Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE  (Przeczytany 59925 razy)

Fotomanik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #60 dnia: Września 11, 2012, 10:42:57 »
Cytat: "cooker"

Nie wiem kim ty jesteś w tej redakcji, ale chyba nie redaktorem, bo wtedy wiedziałbyś, że tak banalnych błędów
Cytat: "Fotomanik"
tą sprawę

się nie popełnia...


Cóż MR. COOKER wszyscy jesteśmy omylni  i zdarza się literówka ale ale nie o to chyba chodzi w tym wszystkim - nie używa się "bo" tylko "ponieważ" Panie Doskonały.

Cytat: "kaskada"
Fotomanik, pierniczysz pan bez sensu i tyle.

Wszystko w opisane Pańskim poście zostało poruszone i sprawdzone. Interesujemy się sprawą. Prosiłem o wstrzymanie fali nienawiści ale jednak gdy wszyscy jesteśmy anonimowi to się w człowieku zbierają niespotykane pokłady odwagi więc z mojej strony milknę.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #61 dnia: Września 11, 2012, 11:29:06 »
Niech ten catering nakarmi gminę i ops .Ciekawe co wtedy powiedzą. :chef:

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #62 dnia: Września 11, 2012, 14:03:39 »
Cytat: "Fotomanik"
Cóż MR. COOKER wszyscy jesteśmy omylni i zdarza się literówka ale ale nie o to chyba chodzi w tym wszystkim - nie używa się "bo" tylko "ponieważ" Panie Doskonały

"Bo" jest spójnikiem, więc nie pisz mi tu, że się nie używa, bo się używa. Ewentualnie wskaż regułę zakazującą stosowania.

A wracając do tematu:
Cytuj (zaznaczone)
Pan przysłał na informację, że opłaca KRUS nie ZUS, więc na tym ma oszczędności

Rolnik sam w dolinie? Patrzę do ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i widzę jeden z punktów wymaganych, by będąc ubezpieczonym w KRUSie prowadzić pozarolniczą działalność:
Cytuj (zaznaczone)
kwota należnego podatku dochodowego za poprzedni rok podatkowy od przychodów z pozarolniczej działalności gospodarczej nie przekracza kwoty 2 528 zł

Wynika z tego, że gość wcześniej nie prowadził działalności (albo w ciągu roku zapłacił tylko 2500 podatku, niezły biznesmen... czyżby pizzeria się nie opłacała?), albo ma zamiar się zdziwić, bo wystartował do tylu przetargów, że nie ma opcji żeby tej kwoty nie przekroczył do końca roku, więc już od stycznia wypadnie z KRUSu. Poza tym
Cytuj (zaznaczone)
Ubezpieczenie społeczne rolników, zwane dalej „ubezpieczeniem”, obejmuje, na zasadach określonych w ustawie, rolników i pracujących z nimi domowników

więc KRUS opłaca tylko za siebie i współpracującą z nim rodzinę. Mam rozumieć, że on i jego rodzina żywi wszystkie dzieciaki w województwie? Liczna ta rodzina musi być. Chyba, że zatrudnia ludzi, ale wtedy KRUS płaci za siebie, ale za nich już nie, więc czy na tylko swojej składce tyle zaoszczędził, że może tak niskie ceny oferować?

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Re: Troszkę opamiętania
« Odpowiedź #63 dnia: Września 11, 2012, 16:58:59 »
Cytat: "Fotomanik"
W tym tygodniu jeszcze porozmawiamy i postaramy się poznać stanowisko Urzędu Gminy, postaramy się zebrać opnie innych użytkowników usług firmy GAMA


W tym tygodniu? W piątek? ;-) Porozmawiamy... Zacznie się przekładanie papierów z prawej strony biurka na lewą, dzieciaki niech czekają...Umowy nie trzeba zrywać, zmienić chociażby aneksem w konkretnych punktach. Jutro?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Robercik

