Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE  (Przeczytany 59405 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #135 dnia: Października 01, 2012, 20:12:19 »
Przepraszam, ale mój post miał być dodany w innym temacie... Nie dotyczył tego wątku ;) Zresztą jest już usunięty, zdążyłeś go przeczytać heh :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #136 dnia: Października 01, 2012, 21:20:56 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "pejo154"
Dalej jedzą z plastiku, choć wg. mnie to nie największy mankament.

Wszystko ważne. Chociaż to jedno mogli załatwić. I to wg mnie, z dnia na dzień.

Tego akurat nie. W warunkach przetargu plastiki zostały dopuszczone. I są sensowne tam, gdzie nie ma kuchni. Nie przesadzajmy. Zawartość ważniejsza niż opakowanie. A pracownicy OPS m.in. za to biorą pieniądze, żeby pilnować odpowiedniej jakości posiłków.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #137 dnia: Października 02, 2012, 00:32:17 »
W SP3 już załatwili ten problem-pan się wycofał,a dzieci jedzą normalnie w stołówce,tak jak dawniej.Była o tym mowa na wywiadówkach.Jak się chce to wszystko da radę załatwić :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #138 dnia: Października 02, 2012, 07:35:59 »
ale tylko dlatego że w tych szkołach są działające stołówki, w Trzebieży pani dyrektor zamknęła swoją stołówkę, żeby OPS mógł karmić zlewkami dzieci, które nie chcą tego jeść
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #139 dnia: Października 02, 2012, 14:20:38 »
Cytat: "kaskada"
żeby OPS mógł karmić zlewkami dzieci
oczywiście jakość jedzenia zotała prze Ciebie sprawdzona, rentowność stołówki też, wielki szacunek w takim razie.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #140 dnia: Października 02, 2012, 14:58:27 »
Cytat: "Wykidajło"
Nie przesadzajmy. Zawartość ważniejsza niż opakowanie.

Nie widzę tu przesady. Chodzi o dzieciaki. Segregacji, stygmatyzacji mówię Nie.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #141 dnia: Października 02, 2012, 15:42:09 »
Cytat: "gilgis"
oczywiście jakość jedzenia zotała prze Ciebie sprawdzona, rentowność stołówki też, wielki szacunek w takim razie.

jakość nie jednokrotnie i ani razu nie spełniło norm, a stołówka została zamknięta by nie było segregacji - naganne postępowanie.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #142 dnia: Października 02, 2012, 15:43:16 »
Cytat: "gilgis"
oczywiście jakość jedzenia zotała prze Ciebie sprawdzona, rentowność stołówki też, wielki szacunek w takim razie.

jakość nie jednokrotnie i ani razu nie spełniło norm (po za tym najważniejsza jest opinia dzieci - która nie chce tego jeść), a stołówka została zamknięta by nie było segregacji - naganne postępowanie.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #143 dnia: Października 02, 2012, 16:29:05 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "Wykidajło"
Nie przesadzajmy. Zawartość ważniejsza niż opakowanie.

Nie widzę tu przesady. Chodzi o dzieciaki. Segregacji, stygmatyzacji mówię Nie.

A ja widzę: czepianie się plastikowych naczyń jako takich. Co innego, gdy obok siebie są dzieciaki jedzące z porcelany i z plastiku, a co innego, gdy wszyscy w danej szkole dostają posiłki w jednorazówkach.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #144 dnia: Października 02, 2012, 17:08:04 »
Cytat: "Wykidajło"
Co innego, gdy obok siebie są dzieciaki jedzące z porcelany i z plastiku, a co innego, gdy wszyscy w danej szkole dostają posiłki w jednorazówkach.

Dobrze, że tak szybko odpowiedziałeś. Jeśli wszystkie dzieci jedzą z jednorazówek to nie ma sprawy. Myślałam że jest tak jak w pierwszej części zacytowanego zdania.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline gilgis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #145 dnia: Października 02, 2012, 17:56:05 »
Cytat: "kaskada"
najważniejsza jest opinia dzieci

 tu trzeba ważyc słowa, jak dzieci powiedzą , że szpinak jest do bani to co..... ;-)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #146 dnia: Października 02, 2012, 18:14:36 »
to jest do bani to oczywiste. Teoretyzujesz niczym kierownik OPS, ja widziałam, sprawdzałam i niestety moje dzieci musiały jeść to coś co nawet jedzenia nie przypominało. Na szczęście problem w naszej szkole rozwiązano, ale żałosne w postępowaniu gminy jest to, że zmuszają do jedzenia czegoś, na co pan Mirowski nawet spojrzeć nie chciał, a przed kamerami minę miał jakby zaraz zwymiotować miał.
Ja piszę o faktach a ty tylko bajki opowiadasz i zmyślasz niestworzone historie. Życzę smacznego przy szpinaku.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #147 dnia: Października 02, 2012, 18:39:55 »
Cytat: "kaskada"
w Trzebieży pani dyrektor zamknęła swoją stołówkę, żeby OPS mógł karmić zlewkami dzieci, które nie chcą tego jeść


Z tego co wiem, to ajent stołówki sam wycofał się z dalszego prowadzenia stołówki. Mimo iż dyrekcja bardzo chciała aby dalej ją prowadził. Nie było tu na pewno żadnej presji ze strony dyrekcji i o zamknięciu przez dyrekcję nie może być mowy.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #148 dnia: Października 02, 2012, 20:08:27 »
no to mamy różne źródła informacji...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #149 dnia: Października 02, 2012, 20:15:30 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "Wykidajło"
Co innego, gdy obok siebie są dzieciaki jedzące z porcelany i z plastiku, a co innego, gdy wszyscy w danej szkole dostają posiłki w jednorazówkach.

Dobrze, że tak szybko odpowiedziałeś. Jeśli wszystkie dzieci jedzą z jednorazówek to nie ma sprawy. Myślałam że jest tak jak w pierwszej części zacytowanego zdania.

Wszystkie w danej szkole. Nie uważam, że problemem jest, jeśli np. w SP3, gdzie jest stołówka, dzieciaki jedzą na porcelanie, a w SP2, gdzie stołówki nie ma, dostają przywiezione na plastikach.
Problem był, gdy w SP3 i SP8 jedne dzieci dostawały na porcelanie, a inne w plastikach i co innego.
To załatwili - ale najwyraźniej sprawy jakości jedzenia już nie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.