Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724992 razy)

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 26, 2013, 09:07:58 »
Drugi nabór robi bardzo wiele szkół, nie tylko Biała.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 26, 2013, 10:20:57 »
Jak by tak każdy radny w godzinach pracy siedział na forum to fajnie by ta praca wyglądała.
Zaniedbuje swoje obowiązki aby się pokazać na forum. Super metoda ale jak widać działa na naiwnych ludzi a takich coraz więcej.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 26, 2013, 10:57:22 »
Panie Robercie, nie wiem do końca, czy swoim wpisem wywołuje Pan mnie, czy kogoś innego? Jeżeli jednak mnie, a wpisał się Pan w tym temacie, więc pewnie ocenia Pan moje wypowiedzi na temat wyników konkursu na dyrektora Białej, proszę więc łaskawie zauważyć, że moje wpisy są w okolicach godz. 22.00 i później.

A wracając do tematu. Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na ten temat. Moja opinia jest w sposób jasny określona - nie podobają mi się wyniki konkursu na dyrektora Białej.

Offline cricot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 26, 2013, 11:04:41 »
Cytat: "egon"
A ja się zgadzam. Dobre szkoły mają po kilku chętnych na miejcse a w białej jest drugi nabór.


Pitolisz,egonie. Jagielloński też robi drugi nabór, niż dopada wszystkich .

Offline egon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 26, 2013, 12:31:55 »
Pani sama pitoli. Jagiellonka przyjmuje najlepszych, Biala bierze każdego.

Offline cricot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 26, 2013, 13:06:34 »
Cytat: egon
Pani sama pitoli. Jagiellonka przyjmuje najlepszych, Biala bierze każdego.[/quot

Egonie,przyjmijmy taką konwencję, że wiemy, o czym mówimy -.-  Srednio najlepsi , dużo normalsów,a jak się wie, gdzie,kiedy i komu polać to nawet przeznaczenie nie jest takie twarde ;]
Biała jest świetną szkołą. Forumowa klika śmierciożerców tego nie zmieni .

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 26, 2013, 13:56:01 »
Ranking Perspektywy
Ranking Rzeczpospolitej

Mimo sporych nakładów, całkiem niezłego zaplecza ZS Police próżno szukac w którymkolwiek z rankingów... Przezabawne jest za to zainteresowanie Gryfa referendum...  :rotfl:
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 26, 2013, 14:17:29 »
The_Bill
Ty kreuj się na majstra ,a nie polityką. Ł.
Ty najlepiej na tym stanowisku pasujesz niż w Polityce.
Pozdrowienia dla Z.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline egon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 26, 2013, 14:41:43 »
Cytat: "cricot"

Egonie,przyjmijmy taką konwencję, że wiemy, o czym mówimy

NMS. To kiedy Pani ją przyjmie?
Ja nawet chcialbym żeby Pani miała rację, że Biała świetna. Ale fakty się zgiąć nie dają.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 26, 2013, 22:54:34 »
Może ktoś powiedzieć, że się nie znam, ale najbardziej na tym zamieszaniu stracą uczniowie oraz była dyrektorka.

Mam kilka uwaga i proszę nie doklejać tutaj żadnych opcji politycznych mojej osobie:

1. Prawdopodobnie dla każdej szkoły przychodzi co raz trudniejszy okres (mniej uczniów) i możliwe, że trzeba będzie czynić pewne, może radykalne kroki personalne. Nie powiem Wam, która z Pań te potencjalne reformy przeprowadziłaby lepiej, ale istnieje przypuszczenie, że osoba z zewnątrz.

2. Uczniowie nie powinni być wciągani w rozgrywkę polityczną, a dodatkowo zaistniała sytuacja może odbić się negatywnie na współpracy dyrektor - uczniowie - pedagodzy, jeśli okazałoby się, że dyrektor będzie nowy, to właśnie uczniowie będą na straconej pozycji, bo czas, który poświęcą na "walkę z systemem" stracą bezpowrotnie.

3. Trzeba spojrzeć obiektywnie na osiągnięcia uczniów Białej, z oficjalnych danych z OKE (link na dole) wynika, że do matury (matematyka) przystąpiło 164 osoby tylko 3 na poziomie rozszerzonym, ale tylko 27 uczniów z technikum, czy tylko tyle osób kończyło technikum??!! Zdawalność wyniosła 77,21 % dla liceum i 88,89 przy średnich wynikach 45,66% dla liceum i 44,89%, ktoś wyżej pisał że LO II, wcale nie jest lepsze, to dla porównania podam, że w szkole tej matematykę na poziomie podstawowym zdało 100% przy średniej punktacji na poziomie 88,09%
Biała szkoła nie znalazła się również na rankingu najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w województwie (link na dole) gdzie znalazły się przykładowo szkoły z Choszczna, Wałcza, Dębna i innych nie tak wielkich miejscowości.

4. W tym miejscu niech każdy zada sobie pytanie, czy jest na tyle kompetentny, aby decydować kto jest najlepszym dyrektorem, nie znamy na chwilę obecną faktów (prawdę mówiąc w dyskusji tej widzę same domyły przeplatane bełkotem) i dobrze by się stało jakby komisja konkursowa powiedziała nam czym się kierowała dokonując wyboru. Odrzućcie te polityczne pokrzykiwania i postarajcie się zachowując wielki obiektywizm komentować całą sytuację, w taki sposób aby nie było negatywnych konsekwencji dla szkoły a przede wszystkim uczniów.



Źródło:
www.oke.poznan.pl
http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=458:rankingi-wojewodzkie&catid=56&Itemid=204&woj=16&page=1

Pozdrawiam
GZZZ   :smile:



P.S. Ktoś, może zarzucić mi, że piszę o LO II w Szczecinie, ale to w odpowiedzi na posty zawarte powyżej. Poza tym uważam, że zawsze trzeba starać się być jak najlepszym i dążyć do najlepszych.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 26, 2013, 23:06:48 »
przeciez nikt tu nie pisze ze Biala to nadzwyczajna pod wzgledem poziomu szkola. to szkola normalna dla kazdego. otwarta dla wszystkich i dajaca mozliwosc nauki i znalezienia kierunku dla siebie kazdemu mlodemu czlowiekowi w Policach.
ta wlasnie normalnosc i otwartosc czyni ja wyjatkowa!!! a podstawowa sprawa jest to ze urzednicy sprzeciwili sie wyborowi ludu i sami zdecydowali, przyniesli dyrektora w teczce i zagrali na nosie wszystkim wyborcom pokzujac gdzie maja ich glosy, prosby rodzicow i uczniow!!! szkola jest dla uczniow!!!
sz

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 26, 2013, 23:56:42 »
Zespół Szkół pełni funkcję szkoły rejonowej nie elitarnej. W sytuacji niżu demograficznego; który dotarł do szkół ponadgimnazjalnych każdy kandydat, który chce pojąć naukę i spełnia określone kryteria jest przyjmowany. To pierwszy atut. Drugim atutem szkoły jest to, że łączy nauczanie ze społecznym wychowaniem, utożsamianie się jednostek z małą ojczyzną, której w sytuacji zagrożenia trzeba bronić. To wartość sama w sobie, to otwartość na sprawy innych, to umiejętność wspólnego działania. Nie wiem, czy uczniowie tzw. szkół elitarnych potrafiliby zapomnieć o swoich prywatnych interesach i działać w obronie szkoły.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 27, 2013, 12:08:46 »
do gzzz .... poczytaj opinie uczniow o tych szkolach
uwazam ze jesli ktos chce sie uczyc to bedzie sie uczył czy to bedzie Biala czy 13 w Szczecinie ;) :rotfl:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 27, 2013, 13:14:23 »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 27, 2013, 14:26:45 »
DZIŚ O 20:00 NA BOISKU przy Piaskowej
Bierz rodzinę i przyjdź na PIKIETĘ w OBRONIE GODNOŚCI "BIAŁEJ"

P/S nie będę odpowiadał i komentował oceny mego  postu.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.