Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 725038 razy)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #720 dnia: Grudnia 16, 2014, 21:50:03 »
Ale tylko troszeczkę 
Niezupełnie, z dużym zainteresowaniem, aktywnością,  troską, zabrałeś się za "stare kotlety". Co się stało, że wywąchałeś je dopiero po roku, na świerzo byłby lepsze ;)
<*)))))>{

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #721 dnia: Grudnia 17, 2014, 07:24:17 »
z dużym zainteresowaniem, aktywnością,  troską, zabrałeś się za "stare kotlety". Co się stało, że wywąchałeś je dopiero po roku, na świerzo byłby lepsze ;)
Byłyby. Cóż, nikt nie jest doskonały. Postaram się poprawić.
Ale jeśli chcesz powiedzieć, że przewał niedostrzeżony przez rok czy trzy przestaje być przewałem, to jestem innego zdania :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2014, 07:50:30 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Naiche

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #722 dnia: Grudnia 22, 2014, 18:12:21 »
Cytat: Wykidajło w Grudzień 16, 2014, 13:39:00

    Przez cały czas mam ubaw, gdy patrzę, jak Gryfici odżegnują się od kierowania protestem, podczas gdy wszyscy widzą ich w pierwszych szeregach. Przecież nie ma zakazu, wolno im. Więc po co ta szopka?

Pan jedyny wiesz, rozumiesz, Pan masz monopol na prawdziwą prawdę, inni dysponują jedynie fałszywką, złudzeniem... A może odnieś Pan swoje brednie do faktów. Policz Pan głosy i zastanów się co oznacza wynik wyborczy wobec Pańskiej Pieszczoszki (AMN) i jej czynów. Wobec POgonionych ze Starostwa. Czy inni, którzy myślą inaczej niż Pan i wygrali wybory, a do tego są w większości mylą się?  A później
rozważ Pan myśl: Mędrzec próbuje zrozumieć, głupiec zrozumiał.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #723 dnia: Grudnia 22, 2014, 18:31:04 »
Naiche - używaj edycji postów, a nie publikujesz kilka pod rząd.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #724 dnia: Grudnia 22, 2014, 20:57:31 »
Tak właśnie było w Białej - łajdactwo nie mogło sięgnąć mnie, uderzało w syna.

Dla tych, którzy uczciwości nie sprzedali: mój syn jest laureatem kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Gwarantowało mu to wstęp do dowolnego liceum w Polsce bez względu na oceny i wynik egzaminu gimnazjalnego (który i tak był dużo wyższy od średniej). Ma też trzecie miejsce w powiecie w kuratoryjnym konkursie z fizyki i wiele innych sukcesów (w tym wyróżnienie w niemieckiej olimpiadzie matematycznej), o których anonimowe łajdactwo może tylko pomarzyć. Wszystko potwierdzone papierami.


Zgłoszone posty zostały wyczyszczone z elementów sprzecznych z regulaminem. Jak masz jakieś dodatkowe uwagi to zapraszam na PW. Pozdrawiam - Kuba

Post Merge: [time]Grudzień 22, 2014, 21:18:02 [/time]

Tak właśnie było w Białej - łajdactwo nie mogło sięgnąć mnie, uderzało w syna.

Kuba, na PW możemy dyskutować, jak przestaniesz popierać łajdactwo.


Post Merge: Grudnia 22, 2014, 21:50:21
Kuba zrozumiał, więc teraz wiadomość dla robactwa: umowy zawarte przez Białą (i nie tylko) już niedługo będą jawne, z nazwiskami i kwotami. Tak, żeby każdy mógł sam ocenić, kto i dlaczego tak bardzo się angażował w przywracanie na tron jedynej i najlepszej dyrektor. I dlaczego niektórzy użyją najbardziej brudnych chwytów w obronie swoich interesów.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2014, 21:50:21 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #725 dnia: Grudnia 23, 2014, 13:26:25 »
Kuba zrozumiał, więc teraz wiadomość dla robactwa:


Co Kuba zrozumiał?
To, że swoimi postami próbujesz imputować, że wszyscy obrońcy Pani Golisowicz mieli jakiś interes materialny w tej obronie?
Ja jestem obrońcą Pani Dyrektor Beaty Golisowicz. To zacznij ode mnie.
Chcę byś pokazał moje umowy wiążące mnie ze Szkołą lub Panią Beatą. Wykaż, że choćbym 1 grosz uzyskał z tego!


