Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013  (Przeczytany 20613 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 18, 2013, 12:57:36 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Tutaj ciekawy artykuł napisany ponoć przez panią profesor:


Chyba mniemanologii stosowanej. A może po medycynie korespondencyjnej?

Naprawdę nie potrafisz wyłowić ewidentnych bzdur nawet z tego, co zacytowałeś? No to dowiodłeś, że Internet nie zastąpi szkoły.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 18, 2013, 13:28:58 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Nie interesuje mnie cały artykuł, ani szkoły skończone przez twórcę artykułu - interesuje mnie tylko to co zacytowałem i to akurat nie wygląda na bzdurę

Wybiórcze traktowanie, to jest to o czym napisał Wykidajło kilka postów wyżej (to o Jasiu, co dostał zawału w sklepie). Poza tym, to że coś nie wygląda na bzdurę, nie znaczy że nią nie jest - więcej dystansu.

Dr.Kafar, tak trochę odwracając. Zastanów się nad tymi "nowymi" (ADHD, autyzm itd.) chorobami w innej kwestii.
Jak wyglądała dieta przeciętnego Kowalskiego 100 lat temu? a jak wygląda dzisiaj. Jaki udział procentowy w diecie takiego Kowalskiego miały śmieci przetworzone do granic możliwości, pompowane ulepszaczami, konserwantami i całą tą chemią? A jaki mają dzisiaj?
Ilość chemii w pożywieniu nie pozostaje bez wpływu na organizm człowieka, a co dopiero ciężarnej i rozwijającego się w jej łonie życia.

Idąc Twoim tokiem, szczepionki można oskarżyć o całe zło tego świata - z otyłością włącznie.

Edit: Jeszcze coś. Skoro te wszystkie szczepionki są takie szkodliwe, dlaczego lekarze (w tym profesorowie) szczepią też siebie i swoje dzieci? Samobójcy?
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 18, 2013, 13:40:05 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Cytat: "Wykidajło"
Naprawdę nie potrafisz wyłowić ewidentnych bzdur nawet z tego, co zacytowałeś? No to dowiodłeś, że Internet nie zastąpi szkoły.


Nie interesuje mnie cały artykuł, ani szkoły skończone przez twórcę artykułu - interesuje mnie tylko to co zacytowałem i to akurat nie wygląda na bzdurę,


Tobie nie wygląda. I nic dziwnego.

Parę postów wyżej...

Cytat: "Dr.Kafar"
nie trzeba mieć kilku fakultetów, aby posiadać pojęcie o danym zagadnieniu - jest teraz tyle informacji w internecie, że średnio rozgarnięty człowiek, znajdzie każdą informację której potrzebuje. Wiem, że może to boleć kogoś kto się ileś czasu uczył w szkółce wszystkiego i tłukli mu w móżdżek schematy - ale takie życie.


Ci, co się uczyli i ma ich rzekomo boleć, mają teraz niezły ubaw.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 18, 2013, 14:02:53 »
Moja refleksja w temacie szczepień. Samo urodzenie się dziecka dla wszystkich rodziców jest przeżyciem. I nie ma co się dziwić, że bywają zagubieni w bezliku wszelakich informacji. Że boją się schorzeń, które prowadzą do stanu trwałej niesprawności. Nie mając doświadczeń własnych często nie potrafią wykorzystać informacji ogólnie dostępnych.

Cytat: "Godzik"
lukasz_s, dzięki za zabranie głosu. W dzisiejszych czasach, w dobie wiedzy wszelakiej w internecie - głos wykształconego w zawodzie praktyka powinien być najważniejszy.


I... zachęcający, motywujący.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 18, 2013, 14:15:07 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Sweeti Belle"
Ano ponoć każda kobieta która urodzi dziś po północy ,czyli od 18 marca włącznie nabywa prawo do rocznego urlopu macierzyńskiego.Z postu autorki wnioskuję ,że lekarze chcą to kobietom odebrać wywołując wcześniejsze porody  :crazy: .


Bo lekarze to wredne typy i rząd im płaci, tak?  :crazy:
Przeczytałaś artykuł? To "nabywa" to na razie rządowy pomysł. 18 marca to obliczenie przy założeniu, że parlament uchwali przepis wchodzący w życie od 1 września 2013. A jak im się termin omsknie albo odrzucą, to sobie to "nabyte prawo" będzie można zwinąć w rulonik.
Proszę przeczytaj jeszcze raz post Lary,pierwsze zdanie przynajmniej.Chyba ja i Ty Wykidajło myślimy tak samo tylko zrozumieć się nie możemy.Lara pisze o dacie "18 marca" i o wcześniej wywoływanych porodach.Że niby zmowa lekarzy i rządu  :crazy: Porodu raczej nie da się przewidzieć  co do dnia ,można liczyć ale z tym różnie bywa chyba że ma się planowaną cesarkę.Pozdrawiam.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Re: Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 20
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 18, 2013, 14:56:16 »
Cytat: "lara"
Witam wszystkie ciężarne które chcą urodzić po 18 marca 2013. Szok jaki panuje w tej chwili na porodówce jest jakimś  koszmarem.

Koniec wielkiej presji. A poród można opóźnić, można przyśpieszyć.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Re: Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 20
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 18, 2013, 16:16:26 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "lara"
Witam wszystkie ciężarne które chcą urodzić po 18 marca 2013. Szok jaki panuje w tej chwili na porodówce jest jakimś  koszmarem.

Koniec wielkiej presji. A poród można opóźnić, można przyśpieszyć.
Można ,pewnie że można.Gorzej gdy poród już się zaczął,chyba nikt nie jest na tyle głupi by ryzykować życiem swoim lub dziecka,bo za kilka dni czy godzin może  wejdzie nowy przepis.?...a może nie. wejdzie ?....Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 19, 2013, 06:39:01 »
Cytat: "Sweeti Belle"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Sweeti Belle"
Ano ponoć każda kobieta która urodzi dziś po północy ,czyli od 18 marca włącznie nabywa prawo do rocznego urlopu macierzyńskiego.Z postu autorki wnioskuję ,że lekarze chcą to kobietom odebrać wywołując wcześniejsze porody  :crazy: .


Bo lekarze to wredne typy i rząd im płaci, tak?  :crazy:
Przeczytałaś artykuł? To "nabywa" to na razie rządowy pomysł. 18 marca to obliczenie przy założeniu, że parlament uchwali przepis wchodzący w życie od 1 września 2013. A jak im się termin omsknie albo odrzucą, to sobie to "nabyte prawo" będzie można zwinąć w rulonik.
Proszę przeczytaj jeszcze raz post Lary,pierwsze zdanie przynajmniej.Chyba ja i Ty Wykidajło myślimy tak samo tylko zrozumieć się nie możemy.


W sensie, że głupota? No tak :)
Ja tylko jeszcze zwracam uwagę, że póki co nie ma żadnego przepisu, który "wchodzi w życie od 1 września" czy "skutkuje od 18 marca". W tv pieprzą bzdury - z lenistwa, pośpiechu itp.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 06, 2013, 22:03:05 »
Konsekwencje nie szczepienia przeciw odrze: epidemia w Swansea. Prawie 600 osób chorych, 60 w szpitalu z komplikacjami (zapalenie płuc, odwodnienie, cięższych przypadków na razie brak na szczęście) http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-22036576
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 09, 2013, 17:41:55 »
Cytat: "draculka"
Konsekwencje nie szczepienia przeciw odrze: epidemia w Swansea. Prawie 600 osób chorych, 60 w szpitalu z komplikacjami (zapalenie płuc, odwodnienie, cięższych przypadków na razie brak na szczęście) http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-22036576


A może z innej beczki: "W Indiach doszło do 47.500 przypadków choroby polio będących następstwem szczepień przeciwko tej chorobie" (źródło: http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/08/28/polio-eradication-campaign.aspx?e_cid=20120828_DNL_artNew_1 28.08.2012). Po polsku artykuł ukazał się w najnowszym numerze czasopisma Nexus (nr 88), dostępnym w Empik-u lub też sprzedaży internetowej na http://www.nexus.media.pl/. Poza tym jest tam jeszcze jeden ciekawy artykuł pt. "Tajne dokumenty rządowe dowodzą, że szczepionki to całkowita mistyfikacja" (źródło: http://www.naturalnews.com/038598_vaccines_medical_hoax_government_documents.html 08.01.2013).
Zachorowania na różne choroby, będące konsekwencją szczepień przeciwko nim zdarzają się również często w naszym kraju (np. krztusiec), ale z wiadomych względów nie są podawane do publicznej wiadomości, ale wręcz ukrywane.

ritalato123

  • Gość
Trauma w szpitalu polickim na pordówce przed 18 marca 2013
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 26, 2013, 15:37:46 »
Ja uważam, że osoby odbierające porody powinni nie tylko mieć ospowiednie kwalifikacje ale również przechodzić jakieś testy psychologiczne czy się w ogóle do tego nadają, czy mają odpowiednią wrażliwość żeby zrozumieć rodzącą kobietę. Ostatnio słyszałam historię kobiety, które rodziła niedawno w Warszawie, więc wydawałoby się, że poród powinni odbierać najlepsi lekarze. Jednak zamiast skupić się na zabiegu lekarz romansował z położną przez co doszło do podduszenia dziecka i doszło do nieodwracalnych zmian w mózgu :/