Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 728611 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1470 dnia: Maja 08, 2015, 11:32:12 »
Widzisz "sz", żaden zawodowy dziennikarz, jeśli wie, że ma rację - nie potrzebuje kancelarii prawnej. Sam da sobie radę przed sądem. Jak nie w pierwszej to w drugiej instancji. Nie sądzę, by "Wykidajło" musiał korzystać z pomocy prawnika...
Bywają też nieoczekiwane efekty uboczne procesów w sprawach przegranych przez dziennikarzy. Gdyby nie przeprosiny, nic bym o gesslerowym tasiemcu nie słyszał :D

Inna rzecz, że jak ktoś chce być celebrytą, to nie bardzo może sobie wybierać momenty zainteresowania mediów.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2015, 11:34:41 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1471 dnia: Maja 18, 2015, 21:58:26 »
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,17941320,Mieszkasz_za_miastem__Nagrody_nie_ma.html

A Police wciąż twierdzą, że nie potrzebują uchwały stypendialnej. Tak dobrze im się współpracuje ze Szczecinem - my jego mieszkańców nagradzamy, a oni się na naszych wypinają.

Cytuj (zaznaczone)
Wybitny młody "chemik" z II LO mieszka w Policach.

 - Ubolewam, że nie mogę złożyć wniosku o nagrodę dla niego - przyznaje dyrektor "pobożniaka" Jolanta Jastrzębska. - Już dzwoniłam do urzędu miasta w Policach. Może wymyślimy jakiś sposób, żeby uhonorować chłopaka.

I tak co roku będziemy wymyślać na szybkiego, jak mu książkę i list gratulacyjny wręczyć?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1472 dnia: Maja 18, 2015, 22:52:21 »
A co to ma wspólnego z wątkiem "Nowy Dyrektor w Białej" ?
Dodam tylko,że to w Szczecinie jest niesprawiedliwie ,nie w Policach....tu nie dzielą dzieci na miejscowych i "obcych" .

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1473 dnia: Maja 19, 2015, 07:46:52 »
A co to ma wspólnego z wątkiem "Nowy Dyrektor w Białej" ?
No przecież to Ty ten temat wrzuciłaś do tego wątku. Ja wcześniej nawet założyłam oddzielny. Ale Ty uznałaś, że trzeba go wywlec właśnie tutaj - wtedy był wygodny, a teraz mniej?
Dodam tylko,że to w Szczecinie jest niesprawiedliwie ,nie w Policach....tu nie dzielą dzieci na miejscowych i "obcych" .
No właśnie. I władze samorządowe są od tego, żeby przeciwko takiej niesprawiedliwości wobec swoich mieszkańców ostro zaprotestować. Ale nie robią tego. Więcej - burmistrz na każdym kroku podkreśla, że mu się bardzo dobrze układa współpraca z prezydentem Szczecina. Chętnie pozuje z nim do zdjęć, chwali się kolejnymi spotkaniami, razem z Krzystkiem nawet tworzył blok wzajemnej adoracji w ostatnich wyborach samorządowych - nazwali się chyba "Bezpartyjni". Z innych gmin dawno poszły do szczecińskiego magistratu protesty w tej sprawie. A Police? Tutaj problemu nie widzą, przecież to tylko ich młodych, zdolnych mieszkańców się jawnie dyskryminuje.
Jakie to wygodne mówić, "to Szczecin be, my cacy". Słyszałam to już, kiedy zabierali nam pospieszną linię autobusową "F", kiedy robili objazdy niektórych linii dla szczecinian (patrz linia 101), kiedy dokładali w Szczecinie przystanki dla "F", żeby było wygodniej garstce mieszkańców sąsiedniego miasta... A teraz słyszę, że to Szczecin zabrał stypendia naszym i nic się nie da zrobić. Da! Tylko trzeba spróbować.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1474 dnia: Maja 19, 2015, 16:21:46 »
No przecież to Ty ten temat wrzuciłaś do tego wątku. Ja wcześniej nawet założyłam oddzielny. Ale Ty uznałaś, że trzeba go wywlec właśnie tutaj - wtedy był wygodny, a teraz mniej?
Coś Ci się Saga pomyliło,ja nie podałam tematu do dyskusji :)
Nie było rozmowy o stypendiach,przyjrzyj się uważnie...był temat o sprawiedliwości w traktowaniu i dzieleniu dzieci:)
Z resztą chętnych do rozmowy na ten temat widzisz we własnoręcznie założonym wątku...ilu ich jest???? Jesteś w stanie zliczyć te tłumy?

