Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 729427 razy)

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 25, 2013, 12:19:50 »
samo zło, pani Beata G. właśnie pokazała klasę. Całym swoim postępowaniem pokazała klasę, podczas gdy POwiat ciągle jej rzucał kłody pod nogi. Nawet gdy ogłoszono w czwartek wynik konkursu na dyrektora, wyszła z sali z uśmiechem i powiedziała: "Przegrałam". Tak się zachować trzeba umieć. Ty nie umiesz w Jej zachowaniu dostrzec klasy.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 25, 2013, 12:41:56 »
Cytat: "samo zło"
Ryczące krowy    Niestety powiatowi będziecie mogli co najwyżej za przeproszeniem naskoczyć


Żeby mówić o klasie, przede wszystkim należy samemu ją posiadać. Ale w tym wypadku akurat nie jest dziwne, że człowiek twojego pokroju staje w obronie POwiatowej władzy. Jaki pan, taki kram.
millena

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 25, 2013, 12:45:30 »
samo zlo, zenada, zenada, zenada....
sz

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 25, 2013, 12:46:37 »
samo zło jest z PO. I wszystko jasne.
millena

Offline Rzeźnik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 25, 2013, 13:04:34 »
samo zło, jakieś bliższe stosunki z POwiatem? Twój nick nawet by pasował...

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 25, 2013, 13:12:21 »
Nie znam „samego zła”, ale chyba nie bez kozery ktoś przyjął taki pseudonim. Rzadko ktoś    w sytuacji, jakiej znalazła się Pani Golisowicz potrafiłby „zachować fason”, wykazać się ogromną !!!!!!!! kulturą osobistą, nie wypowiadać się publicznie źle o tych, którzy od dawna prowadzili w stosunku do Niej różne akcje i podchody, aby zrezygnowała z pełnienia funkcji. To, że tego nie zrobiła, to wielka zasługa Jej odpowiedzialności, siły charakteru i ogromnego wsparcia, jakie otrzymywała i otrzymuje  od bezpośredniego otoczenia: grona pedagogicznego, uczniów, rodziców i przyjaciół.

A tak  na marginesie - zastanawiam, jak czuje się Pani Kurator, której jedni pracownicy pracę szkoły  i jej dyrektora ocenili bardzo wysoko – między innymi za to Pani Golisowicz została wytypowała, o ile się nie mylę jako jeden z pięciu nauczycieli z województwa, do tytułu honorowego Profesora Oświaty nadawanego przez Ministra Edukacji Narodowej – a inni (członkowie komisji konkursowej) wybrali innego kandydata.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 25, 2013, 13:27:42 »
przeciez pani kurator Borecka jest z PO to jak myslisz jak sie czuje...?
sz

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 25, 2013, 15:59:36 »
Cytat: "policzanin"
Tak czyli z góry wiadomo kto wygra... a zwłaszcza jeśli prawdą jest ze tamta Pani zna się z posłanką Kochan. Ordynatora oddziału chirurgicznego też się pozbyła jak jej przeszkadzał...

Post napisany przed ogłoszeniem wyników.
Przy tej okazji warto przed następnymi wyborami zastanowić się, na kogo zagłosować.
Chodzi mi i to, by popierać naszych, lokalnych przedstawicieli i ugrupowania lokalne. A nie polityczne układy, w których Pani emeryt z Goleniowa dorabiająca sobie jako Poseł nakazuje obsadzenie stanowiska osobą z Goleniowa.
Samo zło- nie kompromituj się, takimi stwierdzeniami jak powyżej napisałeś. Ja sam sympatyzuje z PO, ale za takie działania, co wyprawiają w Powiacie- jest mi po prostu wstyd. Żenujące są takie gierki, jak z tym konkursem i nie tylko z tym. Więc lepiej zamilcz w tej sytuacji i nie pogłębiaj się dalej.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 25, 2013, 17:17:01 »
Eh, ta wszechobecna polityka, tyłem do obywatela. Presja coś da? Bo mi się zdaje, że pozostała tylko możliwość wyrażania opinii.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Przy okazji, bardzo jestem ciekaw, czy powiat upubliczni prezentacje obu Pań kandydujących na stanowisko dyrektora Białej?

Też jestem za upublicznieniem argumentów pro i contra.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 25, 2013, 20:08:39 »
Cytat: "Daria"
Eh, ta wszechobecna polityka, tyłem do obywatela. Presja coś da?.


Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Ja wierzę, że da.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 25, 2013, 20:15:26 »
ja tez jestem pelen wiary!!! dzialamy! nie mozna przejsc obok tego obojetnie!!!
sz

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 25, 2013, 23:41:48 »
Coś już wiadomo na temat referendum o odwołanie rady powiatu?

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 26, 2013, 00:12:04 »
To mrzonki, zwykłe pokrzykiwania żadnego referendum nie będzie, przynajmniej za tej kadencji. :crazy:  
Biała jako szkoła ponadgimnazjalna bardzo delikatnie mówiąc nie stała na najwyższym poziomie jakieś zmiany być może wyjdą jej na dobre

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 26, 2013, 03:57:13 »
Cytat: "samo zło"

Biała jako szkoła ponadgimnazjalna bardzo delikatnie mówiąc nie stała na najwyższym poziomie jakieś zmiany być może wyjdą jej na dobre


Nie zgadzam się. Moim zdaniem stoi na wysokim poziomie, wszystko zależy od ucznia. Takie liceum nr 1 czy 2 nie daje wcale lepszej szansy. Może i tam jest większa ilość osób, które zdały ją, mówię tu o procentach, ale tutaj każdego dopuszczają do matury, nie "uwalają" osób, które mogły by sobie nie poradzić.

Offline egon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 26, 2013, 06:58:33 »
A ja się zgadzam. Dobre szkoły mają po kilku chętnych na miejcse a w białej jest drugi nabór.