Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 569091 razy)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #420 dnia: Stycznia 06, 2014, 04:28:37 »
Ale myślę, że problem całkiem zniknie i kierowcy odetchną jak we wszystkich autobusach będą Biletomaty z możliwością płacenia kartą jak w innych miastach.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #421 dnia: Stycznia 06, 2014, 10:31:58 »
Cytat: "Marek4614"
Ja mam problem z głowy, już dawno w telefonie zainstalowałem moBilet i zawsze staram się na koncie mieć 20 zł na wypadek kupienia biletu. Bardzo fajna rzecz. Net w komórce jest teraz tani, więc taki zakup przez telefon jest wygodny.


Tak to dobre rozwiązanie, lecz nie wszyscy mają taką możliwość (bez wymiany telefonu) lub umiejętności posługiwania się aplikacjami.

Cytat: "Marek4614"
Ale myślę, że problem całkiem zniknie i kierowcy odetchną jak we wszystkich autobusach będą Biletomaty z możliwością płacenia kartą jak w innych miastach.


I to jest b. dobre rozwiązanie. Chociaż gdzieś czytałem, że w jakimś Polskim mieście zatrudniono - kiedyś tak było - konduktorów. I, o dziwo - mimo kosztów związanych z pensją dla nich - zyski przewoźnika wzrosły. Można także w ten sposób zaoszczędzić na pensjach dla tzw. kanarów, którzy - delikatnie mówiąc - nie mają dobrej prasy :(
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #422 dnia: Stycznia 06, 2014, 13:16:50 »
Cytat: "Marek4614"
Ja mam problem z głowy, już dawno w telefonie zainstalowałem moBilet i zawsze staram się na koncie mieć 20 zł na wypadek kupienia biletu. Bardzo fajna rzecz. Net w komórce jest teraz tani, więc taki zakup przez telefon jest wygodny.

Polecam również. Bardzo ułatwia korzystanie z komunikacji dla kogoś kto sporadycznie korzysta z niej

Offline Słońce

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #423 dnia: Stycznia 21, 2014, 15:23:04 »
Witam

Nie bardzo wiedziałam gdzie wpisać na ten temat, więc pisze tutaj. Chciałabym zapytać i się pożalić, że od kiedy zaczęła się zima jeżdżę codziennie linia 107 szczególnie rano. Najczęściej jeżdże autobusem o 9:45 czerwonym z Komuny Paryskiej do Polic i jest zawsze zimno jak w kostnicy ! Ani razu nie trafiłam na ogrzewany autobus jadąc do Polic, a jeżdżac autobusami po Szczecinie wszystkie grzeją. Mógłby ktoś coś z tym zrobić bo chyba nie po to się bilety kupuje żeby 40 minut marznąć ;]

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #424 dnia: Stycznia 21, 2014, 15:36:58 »
Cytuj (zaznaczone)
sorry, taki mamy klimat
 :rotfl:  :rotfl:

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #425 dnia: Stycznia 21, 2014, 15:39:23 »
Cytat: "m8z"
Cytuj (zaznaczone)
sorry, taki mamy klimat
 :rotfl:  :rotfl:

Na szczęście nie odpowiadają za to politycy chociaż niektórym zdarzyła się modlitwa o deszcz.
jestem gorszego sortu

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #426 dnia: Stycznia 21, 2014, 23:16:41 »
Jutro sprawdzę dokładnie o który autobus chodzi i dowiem się dlaczego w autobusie jest zimno, tzn. czy to wina kierowcy, który nie grzeje, czy też jakiś kłopot techniczny z ogrzewaniem w wozie. Mam nadzieję, że szybko uda się doprowadzić do tego, że autobus, którym Pani jeździ będzie ciepły.

Offline Borisz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #427 dnia: Stycznia 22, 2014, 11:08:00 »
Raczej te autobusy czerwone to z natury nie grzeją. A latem też w nich jest najgoręcej, bo okien mało (ale w zasadzie w upały nie jeżdżą jak zauważyłem)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #428 dnia: Stycznia 22, 2014, 12:45:24 »
Cytat: "Borisz"
Raczej te autobusy czerwone to z natury nie grzeją. A latem też w nich jest najgoręcej, bo okien mało (ale w zasadzie w upały nie jeżdżą jak zauważyłem)


A to dziwne, bo czerwone są z Norwegii, więc powinny grzać. (Stąd też gorąco w nich w lato, bo mają mniej okien i bodajże podwójne szyby).

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #429 dnia: Stycznia 28, 2014, 07:15:25 »
Osiedle Chemik -> Rodla 7:00+
Ktoś dzisiaj zaspal do pracy?  :)

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #430 dnia: Stycznia 28, 2014, 21:30:03 »
Cytat: "Słońce"
Witam

Nie bardzo wiedziałam gdzie wpisać na ten temat, więc pisze tutaj. Chciałabym zapytać i się pożalić, że od kiedy zaczęła się zima jeżdżę codziennie linia 107 szczególnie rano. Najczęściej jeżdże autobusem o 9:45 czerwonym z Komuny Paryskiej do Polic i jest zawsze zimno jak w kostnicy ! Ani razu nie trafiłam na ogrzewany autobus jadąc do Polic, a jeżdżac autobusami po Szczecinie wszystkie grzeją. Mógłby ktoś coś z tym zrobić bo chyba nie po to się bilety kupuje żeby 40 minut marznąć ;]


ten czerwony o 6.11 z przybora leci na Szczecin i zimno jak w Epoce Lodowcowej

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #431 dnia: Stycznia 29, 2014, 14:07:30 »
Trwają prace nad zmianami w rozkładzie jazdy Linii Samorządowej.


1. Od 3 marca będzie dodatkowy podjazd w dni powszednie do Drogoradza kursem o 18:05 z Kingi.

2. Trwają konsultacje nad przyspieszeniem w dni powszednie kursu LS z Trzebieży do Polic z 7:05 na 6:50.

Zmiany są wynikiem wniosków mieszkańców.

Proszę o wyrażenie opinii na temat proponowanych zmian.

Szczegóły pod linkiem: http://grzegorzufniarz.pl/zmiany-rozkladu-jazdy-na-ls-konsultacje/

Offline masima

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #432 dnia: Stycznia 29, 2014, 18:56:24 »
A czy jest szansa aby kurs  LS, który wyjeżdża  z Trzebież o 6.10 odbywał się autobusem przegubowym ? Ludzi jest full i ciężko nawet stać jak człowiek. Poza tym ten autobus jest często uflejony przepraszam za słowo wymiocinami itp. Nie jest to przyjemne.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #433 dnia: Stycznia 29, 2014, 19:33:24 »
Super , że na Drogoradz będzie dodatkowy kurs wiele osób o tej porze wraca i niestety kawał drogi trzeba iść. A tak nawiasem faktycznie w tych czerwonych autobanach jest zimno.Niestety musiałam przeprosić autobus przez Panią Zimie i strasznie doskwiera mi w nich zimno. Dziś jechałam 60 solarisem luksus gorąco aż przyjemnie.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #434 dnia: Stycznia 29, 2014, 19:44:08 »
Solarisy owszem mają dobre ogrzewanie .Ale...
Dzisiaj w 107 śmierdziało papierosami   :crazy:
Kurs o godzinie 19.10 z osiedla chemik , jechał Solaris  nr 777

Sory za ewentualne blędy ale pisane z telefonu.