Czy Kuba zrozumiał i dał Ci przyzwolenie na wyzywanie mnie i innych użytkowników od "robactwa"?

Czy też Kuba zrozumiał Twoje tłumaczenie, że jak Ty oczerniasz swoich adwersarzy na lewo i prawo to jest OK, ale jak ktoś Ci zasugerował, że robisz to wszystko nie bezinteresownie- to wielkie halloo?

Nie pozwolę na to Wykidajło.
Niebawem złożę wniosek o ujawnienie umowy dotyczącej "ramek promocyjnych" oraz realizacji tej umowy, bo po przejrzeniu większości numerów gazety, w której pracujesz- nie znalazłem tych ramek.
Ponadto informacja o Twoim synu oraz to, co Ty napisałeś w związku z ta sytuacją może sugerować, że osiągnąłeś korzyści niematerialne w związku z sytuacją w Białej. Dlatego jest odpowiedni organ, który zajmuje się badaniem takich spraw.

A innych użytkowników tego forum, które mają wyrobioną opinię na ten temat- proszę o kontakt prywatny w celu dokładnego wyjaśnienie okoliczności z tym związanych.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #726 dnia: Grudnia 23, 2014, 13:41:32 »
Kuba zrozumiał, więc teraz wiadomość dla robactwa:
Co Kuba zrozumiał?
Kuba zrozumiał, że pozostawianie wpisów, w których jakiś anonimowy bohater jako cel zastępczy dla swoich kłamstw obiera sobie nastoletnie dziecko tego, kogo chce uderzyć, jest nie do przyjęcia.
Jesteś innego zdania? W takim razie jestem dumny z tego, że nie stoimy po tej samej stronie. Bo ja takich metod nigdy nie zastosuję.
Ja nie walczę z dziećmi - w przeciwieństwie do was.

Post Merge: Grudnia 23, 2014, 14:52:07
Wiadomość nr 2:


Tik-tak. Tik-tak...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2014, 14:52:07 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #727 dnia: Grudnia 23, 2014, 18:03:05 »
Wykidajlo, wystap takze o umowy za 2014r. prosze, bedzie ladne zestawienie... zobaczymy o co walcza obroncy twojej ulubienicy...Juz  niedlugo bedziesz mial okazje dyskutowac z faktami na swoj temat publicznie, pozdrawiam do zobaczenia wkrotce...bez odbioru.
sz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #728 dnia: Grudnia 23, 2014, 18:42:33 »
Wykidajlo, wystap takze o umowy za 2014r. prosze, bedzie ladne zestawienie... zobaczymy o co walcza obroncy twojej ulubienicy...


Tik-tak.

Juz  niedlugo bedziesz mial okazje dyskutowac z faktami na swoj temat publicznie, pozdrawiam do zobaczenia wkrotce...
O, czyżbyś zamierzał pokazać twarz? Jakoś nie wierzę...
Widzisz, drugi anonimowy bohaterze, ja się nie boję faktów na mój temat. To was coś najwyraźniej bardzo przeraziło. Aż tak, że znów zaczęliście bić w dziecko.

Tik-tak.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #729 dnia: Grudnia 23, 2014, 22:33:28 »
ja się nie boję faktów na mój temat.

mój syn jest laureatem kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Gwarantowało mu to wstęp do dowolnego liceum w Polsce bez względu na oceny i wynik egzaminu gimnazjalnego (który i tak był dużo wyższy od średniej). Ma też trzecie miejsce w powiecie w kuratoryjnym konkursie z fizyki i wiele innych sukcesów (w tym wyróżnienie w niemieckiej olimpiadzie matematycznej)

Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego...
Kuratoryjny konkurs z fizyki...