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #64 dnia: Września 11, 2012, 18:24:04 »
kaskada. Masz całkowitą rację a Pan Fotomanik niech nie serwuje nam tekstów w postaci "leków na agresję" tylko niech spróbuje jedzonka :)

olaf

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #65 dnia: Września 12, 2012, 11:49:23 »
W piątek moja znajoma ,która dostaje z opieki obiady dla swoich dzieciaków w SP3 poszła do opieki i zaniosła im obiad wydawany przez firmę GAMA i rzuciła im go dosłownie na stół . Po dluzszych negaocjacjach i argumentach ,ktore jednak mialy poparcie dostala pieniadze na obiady dla dzieci na caly wrzesien na stolowce szkolnej w SP3 tak jak za dawnych dobrych czasow . Zobaczymy czy w pazdzierniku tez dostanie pieniadze na przyzwoite obiady ,a nie sam syf . A pozatym ponoc w umowie zamienniki ziemniakow to kasza i ryz ,a znajoma opowiadala ze dzieci dostaly po kromce chleba do "leczo" .Pozdrawiam serdecznie Pania D. i Bogu dziekuje ,ze nie musze skazywac moich dzieci na takie pychotki .

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #66 dnia: Września 12, 2012, 12:03:57 »
wczoraj pod okiem pań z OPS serwowanow pomidorową w dwóch postaciach 1 danie - pomidorowa z ryżem 3 porcje = 540ml (powinno być 900) 2 danie pomidorowa z 3 plasterkami cienkiej kiełbasy (w 3 porcjach było łącznie 9 plasterków) no i jeden pasek papryki - zwane według GAMY kiełbasą po węgiersku. Panie z OPS zajmowały się tylko dyskusją z panem dostarczającym tzw. posiłki, który cały czas się żalił na wszystko.
A i posiłki są nakładane jedną chochlą... :rotfl:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

olaf

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #67 dnia: Września 12, 2012, 12:13:17 »
Cytat: "samo zło"
Przecież  to skandal żeby państwo Ufniarz musiało stawać do przetargu razem z innymi.
Pani Doba chyba się zapomniało skąd się wywodzi zaczęła gryź rękę,która ją karmi.
Co to się porobiło w tej gminie  :crazy:

Ort. Pozdrawiam - Kuba



Nie wystaawiałbym tych zenujacy komentarzy mowa jest o dobrach dzieci ,a nike o Ufniarzowej ,ktora tak samo robi wielkie G.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #68 dnia: Września 12, 2012, 19:59:23 »
Żeby wszyscy zobaczyli, pozwoliłem sobie wrzucić zdjęcie pokazujące „obiad”, które dołączyliście do artykułu na Waszej stronie opisującego tą sytuację.   http://www.police24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=288&catid=38&Itemid=96

olaf

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #69 dnia: Września 12, 2012, 23:11:02 »

j.7

  • Gość
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #70 dnia: Września 13, 2012, 10:10:44 »
Przeczytałem posty napisane przez Fotomanik i słabiutki artykulik na stronie głównej „klOPS po policku”.
Trochę więcej ładu i składu. Wskazana byłaby również większa powściągliwość i nie kierowanie do forumowiczów słów w stylu „bardzo proszę o przyjęcie leków powstrzymujących agresję”. To delikatnie mówiąc jest bardzo niegrzeczne.
Dobrze by było również, nie licytować się z innymi, na wytykanie sobie „literówek” i tłumaczyć się z błędów, mówiąc właśnie o „literówkach”, tylko przyjąć błąd na klatę i już. Podobno takie są tu zasady, że wytyka się innym błędy, choć moim zdaniem jest to nieładne. Jeśli zaś, Fotomanik pisze, że jest członkiem redakcji, to powinien się do tych dziwacznych zasad dostosować i nie dyskutować. Przypomnę, bowiem, że kiedy ja popełniłem kiedyś mały błąd, zostałem poprawiony przez „Super Admina”, a kiedy stwierdziłem, że to nieładnie, to w zasadzie zostałem zrugany i usłyszałem w odpowiedzi, że nie mam szacunku dla innych forumowiczów pisząc z błędem. (Szacunku, to się nie ma, jak się komuś publicznie błędy wytyka i szacunku, to się nie ma jak się innych na upokorzenie wystawia, jak te dzieci dożywiane przez OPS w szkołach). Ciekawe jest jeszcze to, że „Super Admin” Fotomanikowi błędów nie zauważył?
Wracając jednak do meritum sprawy związanej z OPS, to, co zrobiła Pani kierownik OPS, to jedno, ale to, co powiedziała, to już woła o pomstę do nieba. Ta Pani stwierdziła, że była świadoma problemu, obawiała się go, ale i tak zrobiła, co zrobiła. Do tego jeszcze, te słowa, że myślała, że awantura wybuchnie trochę później!
Ludzie, takiego czegoś, nie wiem, czego? Chamstwa? Buty? Ignorancji? Protekcjonalizmu? To już dawno tutaj nie było!
Wywaliłbym tą Panią z pracy na zbitą twarz!
Ludzie, tu trzęsienie ziemi jest potrzebne!

