Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE  (Przeczytany 59399 razy)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #30 dnia: Września 06, 2012, 14:58:57 »
Cytat: "kaskada"
Jak najbardziej poważnie - jest to problem segregacji uczniów ze względu na biedę, a więc rasizm

Czy ty w ogóle wiesz co to jest rasizm?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #31 dnia: Września 06, 2012, 15:17:57 »
Cytat: "cooker"
Czy ty w ogóle wiesz co to jest rasizm?


Jak widac nie wie:

http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/3966134/rasizm.html

Swoja droga serdecznie wspolczuje dzieciom, znowu proceduralna glupota wygrala ze zdrowym rozsadkiem.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #32 dnia: Września 06, 2012, 15:22:01 »
Dokładnie kaskada, rasizmu tam nie ma.
Tam jest segregacja.
 :<

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #33 dnia: Września 06, 2012, 15:35:12 »
Cytat: "pol"
Tam jest segregacja.


Miedzy dzieciakami bedzie to raczej dyskryminacja.

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #34 dnia: Września 06, 2012, 18:06:37 »
Tak dzisiaj spojrzałem na ten obiad i naszła mnie taka refleksja...:
Ile trzeba przekazać milionów w Warszawie na politykę społeczną, ile trzeba zorganizować regionalnych, wojewódzkich i powiatowych OPS-ów, ile ludzi w nich zatrudnić i jakie wdrożyć procedury..., żeby na końcu tego "tasiemca" dziecko dostało takie ochłapy!!! Niby za 4,9 ale wyglądało jakby było za 1,80.
Ze strony firmy "cateringowej" nawet nie widać chęci początkowego "zabłyśnięcia" i pokazania, że potrafią zrobić dobry obiad. Po prostu: "Gdzie są te dzieci, bo musimy wydać porcje". Zero kawałka jakiegoś "kitla", próby podgrzania posiłku (kuchnia u nas do dyspozycji). Wydaje pan kierowca i pani w fajnych dżinsach i kolorowych paznokciach... Nic do nich nie mam, nawet się starają, tylko że widać, że w gastronomii byli co najwyżej klientami.... I "lipę" ze strony firmy widać z kilometra. Po prostu: - mamy kasę do grudnia i z tego trzeba jak najwięcej przyciąć do kieszeni.  
Dzisiejsze menu:
Zupa (chyba kapuśniak) rzadzizna, podana w okrągłym, płaskim i plastikowym talerzyku, zapełnionym do połowy. Nie była to nawet głęboka, styropianowa miseczka na zupę, tylko płytki talerz na zupy o średnicy małego talerzyka. Drugie danie - ryż z jabłkami podany na podobnej miseczce z przedziałką na środku.
Niestety nie smakowałem, więc nie mogę "pojechać" dalej, ale wierzcie mi, że nie było opinii ani jednej pozytywnej opinii na temat tego obiadu od dzieci.
Sam miałem już kasę w kieszeni, żeby "na próbę" wykupić wrzesień, ale przeliczyłem i chyba lepiej będzie samemu gotować.
Najgorsze, że nie ma widoków na lepsze posiłki. Widać, że firma tak po prostu działa: musi obrobić parę placówek dwójką ludzi na jednym aucie. O zastawie (talerze sztućce), choćby najtańszej, nie może być mowy, o odgrzewaniu nie wspomnę.

Pani kierownik OPS! To naprawdę nie ma sensu!!! Wiem, że jest wiele opinii, że catering nie jest zły. Nawet u mnie we wsi są takie zdania. Ale na Rany Boskie! Nie za 4,99 i nie w tym wydaniu.

Tego nie można nawet nazwać cateringiem!!!
(wikipedia:Catering, katering[1] – obsługa gastronomiczna przyjęć, imprez, bankietów i konferencji. Wchodzi w skład usług oferowanych przez firmy cateringowe oraz restauracje, które wykonują we własnym zakresie (własne zaplecze, materiały, transport) zamówione potrawy, serwowane później w lokalu klienta.
Pierwotnie termin związany z naziemną obsługą lotnisk, kiedy szykowano posiłki dla pasażerów na czas lotu.)


Niestety, wygląda to tak, jakby po cienkich kosztach, chciano załatwić problem dożywiania dzieci - mamy firmę (fakturę), punkt odhaczony, a resztą niech się martwi firma, która wygrała. Nie da się tak!!!