A można zapytać, jakie miał osiągnięcia Twój syn w konkursach niekuratoryjnych i nie powiatowych?

Osoby znające problematykę dobrze wiedzą, jakie "przedsiębiorcza" dyrektorka ma powiązania z kuratorium. Jeśli Ty sobie tiki- takasz to inni mają prawo domniemać, że coś jest na rzeczy.

I to nie jest atak w Twojego syna, tylko w rodziców, którzy teraz swoją "aktywnością" objawiają wdzięczność za wylansowanie syna. Miecz ma 2 ostrza i tak, jak Ty próbujesz walczyć mieczem, tak od tego samego miecza sam sobie możesz zrobić kuku. I się nie dziw innym, którzy dostrzegają korzyści osiągane przez Ciebie (przecież Wykidajło charytatywnie by tego nie robił) przy jednoczesnym oczernianiu innych, że mieli korzyści. 
Wystarczy zadać proste pytanie- dlaczego wszechwiedzący i zawsze dążący do swojej racji, zawsze mający wyrobione zdanie, i bardzo szybko reagujący Wykidajło (wystarczy prześledzić historię Twoich wpisów na forum)- w temacie Białej uaktywnił się dopiero w połowie tego roku? Ja twierdzę, że nie wynikało to z niewyrobionego przez Ciebie zdania tylko z czystego wyrachowania i czystej kalkulacji.   I spróbuję to zweryfikować (i nie tylko to).

A teraz kwestia "tiki taka":

Fakt 1/
Tak w gronie zwolenników i obrońców Pani Beaty Golisowicz- nawet tych najbardziej aktywnych były oso by, które wcześniej miały zlecenia ze szkoły. Ja przynajmniej wiem o 2 takich osobach.
I co?
1/ Jesteś w stanie wykazać, że te osoby będąc aktywne kierowały się tylko korzyściami materialnymi? Bo ja nie. Niech tiki taka trwa- czekam na wykazanie, że osoby te kierowały się i kierują tylko chciwością i chęcią powrotu do przychodów w związku z powiązaniami z Panią Beatą Golisowicz. Jak chcesz mierzyć swoją miarą- udowodnij ta tiki takę. A ja napiszę tak: te osoby mnie nie lubią z różnych przyczyn (z wzajemnością), ale nie mogę zaprzeczyć, jak ciepło i serdecznie zachowywały się one, gdy np. Pani Beata była chora. Po takim zachowaniu tych osób mogę stwierdzić, że zazdroszczę Pani Beacie tych prawdziwych przyjaciół, bo ja takich nie miałem, nie mam i zapewne nie zasługuję na takich. Ty Wykidajło ze swoimi klapkami na oczach i dewiacją w jednym kierunku, stwierdzisz, że ja "piepszę" teraz od rzeczy. Ale fakt jest taki: ani Ty ze swoim charakterem, jak również ja ze swoim charakterem nie zrozumiemy prawdziwej przyjaźni i nie dopuścimy do siebie myśli, że dwoje innych ludzi może wiązać coś takiego prostego jak zwykła przyjaźń. Dla zwykłych piepszonych materialistów, jakimi my obydwaj jesteśmy sformułowanie "przyjaźni" to mrzonka- a teraz możesz się z moich nieco głębszych odczuć ponabijać...
Fakt 2/
W gronie obrońców Pani Beaty mogły być osoby ze szkoły, które mogły mieć dodatkowe umowy zlecenia. Ja o takich osobach nie wiem, ale myślę, że moją niewiedzę Twoja publikacja zweryfikuję.
I znowu zadam pytanie: I co z tego?
A ja życzę, by osoby z naszego lokalnego "podwórka" zarabiały jak najlepiej i by im się powodziło.
Jest takie powiedzenie: "Pies ogrodnika... sam nie weźmie... nie da sąsiadowi dalszemu lub bliższemu... ale dla spadochroniarzy już da..."
Szczekanie, że osoby pracujące w szkole dorabiały sobie umowami zlecenia jest śmieszne- nawet gdyby się to odbywało za pomocą moich (publicznych, czyli z moich danin) pieniędzy. To, że mogą dorobić sobie do swoich- wcale nie tak dużych pensji- mają szczęście. To, że prace dodatkowe  były wykonywane podczas pracy- i dość trudno to zweryfikować, a ponadto- Ty podczas swojej pracy wolisz pisać posty (może to też forma dorobienia sobie) na tym forum a inni wolą sobie w tym czasie dorobić, jak mają możliwość.
Poza tym- jeśli to było przestępstwo (dotyczy się to także pkt 1) - ponawiam pytanie- czy zostało ono zgłoszone przez organy dysponujące ta wiedzą? Jest obowiązek wynikający z kodeksu karnego o powiadamianiu przestępstw, oo których wiemy. Odpowiedz- ZOSTAŁO TO ZGŁOSZONE?
Fakt 3/
W gronie obrońców Pani Golisowicz są i były osoby, które mogły mieć inne interesy- niematerialne- ot choćby- jak Ty- dzieci w szkole, sami uczniowie, absolwenci, czy osoby, jak ja- które po prostu czują, że Pani Golisowicz, ale i także całej szkole stała się krzywda w związku z nieuczciwie przeprowadzonym konkursem. Jak wiele jest takich osób? Mniej, niż w przypadku ww grup? A może zdecydowana większość przynależy do tej grupy?
Ty Wykidajło swoimi wpisami próbujesz bezczelnie wmówić, że grupa obrońców Pani Beaty to osoby interesowne. A tą większość specjalnie marginalizujesz.
Oczekujesz, by Ciebie szanowano? Szanuj innych! I tyle!
Jeśli przemawia przez Ciebie skalkulowana lub nie zawiść, nienawiść i jad- nie dziw się, że inni będą Ci wdzięczni tym samym.

