Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724940 razy)

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #676 dnia: Grudnia 12, 2014, 18:13:17 »
Żeby kłamczuszek MrW (tak, kłamiesz: sąd nie orzekł, że konkurs nie był uczciwy) był zadowolony:
1/ Ostatni raz nazwałeś mnie "kłamczuszkiem"- niezależnie czy zdrobniale, czy nie. Wypraszam sobie takie stwierdzenia. Ja przed Twoim nickiem nie stawiam epitetów, takich jak, np.: "judaszek Wykidajło", czy "sprzedawczyk Wykidajło"- więc oczekuję tego samego od Ciebie.
2/   
NSA podzieliło pogląd WSA, który stwierdził, iż wcześniejszy konflikt między B. Golisowicz a bezpośrednimi przełożonymi mógł mieć wpływ na brak obiektywizmu niektórych członków komisji konkursowej... słowa mec Zbroi...
Czyli wg Ciebie konkurs był uczciwy, tylko członkowie komisji nie za bardzo? Co Wykidajło?

Niech każdy sobie wyciąga wnioski, jakie chce. Ja swoich nikomu nie narzucam - w przeciwieństwie do niektórych "obrońców sprawiedliwości".

No jasne...
Inni pisząc posty- narzucają swoje zdanie. A Ty Wykidajło tylko piszesz posty...

 
Nie oczekuję odpowiedzi na pytanie, co Beata Chmielewska uważa za zdradę. Samo rozpatrywanie wydarzeń z ostatniego 1,5 roku w tej kategorii mówi mi wszystko.

A dlaczego nie oczekujesz? Pokuśmy się analizę inną, niż Ty sugerujesz.
Już kiedyś Ci Wykidajło proponowałem, być skoncentrował się jeszcze na stare lata nie tylko nad umiejętnościami pisania (choć przyznam się, że Twoje bajanie mi się podoba), ale również czytania.
Ty próbujesz słowo "zdrada" przeistoczyć na swoje cele i zrównać je ze słowem "groźba".
A jednak w synonimach słowa "zdrada" odnajdziesz inne, jego znaczenia- ot, choćby: "obłuda", "zaparcie się", "kolaboracja", "nielojalność"...
Czy Pani Becie nie mogło być przykro z tego powodu, że były osoby, które wcześniej były blisko Jej a potem za "kilka srebrników" opuściły Panią Beatę. Czy nie mogła się czuć zawiedziona w tych trudnych chwilach, że osoby, które wydawać by się mogło będą razem z Nią, jednak zawiodły?
Czy zatem słowo "zdrada" jest groźbą?
Literalnie- gdzie w powyższym liście jest zawarta "groźba"?

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #677 dnia: Grudnia 12, 2014, 19:00:36 »
Można i tak. Ale wiem że pani Beata nie jest do końca w porządku.
Np. gdzie się podział dach który kupiła na pokrycie lodowiska przy szkole???
Chybiona inwestycja i ani kasy ani zadaszenia.
Ktoś wyciągną z tego konsekwencje jakieś w tej sprawie?
Powinna zwrócić pieniądze. W każdej innej firmie straciła by pracę natychmiast.
Poproszę dokumenty na to że dach został zakupiony :D ja znam inna wersje dachu i pani Narekiewicz tez musiała sie z tym problemem uporac:D do źródełka poproszę zanim zaczniecie pisac brednie

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #678 dnia: Grudnia 12, 2014, 21:32:36 »
Można i tak. Ale wiem że pani Beata nie jest do końca w porządku.
Np. gdzie się podział dach który kupiła na pokrycie lodowiska przy szkole???
Chybiona inwestycja i ani kasy ani zadaszenia.
Ktoś wyciągną z tego konsekwencje jakieś w tej sprawie?
Powinna zwrócić pieniądze. W każdej innej firmie straciła by pracę natychmiast.
NIe no Robercik pobiles glupota wszystkich i wszystko... serdecznie gratuluje he he. dach nad lodowiskiem nigdy nie istnial bo powiat nie dal na niego pieniedzy, moze wyciagniemy konsekwencje z oszczrstw pisanych przez ciebie... jak myslisz...?


Nauczmy się w końcu wyciągać ludzi do odpowiedzi za nadużycia i doprowadzajmy do tego aby odpowiadali za swoje czyny. W przeciwnym razie nigdy nic się nie zmieni a urzędnicy i tym podobni ludzie którzy wydają publiczne pieniądze nigdy nie będą się zastanawiać nad tym co robią bo nic im za to nie będzie grozić.
sz

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #679 dnia: Grudnia 12, 2014, 21:33:18 »
NIe no Robercik pobiles glupota wszystkich i wszystko... serdecznie gratuluje he he. dach nad lodowiskiem nigdy nie istnial bo powiat nie dal na niego pieniedzy, moze wyciagniemy konsekwencje z oszczrstw pisanych przez ciebie... jak myslisz...?
sz

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #680 dnia: Grudnia 13, 2014, 04:30:07 »
Czarna: ale to nie ja pisalem :P

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #681 dnia: Grudnia 13, 2014, 10:21:48 »
Żeby kłamczuszek MrW (tak, kłamiesz: sąd nie orzekł, że konkurs nie był uczciwy) był zadowolony:
Ostatni raz nazwałeś mnie "kłamczuszkiem"- niezależnie czy zdrobniale, czy nie.
Znów się zapominasz. Przypomnę więc: być może są ludzie, którym możesz rozkazywać - ale ja do nich nie należę.


Ja przed Twoim nickiem nie stawiam epitetów, takich jak, np.: "judaszek Wykidajło", czy "sprzedawczyk Wykidajło"- więc oczekuję tego samego od Ciebie.
Zapomniałeś o "zdrajcy Wykidajło" - a pewnie też jestem na liście.
Stawiaj sobie epitety jakie chcesz. Robią na mnie wrażenie takie samo jak to błoto, którym próbujesz mnie obrzucać, gdy Ci się kończą argumenty. Czyli żadne.

Jeśli nie chcesz być przeze mnie nazywany kłamcą, masz na to jeden sposób: przestań kłamać.

 
NSA podzieliło pogląd WSA, który stwierdził, iż wcześniejszy konflikt między B. Golisowicz a bezpośrednimi przełożonymi mógł mieć wpływ na brak obiektywizmu niektórych członków komisji konkursowej... słowa mec Zbroi...
O, teraz już swoje kłamstewka zasłaniasz mecenasem?
Brałeś udział w dyskusji, gdzie były podawane linki do wyroków i uzasadnień. Czytać podobno umiesz, więc doskonale wiesz, co tak naprawdę stwierdził sąd. A skoro uparcie powtarzasz, że stwierdził coś innego niż stwierdził, to oznacza, że kłamiesz.
Jak widzisz nie potrzebuję epitetów, żeby pokazać, kim jesteś.
Mecenasowi wolno przedstawiać rzeczy tak, żeby były korzystne dla jego klienta, nawet jeśli będzie to naginanie faktów. Za to mu płacą. Ale Ty podobno bronisz sprawiedliwości?

Czyli wg Ciebie konkurs był uczciwy, tylko członkowie komisji nie za bardzo? Co Wykidajło?
Według mnie konkurs był tak samo uczciwy jak te, które wygrała Beata Golisowicz. I jak ten następny, którego nie wygra Agata Markowicz-Narękiewicz.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z istnienia całkiem sporej grupy ludzi, dla których uczciwy konkurs to ten, w którym wygrywa ich kandydat. Żal mi ich.
 
Nie oczekuję odpowiedzi na pytanie, co Beata Chmielewska uważa za zdradę. Samo rozpatrywanie wydarzeń z ostatniego 1,5 roku w tej kategorii mówi mi wszystko.

A dlaczego nie oczekujesz? Pokuśmy się analizę inną, niż Ty sugerujesz.
[...]
Ty próbujesz słowo "zdrada" przeistoczyć na swoje cele i zrównać je ze słowem "groźba".
Nie oczekuję, bo nie. Spodziewam się, że i tak za jakiś czas się okaże.
Niczego nie próbuję, Wielki Interpretatorze. Napisałem, co sądzę i dlaczego. Prosto i wyraźnie. Nie podoba się? Nie musi. Ja nie szukam poparcia, nie muszę mówić ludziom tego, co chcą usłyszeć.


A jednak w synonimach słowa "zdrada" odnajdziesz inne, jego znaczenia- ot, choćby: "obłuda", "zaparcie się", "kolaboracja", "nielojalność"...
Czy Pani Becie nie mogło być przykro z tego powodu, że były osoby, które wcześniej były blisko Jej a potem za "kilka srebrników" opuściły Panią Beatę. Czy nie mogła się czuć zawiedziona w tych trudnych chwilach, że osoby, które wydawać by się mogło będą razem z Nią, jednak zawiodły?
Gdyby ten list został napisany we wrześniu 2013, wzruszyłbym ramionami - ot, ktoś się za bardzo przejął utratą stołka. Zdarza się. Ale mamy grudzień 2014 i pisanie dziś o zdradzie czy tym, że ktoś kogoś opuścił, jest przerażające. Nauczyciele są winni lojalność uczniom, nie dyrektorowi czy staroście. Jeśli ktoś tego nie akceptuje, nie powinien być ani dyrektorem, ani starostą. Ani nawet naczelnikiem wydziału edukacji.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #682 dnia: Grudnia 13, 2014, 10:31:38 »
Cała prawda.
A teraz są niezłe jaja Golisowicz wygrała sprawę wytoczoną paskudnemu zarządowi powiatu w którym jest członkiem.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #683 dnia: Grudnia 13, 2014, 12:55:37 »
o jaki zbieg okolicznosci pani agata markowicz zalozyla sobie wczoraj profil na fb... hmmm 11.54 to chyba w godzinach pracy upsss
sz

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #684 dnia: Grudnia 13, 2014, 13:58:22 »
Znów się zapominasz. Przypomnę więc: być może są ludzie, którym możesz rozkazywać - ale ja do nich nie należę.
Nie zapominam się.
Ty bredzisz o rozkazywaniu, a ja piszę o zwykłym poczuci szacunku dla drugiej osoby.

Ale jak chcesz- Twoja sprawa- to nie ja zacząłem tą personalną przepychankę słów


Zapomniałeś o "zdrajcy Wykidajło" - a pewnie też jestem na liście.
Stawiaj sobie epitety jakie chcesz. Robią na mnie wrażenie takie samo jak to błoto, którym próbujesz mnie obrzucać, gdy Ci się kończą argumenty. Czyli żadne.

"Zdrajca Wykidajło"? - Nie przypisuj sobie "zasług". Nigdy nie stałeś po tej stronię co ja.
Co najwyżej możesz się nazwać "dziennikarską prostytutką" - to do Ciebie bardziej pasuje.

Jeśli nie chcesz być przeze mnie nazywany kłamcą, masz na to jeden sposób: przestań kłamać.

Ty jesteś kłamcą. Fałszywym obłudnym Wykidajłą, który manipuluje faktami. Ale to nic- oliwa zawsze na wierzch wypływa. Póki co- to ziściło się to, za czym ja stałem i stoję, a nie Ty łgarzu.
Spokój dzieci uczących się w Białej, spokój kadry, profesjonalizm Narękiewicz- Markowskiej- pisz sobie dalej pieśni pochwalne- a ludzie i tak wiedzą, jak jest i jak było.

O, teraz już swoje kłamstewka zasłaniasz mecenasem?
Brałeś udział w dyskusji, gdzie były podawane linki do wyroków i uzasadnień. Czytać podobno umiesz, więc doskonale wiesz, co tak naprawdę stwierdził sąd. A skoro uparcie powtarzasz, że stwierdził coś innego niż stwierdził, to oznacza, że kłamiesz.
Jak widzisz nie potrzebuję epitetów, żeby pokazać, kim jesteś.
Mecenasowi wolno przedstawiać rzeczy tak, żeby były korzystne dla jego klienta, nawet jeśli będzie to naginanie faktów. Za to mu płacą. Ale Ty podobno bronisz sprawiedliwości?

Teraz zarzuciłeś kłamstwo mecenasowi Zbroi- nie tylko mnie.

A skoro uparcie powtarzasz, że stwierdził coś innego niż stwierdził, to oznacza, że kłamiesz.

Więc co stwierdził NSA i WSA wg Ciebie?
Że powodem odrzucenia skargi kasacyjnej były zaburzone wschody i zachody słońca w Kongo?


Według mnie konkurs był tak samo uczciwy jak te, które wygrała Beata Golisowicz. I jak ten następny, którego nie wygra Agata Markowicz-Narękiewicz.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z istnienia całkiem sporej grupy ludzi, dla których uczciwy konkurs to ten, w którym wygrywa ich kandydat. Żal mi ich.

Wcześniej- przed wyrokiem z 25 listopada pisałeś tylko, że ostatni konkurs, z sierpnia 2013 roku był całkowicie uczciwy i zgodny z prawem. To jak jest?
Mnie interesuje konkurs ostatni i z tym się zmierzałem. A jeśli Ty chcesz głębić całą historię- to jest na tym forum specjalny dział "Historia" i tam się udzielaj.

 
Gdyby ten list został napisany we wrześniu 2013, wzruszyłbym ramionami - ot, ktoś się za bardzo przejął utratą stołka. Zdarza się. Ale mamy grudzień 2014 i pisanie dziś o zdradzie czy tym, że ktoś kogoś opuścił, jest przerażające. Nauczyciele są winni lojalność uczniom, nie dyrektorowi czy staroście. Jeśli ktoś tego nie akceptuje, nie powinien być ani dyrektorem, ani starostą. Ani nawet naczelnikiem wydziału edukacji.

To idźmy dalej.
To, że Ty jesteś przerażony- to zrozumiałe. Mamony nie będzie za "ramki reklamowe".
Ktoś inny też mógł odczuć, że zdradził? Kto? Dlaczego?
Wyjaśnij dokładnie to.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #685 dnia: Grudnia 13, 2014, 14:02:06 »
Skończcie z obrażaniem siebie nawzajem, dobrze radzę.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #686 dnia: Grudnia 13, 2014, 14:25:35 »
Skończcie z obrażaniem siebie nawzajem, dobrze radzę.
Kuba - nie to ja zacząłem. Ale nie pozwolę sobie na sformułowanie "kłamiesz", kłamczuszek" etc...
Jest przysłowie- "Jak Kuba Bogu, tak Kubie Bogie":).
Kolega wykidajło- sapie w moim kierunku w tym tonie od dłuższego czasu. Moim zdaniem "żal Koledze pośladki ściska" ze względu na to, że czas pokazał moje racje- nie jego.

Są z tej sytuacje 3 wyjście:
1/ Wykidajło oficjalnie odpuszcza sobie personalne epitety i przeprasza mnie i to samo ja robię.
2/ Spotykam się z Wykidajłą w realu i wyjaśniamy sobie "zonki", które do siebie mamy i wracamy do meritum. (w to wątpię, bo niektórzy :bohatersko" potrafią się zachować tylko przy klawiaturze.
3/ Nie odpuszczamy sobie- wtedy zbanuj mnie- bo jak wspomniałem- nie pozwolę sobie na zagrywki, które stosuje Wykidajło.
Pozdrawiam.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #687 dnia: Grudnia 13, 2014, 16:37:44 »
- a ludzie i tak wiedzą, jak jest i jak było.
Tak. I dowiadują się coraz więcej. Na przykład, pismo cytowane wczoraj mówi wiele o autorce. Chociażby to, że jest bardzo, bardzo skoncentrowana na sobie. A to może (powinno?) niepokoić.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #688 dnia: Grudnia 13, 2014, 19:45:51 »
Skończcie z obrażaniem siebie nawzajem, dobrze radzę.
Sorry, Kuba, ale ja kłamstwo będę nazywał kłamstwem.

"Analiza przedłożonych dokumentów, wymienionych w tym piśmie w pkt 1-9, z których Sąd, na podstawie art. 106 § 3 P.p.s.a., przeprowadził dowód, wskazuje, że udział w komisji konkursowej wicestarosty A. R. oraz Naczelnika Wydziału Oświaty B. K. może rodzić podejrzenie o brak obiektywizmu i bezstronności tych osób wobec skarżącej w postępowaniu konkursowym, a co za tym idzie - brak transparentności organu w tych działaniach." - to orzekł sąd.

Robienie z tego "sąd orzekł, że konkurs był nieuczciwy" jest zwykłym wciskaniem ciemnoty. Sąd uczciwości konkursu nie oceniał. Orzekł, że dwie (wskazane przez zainteresowaną) osoby nie powinny być włączone do komisji, bo wcześniej się z nią spierały. Tyle. Nawet nie orzekł, że jest podejrzenie - tylko że może się ono pojawić.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #689 dnia: Grudnia 13, 2014, 23:40:43 »
Sorry, Kuba, ale ja kłamstwo będę nazywał kłamstwem.
"Analiza przedłożonych dokumentów, wymienionych w tym piśmie w pkt 1-9, z których Sąd, na podstawie art. 106 § 3 P.p.s.a., przeprowadził dowód, wskazuje, że udział w komisji konkursowej wicestarosty A. R. oraz Naczelnika Wydziału Oświaty B. K. może rodzić podejrzenie o brak obiektywizmu i bezstronności tych osób wobec skarżącej w postępowaniu konkursowym, a co za tym idzie - brak transparentności organu w tych działaniach." - to orzekł sąd.
Robienie z tego "sąd orzekł, że konkurs był nieuczciwy" jest zwykłym wciskaniem ciemnoty. Sąd uczciwości konkursu nie oceniał. Orzekł, że dwie (wskazane przez zainteresowaną) osoby nie powinny być włączone do komisji, bo wcześniej się z nią spierały. Tyle. Nawet nie orzekł, że jest podejrzenie - tylko że może się ono pojawić.

Jednym razem Wykidajło cytując wygodny sobie fragment„… wiem, kto mnie opuścił i zdradził” twierdzi, że to jest groźba.


Ale gdy MrW twierdzi, że konkurs był nie uczciwy, na podstawie wyroku sądu, to Wykidajło mu wmawia, że MrW kłamie, ponieważ na podstawie jednego wybranego fragmentu stwierdza, że to nie konkurs był nie uczciwy, a jedynie może rodzić się podejrzenie o brak obiektywizmu i bezstronności 2 osób biorących udział w komisji…


Konkurs został unieważniony…
Będzie powtórzony…
Ale nie dlatego, że konkurs był nieuczciwy, tylko dlatego, że udział 2 osoby w komisji konkursowej mogą budzić wątpliwości…


I nikt nie widzi analogii tych faktów…


O prawdach i kłamstwach dokończę jutro...