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1475 dnia: Maja 20, 2015, 08:23:28 »
No to przecież cały czas pozostajemy w temacie "sprawiedliwości w traktowaniu i dzieleniu dzieci".
A jeżeli chodzi o chętnych do rozmowy na ten temat, to cóż... Ja nie spodziewałam się, że poruszę nim tłumy. Tak to już jest, że 80 procent społeczeństwa interesuje się tym, z jaką piosenką Polska wystartuje na Eurowizji, a tylko 5 procent tym, kto w tym roku został nominowany do nagrody literackiej Nike, miliony oglądają "Klan" czy jakieś tam "Barwy szczęścia" a tylko tysiące Teatr Telewizji. Niektóre tematy są po prostu niszowe. Czy to znaczy, że należy z nich zrezygnować? Temat stypendiów dotyczy kilku, może kilkunastu mieszkańców Polic, którzy zapewne czują się tak zażenowani powstałą sytuacją, że go nie podnoszą, zwłaszcza na forum (zresztą może tu ich nawet nie być). Ja to zrobiłam tylko po to, żeby z informacją dotrzeć chociaż do kilku lokalnych polityków i wyzwolić w nich resztki poczucia przyzwoitości. Czy te resztki gdzieś w nich jeszcze siedzą? Czas pokaże.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1476 dnia: Czerwca 02, 2015, 07:47:40 »
No i nadszedł czerwiec, za kilka tygodni koniec roku szkolnego, a konkursu na nowego dyrektora Białej jakoś ani widu, ani słychu. Czyżby nie udało się znaleźć wystarczająco godnej zaufania komisji konkursowej, wobec której nie będą mogły zachodzić podejrzenia o nieuczciwość?
Gdzie jest rada rodziców? Dlaczego nie podnosi larum? Przecież to skandal, żeby konkurs organizować w sierpniu!
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1477 dnia: Czerwca 02, 2015, 12:38:37 »
Szykują się :) Najpierw muszą wybrać Pana naczelnika wydzialu edukacji a później Panią dyrektor- lub na odwrót:)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1478 dnia: Czerwca 02, 2015, 12:42:14 »
No i nadszedł czerwiec, za kilka tygodni koniec roku szkolnego, a konkursu na nowego dyrektora Białej jakoś ani widu, ani słychu. Czyżby nie udało się znaleźć wystarczająco godnej zaufania komisji konkursowej, wobec której nie będą mogły zachodzić podejrzenia o nieuczciwość?
Gdzie jest rada rodziców? Dlaczego nie podnosi larum? Przecież to skandal, żeby konkurs organizować w sierpniu!
Jakoś mało ostatnio bronisz swojej platformy.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1479 dnia: Czerwca 02, 2015, 18:18:38 »
02.06.2015 dla przypomnienia jak to było kiedys :D "Zadziwiające, że Anna Rybakiewicz nie ma własnego zdania na temat właściwego stanowiska zarządu powiatu w sprawie godzin odebranych szkole. Przecież jest wicestarostą odpowiedzialnym za edukację, a niespełna trzy tygodnie temu potrafiła wskazywać, które zajęcia i w jakich klasach są w placówce zbędne. Tłumaczenie cięć oszczędnościami brzmiałoby zaś bardziej wiarygodnie, gdyby powiat zorganizował piątkową uroczystość np. w świeżo odnowionej szkolnej stołówce, a nie w luksusowym hotelu.

Cieszy natomiast zapowiadana propozycja w sprawie Gimnazjum nr 6, bo jest po prostu rozsądna. Pytanie tylko, czy jest to chęć rozwiązania problemu, czy próba skierowania gniewu rodziców i nauczycieli w stronę gminy...

Jarosław SPIRYDOWICZ" dla przypomnienia jak to sie punkt widzenia zmienia :D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1480 dnia: Czerwca 02, 2015, 18:32:43 »
Szykują się :) Najpierw muszą wybrać Pana naczelnika wydzialu edukacji a później Panią dyrektor- lub na odwrót:)
Naczelnik to pikuś. Mnie najbardziej ciekawi komisja konkursowa. Kogo do niej wstawią? Przecież cała obecna i poprzednia rada rodziców to unieważnienie z definicji, gdyby wystartowała AMN i nie wygrała. Ze znalezieniem reprezentanta zarządu powiatu też może być kłopot  ;)


@czarna_301, przytoczony przez ciebie fragment tekstu nie świadczy o zmianie punktu widzenia. Gdybyś nie miała moralności Kalego, to byś to zauważyła.

Ps. Jestem ciekaw, co Joanna Rucińska zrobi ze swoimi poglądami na wykonywanie uchwał rady rodziców. Bo takie jakieś obrotowe ma, w zależności od tego, kto ma te uchwały wykonywać.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1481 dnia: Czerwca 03, 2015, 09:46:10 »
@czarna_301, przytoczony przez ciebie fragment tekstu nie świadczy o zmianie punktu widzenia. Gdybyś nie miała moralności Kalego, to byś to zauważyła.

Ps. Jestem ciekaw, co Joanna Rucińska zrobi ze swoimi poglądami na wykonywanie uchwał rady rodziców. Bo takie jakieś obrotowe ma, w zależności od tego, kto ma te uchwały wykonywać.
:) no to sie usmiałam :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1482 dnia: Czerwca 23, 2015, 12:49:41 »
@czarna_301, przytoczony przez ciebie fragment tekstu nie świadczy o zmianie punktu widzenia. Gdybyś nie miała moralności Kalego, to byś to zauważyła.

Ps. Jestem ciekaw, co Joanna Rucińska zrobi ze swoimi poglądami na wykonywanie uchwał rady rodziców. Bo takie jakieś obrotowe ma, w zależności od tego, kto ma te uchwały wykonywać.
:) no to sie usmiałam :)
Wyśmiana? To kiedy piszesz skargę na nową dyrekcję za ignorowanie uchwał rady rodziców? Czy może już napisałaś?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1483 dnia: Sierpnia 06, 2015, 08:10:11 »
A co tu taka cisza? Cieszyć się! Biała ma w końcu najlepszego dyrektora, wyłonionego w najuczciwszym konkursie... Tej uczciwości aż przestraszyli się inni potencjalni kandydaci. Za kilka dni na pewno powiat opublikuje koncepcję rozwoju placówki zaproponowaną przez najlepszą z kandydatek. Będzie można uczciwie (bo teraz w powiecie wszystko jest uczciwe) porównać z dwiema poprzednimi. A niezorientowanym podpowiem - nowym dyrektorem Białej została Agata, jak zapowiadano pół roku temu. Powodzenia!

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1484 dnia: Sierpnia 06, 2015, 09:27:54 »
Czyżby Agata Jarymowicz? :> Agata zasłużona w walce o Beatę:> Napewno to Ona przecież Biała od dawna huczała iż Beata jej tę wspaniałą walkę wynagrodzi i odznaczy...stanowiskiem :)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.