Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 725077 razy)

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1485 dnia: Sierpnia 06, 2015, 15:42:24 »
A co tu taka cisza? Cieszyć się! Biała ma w końcu najlepszego dyrektora, wyłonionego w najuczciwszym konkursie...
Ci ,którzy się cieszą ,nie potrzebują pisać o tym na forum.....:) Forum jest dla szczekających ,ujadających niezadowolonych piesków,którzy lubią obszczekiwać i obsikiwać innych,bo taki mają cel w życiu  :D
Tak...cisza tu straszna aż w uszach dzwoni....aż dziw że dopiero kilka dni po konkursie są tu pierwsze wpisy :) Ciekawe dlaczego....hmmmmm.....

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1486 dnia: Sierpnia 06, 2015, 16:47:41 »
Forum jest dla szczekających ,ujadających niezadowolonych piesków,którzy lubią obszczekiwać i obsikiwać innych,bo taki mają cel w życiu  :D
I rozumiem, że poczułaś nieodpartą potrzebę obszczekania i obsikania innych.
Tak...cisza tu straszna aż w uszach dzwoni....aż dziw że dopiero kilka dni po konkursie są tu pierwsze wpisy :) Ciekawe dlaczego....hmmmmm.....
Czekałam aż wrócisz z urlopu. Ale Ty na pewno i tak dorobisz jakąś teorię spiskową, tyle ich już stworzyliście, że jedna więcej nie zrobi Wam różnicy.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1487 dnia: Sierpnia 06, 2015, 18:04:30 »
I rozumiem, że poczułaś nieodpartą potrzebę obszczekania i obsikania innych.
Czyli kogo Saga....?
Proponuję kapelusz na upały...bo potrafią wyrządzić krzywdę głowie.

Post Merge: Sierpnia 06, 2015, 18:05:38
Czekałam aż wrócisz z urlopu. Ale Ty na pewno i tak dorobisz jakąś teorię spiskową, tyle ich już stworzyliście, że jedna więcej nie zrobi Wam różnicy.
I proponuję poczytać z uwagą...kto tu tworzy bez przerwy teorie spiskowe :)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1488 dnia: Sierpnia 06, 2015, 18:11:39 »
Ci ,którzy się cieszą ,nie potrzebują pisać o tym na forum..... Forum jest dla szczekających ,ujadających niezadowolonych piesków,którzy lubią obszczekiwać i obsikiwać innych,bo taki mają cel w życiu  
Rozumie ze 100 stron tego tematu jest obsikiwaniem i szczekaniem niezadowolonych piesków? Koleżankom nie jest smutne ze tak je obrażasz?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1489 dnia: Sierpnia 06, 2015, 18:31:19 »
Rozumie ze 100 stron tego tematu jest obsikiwaniem i szczekaniem niezadowolonych piesków? Koleżankom nie jest smutne ze tak je obrażasz?
Kolejny bez kapelusza.....widzisz różnicę pomiędzy byciem tu po to aby stawać w obronie innych(MY)  a przychodzeniem żeby obszczekiwać? Nie ??? ? To się doucz....także z orografii.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1490 dnia: Sierpnia 06, 2015, 19:37:01 »
UWIELBIAM Wasze poczucie humoru. Wasze ataki na Powiat kiedy Beata PRZEGRAŁA były obroną niesłusznie zwalnianiej i mającej ZS głęboko w sercu kobiety.  Kiedy ta kobieta zwolniła cztery Panie obrona tych Pań była atakiem na biedna Beatę.  Kiedy Markowicz wygrała Waszym zdaniem ustawiany konkurs mimo braku dowodów ataki na nią były obroną. Kiedy Beata nagrodziła swoją ulubienice dając jej stanowisko mimo iż media sygnalizowaly ze konkurs odbędzie się na papierze i wygra Agata Waszym zdaniem wszystko jest ok... Pozostaje stanowiska kierownika po Jarymowicz. Macie już zwycięzcę? Nie wątpię bo kolejka do nagradzania jest długa. .. Sprawiedliwość sprawiedliwością, sąd sądem, atak obroną, wypychanie swoich konkursem... Ach ta Wasza logika:)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1491 dnia: Sierpnia 07, 2015, 00:52:13 »
The_Bill do konkursu mogł przystąpic każdy kto miał ochote i odpowiednie kwalifikacje, Beata (nie wiem czy jesteście na Ty) Chmielewska nikomu nie wreczyła stanowiska. Konkurs sie odbył jeśli cos Ci sie nie podoba masz prawo wniesc swoje uwagi. Jesli sąd znalazł jednak niedociągnięcia w konkursie  z Agata Markowicz-Narękiewicz nie rozumiem po co dalej dyskutujesz? Kiedy zwalniano albo zabierano obowiązki pracownikom na rzecz czterech Pań gdzie byłes, zeby stanac w obronie długoletnich wykwalifikowanych pracowników?Od kiedy tak strasznie interesuje Ciebie oraz wspomniane media los Białej?


Post Merge: Sierpnia 07, 2015, 01:42:51
A co tu taka cisza? Cieszyć się! Biała ma w końcu najlepszego dyrektora, wyłonionego w najuczciwszym konkursie... Tej uczciwości aż przestraszyli się inni potencjalni kandydaci. Za kilka dni na pewno powiat opublikuje koncepcję rozwoju placówki zaproponowaną przez najlepszą z kandydatek. Będzie można uczciwie (bo teraz w powiecie wszystko jest uczciwe) porównać z dwiema poprzednimi. A niezorientowanym podpowiem - nowym dyrektorem Białej została Agata, jak zapowiadano pół roku temu. Powodzenia!
i po co te złosliwosci Sago? :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2015, 01:42:51 wysłana przez czarna_301 »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1492 dnia: Sierpnia 07, 2015, 08:26:18 »
The_Bill do konkursu mogł przystąpic każdy kto miał ochote i odpowiednie kwalifikacje,
Mógł, tylko po co, skoro wynik był znany już w styczniu? Wy zaś pokazaliście, czym grozi sam start w konkursie każdemu, kto nie został namaszczony przez Jedynie Słuszną Dyrekcję. Wystarczy zajrzeć na początek tego wątku, jak ktoś ma pamięć krótką lub wybiórczą.
Kiedy zwalniano albo zabierano obowiązki pracownikom na rzecz czterech Pań gdzie byłes, zeby stanac w obronie długoletnich wykwalifikowanych pracowników?
Oj, czarna_301, mogłabyś w końcu czasem sprawdzić, jak się ma do faktów to, co ci "MY" każą przekazywać. Komu niby zabrano obowiązki na rzecz intendentki, która w szkole była zatrudniona od wielu lat? Komu zabrano obowiązki na rzecz pani, która też pracowała w szkole od lat, tyle że na śmieciówce? I była tak zbędna, że na jej miejsce trzeba było przyjąć kogoś innego i go na szybko przyuczać, bo terminy goniły.
Każdy widzi, że to, co zrobiliście po przejęciu władzy, to była zemsta. I nie zakrzyczysz tego.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1493 dnia: Sierpnia 07, 2015, 14:23:55 »
The_Bill do konkursu mogł przystąpic każdy kto miał ochote i odpowiednie kwalifikacje,
Mógł, tylko po co, skoro wynik był znany już w styczniu? Wy zaś pokazaliście, czym grozi sam start w konkursie każdemu, kto nie został namaszczony przez Jedynie Słuszną Dyrekcję. Wystarczy zajrzeć na początek tego wątku, jak ktoś ma pamięć krótką lub wybiórczą.
Kiedy zwalniano albo zabierano obowiązki pracownikom na rzecz czterech Pań gdzie byłes, zeby stanac w obronie długoletnich wykwalifikowanych pracowników?
Oj, czarna_301, mogłabyś w końcu czasem sprawdzić, jak się ma do faktów to, co ci "MY" każą przekazywać. Komu niby zabrano obowiązki na rzecz intendentki, która w szkole była zatrudniona od wielu lat? Komu zabrano obowiązki na rzecz pani, która też pracowała w szkole od lat, tyle że na śmieciówce? I była tak zbędna, że na jej miejsce trzeba było przyjąć kogoś innego i go na szybko przyuczać, bo terminy goniły.
Każdy widzi, że to, co zrobiliście po przejęciu władzy, to była zemsta. I nie zakrzyczysz tego.
Wiesz bardzo źle oceniasz sytuacje ale masz do tego prawo. Boli ze słuchasz jednej strony a nie masz odwagi isc do drugiej i zapytac sie jak po roku funkcjonowania ma sie szkoła. Nie mam ochoty na przewalanie sie tu kto co i po co, znudziło mi sie to.Nie zagłebiajmy sie w tematy pani intendentki, bo doskonale wiesz ze to zła sprawa (jeśli tak duzo wiesz? ). Police nie sa wielkie i każdy każdego zna tyle Ci powiem w temacie.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1494 dnia: Sierpnia 07, 2015, 15:08:17 »
Ja chciałbym się dowiedzieć jak funkcjonuje szkoła po roku? Lepiej czy gorzej i dlaczego tak a nie inaczej?
Wnoszę uwagę do konkursu: był on formalna hucpą której to wynik znany był już w Grudniu zeszłego roku! Może dlatego nikt nie wystartował a może dlatego że niezły PR w mediach ma konkurs na dyrektora i nikt w bagno się nie pcha. Jakby nie patrzeć macie Białą całą dla siebie.
Co do Pań zwalnianych po raz kolejnym zauważam że  Pani kłamie ponieważ nikogo nie zwolniono ani nie przymuszano do zmiany stanowiska.
W temat indendetki się zagłębiłaś bo usłyszałaś ploteczke a w temat Pani od zamówień nie bo? Ploteczek brak?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1495 dnia: Sierpnia 07, 2015, 17:17:46 »
i znowu kłamstwo :D nie 9 osób tylko 4 dostały propozycje w tym dwie osoby z tych czterech nie moga poszczycic sie posiadaniem mgr przed nazwiskiem :D
Czarna_301, pamiętasz, to napisałaś 18 stycznia tego roku, dotyczyło właśnie tematu zwalniania pracowników. I ja Ci wtedy uwierzyłam, bo pomyślałam, że skoro tak uparcie to powtarzasz, to na pewno sprawdziłaś, jakie wykształcenie mają te osoby. Ale dostarczono mi dokumenty, z których jednoznacznie wynikało, że wszystkie mają nie tylko wyższe magisterskie, ale niektóre z nich (w tym ta, o której jednoznacznie pisałaś, że ma jedynie licencjat)  też studia podyplomowe. I Ty będziesz pouczać ludzi, że trzeba sprawdzać informacje? Nie widziałam, żebyś tę plotkę gdzieś sprostowała. To przyjrzyjmy się dokumentom dotyczącym tych, wymienianych przez Ciebie, czterech osób.
Pierwsza - wyższe inżynieryjno-magisterskie, do tego kursy
Druga - wyższe magisterskie plus podyplomowe
Trzecia - wyższe magisterskie
Czwarta - wyższe magisterskie i techniczne
Szczegółów nie podaję, żeby chronić te osoby przed kolejnymi szykanami. Dodam tylko, że wśród tych wykwalifikowanych pracowników jest też pomawiana przez Was wielokrotnie i publicznie intendentka. Ale ten temat, myślę, doczeka się osobnego rozwinięcia.
To teraz Pani Czarna_301 proszę o odpowiedź - kłamała Pani świadomie, czy wprowadzono Panią w błąd? Jak widać, plotkujący policzanie też się mylą.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2015, 17:21:46 wysłana przez saga »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1496 dnia: Sierpnia 07, 2015, 17:35:31 »
Wielokrotnie powtarzałem iż Pani Czarna w tej kwestii kłamie.. Nie spodziewaj się wyjaśnień od tej Pani... Chociaż teraz kiedy już wszystkie Panie są poza murami ZS może przejdzie hej przez gardło ze kłamała tfu..'pomyliła się '
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline pasekdospodni

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1497 dnia: Sierpnia 07, 2015, 21:54:50 »
czytam ten watek juz od paru miesiecy, nigdy tu nie pisalem,bo myslalem,ze ludzie pojda po rozum do glowy.ale jak to czytam ,to nie moge wytrzymac, nie wiem, czy sie smiac, czy plakac. Jedyna szkola średnia w powiecie do której chciałem posłac swojego syna. Ale tego nie zrobie,bo jest tam banda zawistnych osób walczacych o stołki, władze i pieniadze, a uczen się dla nich nie liczy. Znajomi syna, którzy chodza do tej szkoly opowiadają takie rzeczy,ze myślałem,że to zart jakiś.A teraz kolejna zmiana. Nowa pani dyrektor jest przecież ze starego systemu i nic sie nie zmieni. W mediach ciagle na tapecie biała, a to że walcza o dyrektora, a to, nowy dyrektor zly, a to,że wybory do d...,a ja sie pytam gdzie jest uczeń? Uczeń się liczy tylko wtedy kiedy jest nabó i kiedy trzeba ubrać się na czarno i iśćj na marsz pod starostwo,potem już się nie liczy... Co innego jest na filmach i ulotkach reklamujących szkołe a inna jest rzeczywistosc, duzo bardziej szara... Starzy wicedyrektorzy białej zostają naczelnikami w powiecie, zamiana stołkami, nikt mi ie wmówi,że to dla dobra ucznia jest. Jak się swoich lizusów wpycha na stolki.A pare jeszcze zostało do obsadzenia w szkole i powiecie. Jak czytam komentarze pod wiadomościa o wyborze Agaty Jarymowicz...poczytajcie sami  http://dziennikpolicki.pl/aktualnosci/2440-agata-jarymowicz-nowym-dyrektorem-zespolu-szkol-im-ignacego-lukasiewicza-w-policach.html

Offline zumba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1498 dnia: Sierpnia 11, 2015, 18:01:44 »
Ptaszki ćwierkaja,że nowa pani dyrektor to dalsza rodzina poprzedniej dyrekcji pani Golisowicz(Chmielewskiej). Wspólne Korzenie podobno sięgaja Gryfina. Jeśli to prawda, to jestem spokojny o przyszłośc szkoły. Jeśli będzie kontynuowała misję pani Beaty, to szkoła bedzie w dobrych rękach.Będzie rozwijać sie w dobrym kierunku, tak jak basen, orlik,hala, lodowisko.

Offline zumba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1499 dnia: Sierpnia 21, 2015, 19:54:58 »
Oglądaliście?????to prawda? nie chce mi się wierzyć,że tak było. Jak można samemu sobie przyznać zadośćuczynienie i zawrzeć ugodę? To skandal. Nikogo to nie obchodzi oprócz pana Wosika? Jeśli to blef, to mam nadzieję,że ktoś to sprostuje ze strony szkoły lub starostwa. A jeśli to prawda, to może mi ktoś kumaty napisać czy to było zgodne z prawem?i jakie są tego konsekwencje? A  moralność? Pieniądze dyrektor przyznaje bez wyroku sądu kiedy trzeba oszczędzać?z jakiej puli było to wypłacone? mam nadzieję,że uczniowie na tym nie ucierpieli. Co myślicie o tym filmie?Na tym portalu taka cisza jakby nikogo nie interesował los największej placówki w policach. http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/