Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565734 razy)

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1095 dnia: Kwietnia 09, 2018, 18:57:44 »
Jako jeden z kierowców pracujących w firmie już grubo ponad pięć lat, w imieniu swoim oraz Koleżanek i Kolegów. Dziękuję bardzo za soczyste splunięcie w twarz tą informacją o proponowanych zarobkach dla nowych pracowników, które są równe bądź niższe o sto złotych w stosunku do zatrudnionych 5,10 czy 15 lat temu. Tym razem takiego traktowania nie pozostawimy bez odpowiedzi.
A ile można zarobić na etacie w SPPK?

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1096 dnia: Kwietnia 10, 2018, 06:34:12 »
A ile można zarobić na etacie w SPPK?
Stanowczo za mało jak na specyfikę pracy :)

Offline Evolth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1097 dnia: Kwietnia 11, 2018, 00:56:23 »
A ile można zarobić na etacie w SPPK?
Stanowczo za mało jak na specyfikę pracy :)

 około 3000 brutto + 20 procent premii, wychodzi jakieś 2500-2600 na rękę

śmieszna kasa w porównaniu do odpowiedzialności i elementu jaki trzeba przewozić. W spółkach szczecińskich bez większego wysiłku idzie zarobić ponad 3000zł na rękę/miesiąc. Bardzo mnie śmieszy to zachwalanie w TV czy radiu jak to jest super, już nie wspomnę o hipokryzji jednej z pań po kursie która się wypowiadała przed kamerą... Mógłbym bardzo dokładnie opisać wszystkie absurdy które w tej firmie są rodem wyjęte z filmów typu "Miś", zajęło by to spokojnie parę kartek A4, jednak boję się jakiegoś pozwu o zniesławienie. Może by tak wysłać jakieś anonimowe pisemko do tych wszystkich gazet i tv które to tak aktywnie promują te kursy? Jednak obawiam się że takiego anonima nikt nie potraktuje poważnie.   


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1098 dnia: Kwietnia 11, 2018, 07:55:14 »
2600 na rękę to kpina za tak odpowiedzialną pracę. Nie wspomnę już o tym że jest to praca zmianowa - piątek świątek, sobota niedziela.

Innym faktem jest, że Ci świeży kierowcy zdobywają doświadczenie w prowadzeniu tak dużych pojazdów wożąc min. nasze dzieci.


Cofam swój poprzedni post. Następne ogłoszenie o pracę w sppk będzie musiało być napisane po ukraińsku.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1099 dnia: Kwietnia 11, 2018, 08:04:59 »
" około 3000 brutto + 20 procent premii, wychodzi jakieś 2500-2600 na rękę" - to prawda, nowoprzyjęty kierowca może liczyć na wynagrodzenie za pracę w wymiarze pełnego etatu na tym mniej więcej poziomie


"W spółkach szczecińskich bez większego wysiłku idzie zarobić ponad 3000zł na rękę/miesiąc" - tak ale z nadgodzinami, czyli za pracę ponad normy, np dodatkowe 30 nadgodzin w miesiącu(dodatkowe 4 dni pracy) daje około 500 zł na rękę, zatem podana kwota się zgadza


Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1100 dnia: Kwietnia 11, 2018, 09:00:22 »
To szału nie ma a odpowiedzialność duża i czasem "bardzo mili pasażerowie". Poranne rozpoczęcie pracy skoro świt i koniec drugiej zmiany czasem przed północą. Taka specyfika pracy ale kasa mała.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1101 dnia: Kwietnia 12, 2018, 08:55:30 »
stawki dla kierowców autobusów to jakaś kpina
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2018, 08:57:39 wysłana przez Dziki_Gon »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1102 dnia: Kwietnia 12, 2018, 10:34:48 »
Masakra jakas, zarobki w wysokosci 2500 netto byly dobre 10 lat temu, dzis byle jakie zakupy w dyskoncie i 100 zl znika z portfela. Podziwiam pracownikow SPPK za to, ze dalej maja motywacje pracowac za takie pieniadze.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1103 dnia: Kwietnia 12, 2018, 19:18:01 »
Mógłbym bardzo dokładnie opisać wszystkie absurdy które w tej firmie są rodem wyjęte z filmów typu "Miś", zajęło by to spokojnie parę kartek A4
tutaj chyba coś ciekawego. mógłbyś trochę rozwinąć temat.

osobiście od kilku tygodni mijam autobus, który ma dyskotekę z tylnych świateł :)
ciekawie muszą wyglądać codzienne przeglądy przed wyjazdem na trasę w sppk
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1104 dnia: Kwietnia 13, 2018, 00:49:30 »
Kierownik Przewozów sppk codziennie w robocie przegląda ale swojego fejsbuka :)

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1105 dnia: Kwietnia 16, 2018, 21:52:57 »
Wracając do programu z plusem. Nie mówiąc o zarobkach, SPPK przynajmniej płaci w większości za kurs. W takim Gorzowie paniom ,do których skierowano program , będą odejmować od wypłaty przez 3 lata kwotę,którą wydadzą na szkolenie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1106 dnia: Kwietnia 17, 2018, 06:08:22 »
Naiwna jesteś. Niewidzisz tego, że będą uwiązani z tą firmą na min. 3 lata. Przez ten czas sppk z nawiązką odbierze sobie zainwestowane pieniądze. Nie wspomnę, że w razie znalezienia lepszej oferty pracy i zrezygnowania z sppk, całość kosztów kursu muszą oddać.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1107 dnia: Kwietnia 17, 2018, 08:45:51 »
W dzisiejszych czasach to normalne że podpisuje się tzw lojalkę, no sorry ale skoro ktoś postawił Ci kurs no to chce mieś przez kilka lat pracownika w firmie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1108 dnia: Kwietnia 17, 2018, 09:16:03 »
Gdzie ja napisałem, że nienormalne? Moim zdaniem, za te marne wynagrodzenie mają białych murzynów na 3 lata
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #1109 dnia: Kwietnia 17, 2018, 09:35:12 »
nigdzie tak nie napisałeś, ja napisałem że to normalne.
A przecież nie ma przymusu nie chcesz to nie idziesz tam do pracy, chyba każdy kto tam idzie do pracy, idzie z własnej woli i wie na co się pisze.