A teraz na zakończenie- życzę Ci Wykidajło i również innym czytającym lub udzielającym się forum spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia- w oderwaniu od problemów i zmartwień bieżących lecz za to w miłości i gronie najbliższych.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #730 dnia: Grudnia 23, 2014, 23:14:01 »
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego...
Kuratoryjny konkurs z fizyki...

A można zapytać, jakie miał osiągnięcia Twój syn w konkursach niekuratoryjnych i nie powiatowych?

Osoby znające problematykę dobrze wiedzą, jakie "przedsiębiorcza" dyrektorka ma powiązania z kuratorium. Jeśli Ty sobie tiki- takasz to inni mają prawo domniemać, że coś jest na rzeczy.
Zgłosiłeś to do prokuratury czy znów się zadowolisz pomawianiem dziecka?

Zapytać można - ale tacy jak ty odpowiedzi nie dostaną. Jak ktoś nieanonimowy chce się dowiedzieć, zapraszam na PW.

Post Merge: Grudnia 23, 2014, 23:27:25
Szanowni Forumowicze!
Zwróćcie uwagę na wredny manewr, jaki został tu zastosowany. Padają pomówienia bez cienia dowodu, a to ja miałbym wykazywać, że są nieprawdziwe. Niedoczekanie.

Osobna sprawa to fakt, że celem nie jestem już ja, tylko mój syn. Rzekomy pierwszy sprawiedliwy jednym zdaniem depcze ciężką dwuletnią pracę dziecka tylko po to, żeby uderzyć w jego rodziców. Jak bardzo ci goście muszą się bać, że stosują takie metody...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2014, 23:27:25 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #731 dnia: Grudnia 23, 2014, 23:39:06 »
Ty.o co ci chodzi z tym dzieckiem bo ja juz nie nadarzam.mysle ze nie tylko ja.moglbyc jasniej?
sz

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #732 dnia: Grudnia 23, 2014, 23:45:00 »
tego nikt nie wie :)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #733 dnia: Grudnia 24, 2014, 00:18:56 »
I stało się to, co było do przewidzenia, puszka Pandory została uchylona.
Powiem za klasykiem (sic) - Ci z lewej i prawej, z góry i dołu, granatowi, fioletowi, czarni i czerwoni - nie idźcie tą drogą!
<*)))))>{

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #734 dnia: Grudnia 28, 2014, 02:00:11 »
Święta, Święta i po Świętach…
Można powrócić do tematu.
Zgłosiłeś to do prokuratury czy znów się zadowolisz pomawianiem dziecka?

1/
Nie do prokuratury- na chwilę obecną przygotowałem opis tej sprawy i pytania do Transparency International, a że poziom mojego języka angielskiego jest „konkursowo- kuratoryjny”- troszeczkę to musiało potrwać.
2/
Odnośnie Twojego dziecka- to po pierwsze przypominam Ci, że to Ty pierwszy napisałeś o konkursach kuratoryjnych.
3/
Chyba Ci Wykidajło trzeba wyjaśnić, jak krowie na rowie: to Ty sam uwikłałeś swojego „boguduchawinnego” syna w swoje gierki, a teraz jeszcze haniebnie próbujesz się zasłaniać Nim, jak tarczą (tfuu- ohyda).
4/
Cytuj (zaznaczone)
Kumoterstwo – wzajemne popieranie się ludzi związanych przynależnością do jakiejś grupy czy pokrewieństwem, zwykle dla osiągnięcia pozycji społecznej lub korzyści materialnych, nie opierające się na ocenie wartości tych osób, lecz na fakcie znajomości...
Źródło: Wikipedia

Ty napisałeś pierwszy, jak Twoje dziecko wspaniale sobie radziło w tych kuratoryjnych, czy powiatowych konkursach, a ja tylko mając na uwadze, że jeszcze funkcjonująca dyrektorka "przedsiębiorcza" miała "wspaniałe" nieformalne kontakty z kuratorium- ot- choćby dlatego, że kiedyś tam pracowała, czy też robiąc sobie wagary ze szkoły podawała kłamliwie, że jedzie do kuratorium - powiązałem te fakty.
Twoje dziecko mogło być „wywindowane” w karierze edukacyjnej dzięki zabiegom rodziców.
Wykidajło- tak zawsze aktywny, mający własne zdanie i walczący o nie, jak lew, do czerwca tego roku siedział cicho jak trusia w temacie Białej. Szaleńczo się uaktywnił dopiero po tej dacie. Czy daje to coś do myślenia? Daje. I dlatego dzielę się tymi spostrzeżeniami.
Tak, jak Ty próbujesz uprawiać tiki takę, tak ja mam prawo postawić tezę, że Twoja nad wyraz wyraźna aktywność może wynikać z tego, że np. chcesz spłacić dług wdzięczności.
I do tego nie dajesz mi szansy, by się przekonać, że jest inaczej.
Zapytać można - ale tacy jak ty odpowiedzi nie dostaną.
Padają pomówienia bez cienia dowodu, a to ja miałbym wykazywać, że są nieprawdziwe. Niedoczekanie.


Więc będę tkwił w swoim przekonaniu.




I na zakończenie:
Jak bardzo ci goście muszą się bać, że stosują takie metody...
Nie boję się.
Znasz moje personalia i doskonale wiesz, że nie znajdziesz nawet 1 grosza, które mogłoby mnie wiązać z Białą.
Więcej napiszę- już wcześniej pewne znane Ci ludziki szukali na mnie „haka” i nie znaleźli. Ty też nie znajdziesz.
I nie będziesz mnie pomawiał w związku ze swoimi „sensacjami” a jednocześnie biadolił, że ja się posuwam do takich „okropieństw”.