Nie wiem ile tym przetargiem zlikwidowano kuchni szkolnych w szkołach. Taka kuchnia to też posiłek dla innych uczniów niż z OPS, dla nauczycieli i dla mieszkańców z okolicy. A jak są smaczne obiady to i kuchnia jakoś zarabia.
Wiem ,że w jednej szkole było ok. 50 wydawanych obiadów dla dzieci + kilkanaście dla osób z miejscowości. W tej chwili jest kilkanaście obiadów wydawanych dla dzieci i zero perspektyw na więcej osób. A na pewno rodzice tych kilkunastu dzieci "odwiedzą" przy okazji OPS podzielić się "refleksjami" na temat tych posiłków.
Jeżeli był to eksperyment "na próbę" to wszystko już jest jasne i myślę, że nie ma co czekać pół roku na podsumowania i opinię, że to nieporozumienie....


Pozdrawiam.

Zniesmaczony.... :'(

Fotomanik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #35 dnia: Września 06, 2012, 18:11:12 »
@pejo154 - gdzie byłeś i o której godzinie? Podjedziemy,porobimy zdjęcia i zobaczymy co MOPS na to.

Robercik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #36 dnia: Września 06, 2012, 21:07:33 »
W tym wszystkim najgorsze jest to, że dzieci których rodzice wykupili obiady wyzywają, śmieją się, że to są gorsze dzieci od nich bo jedzą na plastikowych, osobnych talerzach i to jeszcze co, miało być ciepłe, co to za kontrola? Niech Pani dyrektor Doba sama się tam żywi skoro myśli, że za 4.99 można dziecko wyżywić. Na czym? w sumie na ryżu można:) Zapraszam na poczęstunek sam postawie obiadek, pięć zika to nie fortuna a co mi tam. I zapraszam na stołówkę szkolną co te dzieciaki mówią, spytajcie w szkole sprzątaczek, najlepiej wiedzą co te małe człowieki gadają o tych "gorszych" bo tak to teraz wygląda. Osiem złotych to  nie jest mało ale to jest właśnie jedzenie i tak wychodzi na granicy opłacalnosci i aby nikt nie był głodny. Moja mama pracuje w jednej ze stołowek szkolnych w Policach, sam jadam bo to jedzenie jest jak u Mamy a nie jakiaś kupa a ile kucharek przez taką firmę "cateringową" straci prace z powodu złej decyzji Pani D. Jak Pani chce oszczędzać to niech Pani na sobie oszczędza a nie na dzieciach. Proponuje zwolnić Panią za tą decyzje, skoro płacimy Pani jako podatnicy to zwolnimy Panią prędzej czy pózniej a w tygodniu zgłoszę sprawę do UOKiK z powodu działąnia na szkodę podopiecznych.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #37 dnia: Września 06, 2012, 21:15:12 »
A propos ciepłe... Takim pojazdem dowożą posiłki. Na zimę mają zamiar zarzucić na pakę plandekę z kożuszkiem coby nie serwować lodów?

Robercik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #38 dnia: Września 06, 2012, 21:16:35 »
zapraszam jutro do szkół gdzie jedzonko poda konkurencyjna "firma", z aparatami zapraszam jak Panie MOPS sprawdzają temperaturę i jakość i niech spróbują dania dnia.Właściciele stołowek nie mogą sie wypowiedzieć ale my możemy.

Robercik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #39 dnia: Września 06, 2012, 21:20:08 »
Ciekawe ile z tego otrzymała Pani D. bo to śmierdzi korupcją i będzie doniesienie do prokuratury. Jak nazywa się ta "firma"?

Robercik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #40 dnia: Września 06, 2012, 21:36:32 »
co to za firma ktoś wie?

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #41 dnia: Września 06, 2012, 21:42:37 »
to jest firma??????????? świnią dowożą jedzenie lepszym autem, ja pierd....le nóż się w kieszeni otwiera

Robercik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #42 dnia: Września 06, 2012, 21:49:28 »
niech ktos mi powie jak ta firma to cos sie zwie i jaki na nip

Robercik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #43 dnia: Września 06, 2012, 21:52:47 »
a jutro w Osemce ryba z frytkami i co dzieci maja powiedziec jak podadza jakis shit na talerzykach z plastiku [ciach] jakas masakra. [ciach!]

Uważaj na słowa. Pozdrawiam - Kuba

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #44 dnia: Września 06, 2012, 21:57:17 »
Cytat: "cooker"
Czy ty w ogóle wiesz co to jest rasizm?

wiem doskonale, ale dla mnie segregacja to to samo co rasizm - on też jest segregacją i dyskryminacja. Wszystkie te zachowania wynikają z tego samego źródła
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza