowiedzieć ? moze na Police Bez Cenzury?