Aha. Jeszcze jedno: Zastanawia mnie brak aktywności w tym temacie naszego, rozgadanego i nadaktywnego Szanownego Radnego.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #71 dnia: Września 13, 2012, 10:31:32 »
Cytat: "j.7"
Przypomnę, bowiem, że kiedy ja popełniłem kiedyś mały błąd, zostałem poprawiony przez „Super Admina”, a kiedy stwierdziłem, że to nieładnie, to w zasadzie zostałem zrugany i usłyszałem w odpowiedzi, że nie mam szacunku dla innych forumowiczów pisząc z błędem. (Szacunku, to się nie ma jak się komuś publicznie błędy wytyka i szacunku, to się nie ma jak się innych na upokorzenie wystawia, jak te dzieci dożywiane przez OPS w szkołach). Ciekawe jest jeszcze to, że „Super Amin” Fotomanikowi błędów nie zauważył?


Ehh widać, że na niewielu forach do tej pory byłeś aktywny - znam fora, na których za ortografy i brak interpunkcji dostaje się ostrzeżenie za ostrzeżeniem w przypadku braku poprawy w kolejnych postach. NIe jest niegrzecznym zwracanie uwagi na ortografy, które w ok. 90% przypadkach są spowodowane zwykłym lenistwem (bo ileż to wysiłku potrzeba by skorzystać ze sprawdzania pisowni w przeglądarce albo w jakimś edytorze tekstu?), a w 10% pośpiechem. Skoro powodem jest lenistwo to tym samym brakuje szacunku dla Czytającego, który ma przed sobą często całkowicie nieczytelne posty.

Odnosząc się do błędu w wyrazie "tą"/"tę" to wobec niego ja osobiście jestem pobłażliwy - ponieważ w języku mówionym forma "tą" jest dopuszczalna. A w Internecie granica między językiem mówionym i pisanym się zaciera - bardzo często pisze się typowym językiem mówionym. Ot, Internet jest po prostu takim dziwnym miejscem.

Gdyby ktoś chciał odpowiedzieć na ten post to zapraszam do założenia odpowiedniego wątku w dziale "Książka skarg i zażaleń" - tu posty w tym temacie będą usuwane.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #72 dnia: Września 13, 2012, 11:55:30 »
Cytat: "j.7"
Aha. Jeszcze jedno: Zastanawia mnie brak aktywności w tym temacie naszego, rozgadanego i nadaktywnego Szanownego Radnego.

no tu niestety ów radny jest stroną sporu i nie zręcznie dla niego się wypowiadać - to mnie nie dziwi. Ale dziwi, że nie zaskarżyli wyników przetargu.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #73 dnia: Września 13, 2012, 12:18:35 »
j.7, czasy walki z systemem już minęły. Nikt cię tu nie trzyma siłą.  :lol2:
kaskada, widocznie Grzesiek poradzi sobie bez zlecenia od OPS. No chyba, że to taki specjalny plan, aby obecny dostawca się skompromitował i żeby OPS do nich wrócił z umową w zębach :devil:

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« Odpowiedź #74 dnia: Września 13, 2012, 12:39:10 »
dla mnie istotne by sytuacja wróciła do stanu poprzedniego, jeżeli chodzi o wydawanie posiłków
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza