Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724928 razy)

observator

  • Gość
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #225 dnia: Września 04, 2013, 21:21:42 »
:colors: To nie widać, że p. Grzegorz Ufniarz robi sobie tanią kampanię wyborczą, bardzo czynny jest niemal na wszystkich forach.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #226 dnia: Września 04, 2013, 21:40:05 »
tak tak -nie odzywajcie się, bądźcie cicho; ciemny lud wszystko kupi; Szkoda ,że ci,którzy tak bardzo bronią decyzji POwiatu (łącznie z p.starostą-na którego niestety głosowałem) robią to zza komputera ,na powiatowych korytarzach a nie mają odwagi wyjść ,wziąć na klatę a przede wszystkim porozmawiać z tymi, których ta decyzja dotknęła. Popieram protest i mam nadzieję, że uda się obalić dogmat nieomylności polityków. Uważajmy bo staliśmy się dla nich łakomym kąskiem. Co do p.Ufniarza to w tym sporze jest przede wszystkim absolwentem, któremu (przepraszam p.Grzegorza za mówienie w jego imieniu) tak jak mnie-także byłemu uczniowi- nóż się w kieszeni otwiera widząc co się dzieje. Takie polityczne walki były już za naszych czasów-niezależnie od władzy. Bardzo chętnie politycy pojawiali się na akademiach, mniej chętnie wspierali np. organizowane wydarzenia kulturalne choćby w Klubie Nauczyciela. Za to dziękuję Białej bo zawsze starała się iść pod prąd.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #227 dnia: Września 04, 2013, 21:47:51 »
Panowie, dla jednych jest to cyniczne wykorzystywanie uczniów, dla innych cyniczna gra powiatu, dla jednych tania kampania wyborcza, dla innych zaangażowanie się w sprawy ważne.
Każdy z nas ma prawo wyrażać swoje opinie.
Szkoda tylko, że ograniczacie się Panowie do wyrażenia opinii o wszystkim innym, tylko nie o sprawie opisanej w tytule tego wątku "Nowy Dyrektor w Białej".

Panie obserwatorze, poznaliśmy już Pana opinię na mój temat, może jednak zdobędzie się Pan jeszcze na ocenę sprawy wyboru nowego dyrektora w Białej?

PS - delma, to Pani również ze "Śmietnikowej rodziny"? :), pozdrawiam

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #228 dnia: Września 04, 2013, 21:56:29 »
pan :) bardziej sympatyk bo odwagi zabrakło by na scenę wejść

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #229 dnia: Września 04, 2013, 22:04:14 »
Przepraszam, oczywiście, że Pan, zupełnie nie rozumiem skąd się tam wzięło to "i"

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #230 dnia: Września 04, 2013, 22:17:28 »
Szanowni internauci mi jako byłemu uczniowi tej szkoły ,nadmieniam iż skończyłem ją na początku lat 80-tych jakoś nic mi ta tę całą sytuację w kieszeni nie otwiera,po prostu spoglądam na to trzeźwym okiem i czarno na białym widać że za tym całym zmieszaniem stoją politycy gminnej koalicji gryf-pis.
Mariusz

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #231 dnia: Września 04, 2013, 22:27:27 »
Cytat: "observator"
To nie widać, że p. Grzegorz Ufniarz robi sobie tanią kampanię wyborczą, bardzo czynny jest niemal na wszystkich forach.

Czyżby, a moim zdaniem Pan Grzegorz Ufniarz to jedyna osoba, którą znam, która została wybrana przez społeczeństwo i podczas trwania całego Jego mandatu czynnie się udziela w wielu aspektach naszego lokalnego życia. Inni tylko są aktywni podczas 2-3 miesięcy przed wyborami a ten facet naprawdę wiele już dotychczas zrobił, a przecież do wyborów jeszcze ponad rok - więc nie można pisać tu o kampanii przedwyborczej.
Cytat: "mariusz88887"
Panie Grzegorzu żyjemy w kraju demokratycznym i ma pan niezbywalne prawo do wyrażania swojej opini na temat konkursu na dyrektora,ale cyniczne wykorzystanie młodych ludzi przez lokalnych polityków koalicji gryf-pis jest co najmniej obrzydliwe.
 
Po pierwsze- to, co wyrabia nowa pani dyrektor wespół z działaniami zarządu powiatu można nazwać białoruską "demokracją".
Po drugie- jeśli piszemy o wykorzystywaniu to zapewniam Ciebie, że w przypadku Pana Uniarza kierunek wykorzystania jest zgoła inny. By było ciekawiej, wielu młodych nawet nie zadaje sobie sprawy, że ten ogrom rewelacyjnej pracy wykonał właśnie Pan Grzegorz. Mam jedynie nadzieję, że Jego wysiłek nie pójdzie na darmo i będzie nagrodzony osiągnięciem celu, czyli powrotem Pani Beaty Golisewicz na stanowisko Dyrektora "Białej", a jemu samemu już wtenczas będziemy mogli w normalny, ludzki sposób podziękować.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #232 dnia: Września 05, 2013, 08:10:25 »
observator

Szanowny panie ,gdy pan popatrzył okiem dorosłego,i czytał wszystkie posty Pana Grzegorza ,doszedł by pan do innego wniosku.
A wyrażanie opinii pod innym nickiem to nie przystoi wyjadaczowi Forum.
Nie będę komentował ani odpowiadał na mój post.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #233 dnia: Września 05, 2013, 08:31:34 »
Cytat: "MrW"
Po pierwsze- to, co wyrabia nowa pani dyrektor wespół z działaniami zarządu powiatu można nazwać białoruską "demokracją".

Przepraszam, bo nie rozumiem. A co zrobiła nowa Pani dyrektor, co tak cię oburzyło? Kobieta przestaje być dyrektorem w Goleniowie, szuka pracy, składa papiery do Polic.
A co będzie jak się okaże, że nowej pani dyrektor zaczną wypadać tzw. "trupy z szafy"? Bo są już przecieki, że kilka takich kwiatków jest. I co wtedy? Przeprosicie Pana Starostę i nową dyrektor?

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #234 dnia: Września 05, 2013, 10:30:45 »
Cytat: "jojo"
MrW napisał/a:
Po pierwsze- to, co wyrabia nowa pani dyrektor wespół z działaniami zarządu powiatu można nazwać białoruską "demokracją".
Przepraszam, bo nie rozumiem. A co zrobiła nowa Pani dyrektor, co tak cię oburzyło?

1/ "Z nieletnimi nie będę rozmawiała" - tak rozpoczęła dialog z uczniami.
2/ Sposób, w jaki potraktowała wraz z Panią Rybakiewicz Panią od języka niemieckiego po radzie pedagogicznej w sierpniu- chcesz, bym to rozwinął.
3/ Jak potraktowała dyrektora placówki w Loeknitz? - a to już trąca skandalem międzynarodowym
4/ "Zapoznanie" w pierwszym dniu z gronem pedagogicznym- czyli 15-20 minut na dywaniku poszczególnych nauczycieli- wiem, że niektórzy wychodzili ze łzami w oczach.
5/ Rada pedagogiczna o 8 rano przed rozpoczęciem roku- jak myślisz- po co?
Wymieniać mógłbym jeszcze wiele... ale odsyłam do ogólnodostępnych informacji i odnajdziesz jeszcze sporo tego.
A co do "trupów z szafy". Tak, wiem, że i w Starostwie i nowa dyrektor teraz intensywnie koncentrują się na szukaniu "haków" na Panią  Beatę Golisowicz.
Jednak, jakbyś wiedział, jaką "garderobą" z trupiakami dysponuje starostwo- to włos zjeżyłby Ci się na głowie.

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #235 dnia: Września 05, 2013, 10:48:21 »
MrW mogłbyś rozwinąć niektóre punkty, bo do tej pory to mi nawet było szkoda nowej dyrekorki.
Myślałem, że została wmanewrowane w całe to zamieszanie przez powiat

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #236 dnia: Września 05, 2013, 10:49:28 »
Cytat: "jojo"
A co będzie jak się okaże, że nowej pani dyrektor zaczną wypadać tzw. "trupy z szafy"

Bardziej martwiłbym się o zamki i zawiasy w drzwiach starostwa.Gwarantuję 100% "sukcesu" ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #237 dnia: Września 05, 2013, 20:21:22 »
no, w koncu dzieci ze szkol podstawowych beda mogly wchodzic na basen... nowa pani dyrektor nie pozwolila do tej pory, co do lekcji wf w bialej to moze mi ktos wyjasnic dlaczego sie nie odbywaja???ktos tu chyba nie za bardzo organizacyjnie sobie radzi....
sz

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #238 dnia: Września 05, 2013, 20:36:59 »
Cytat: "andrexx"
MrW mogłbyś rozwinąć niektóre punkty, bo do tej pory to mi nawet było szkoda nowej dyrekorki.

Andrexx, wystarczy wejść na FB, na strony które utworzyli inicjatorzy tych protestów i wiele informacji znajdziesz na nich.

Offline egon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #239 dnia: Września 06, 2013, 07:30:23 »
Tam nawet jest takobieta co ją w Gdyni na plazy napadli meksykańce :D