Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dd2f

Strony: [1] 2 3 ... 17
1
Trudne tematy / Odp: szkło w kuchni
« dnia: Lipca 06, 2017, 08:12:46  »
Ten post wygląda jak typowa reklama.

2
Motoryzacja / Odp: rozrząd w vw
« dnia: Maja 16, 2014, 22:17:50  »
Też miałem kilka lat VW z '99 z silnikiem AJM. Po "druciarzach" polecono mi warsztat za Platanem na Jagiellońskiej w Szczecinie (robią tylko grupę VW). Robiłem go u nich i byłem zadowolony, również zmieniałem u nich rozrząd.

3
JedynyTomek : Prawy przycisk myszy na mój komputer -> właściwości -> zaawansowane -> uruchamianie i odzyskiwanie (ustawienia) i odznacz "automatycznie uruchom ponownie".
Jak się znów zdarzy spiszk kod błędu stop (STOP: 0x...(0x...,0x...,0x...,0x...) i wyżej w tekście przyczynę błędu, którą będzie nazwa pliku np. win32k.sys albo nazwa błędu pisana w ten sposób: NAZWA_BŁĘDU. Wklej na forum.
Jak Ci się nie chce, to możesz użyć darmowego programu BlueScreenView. I też wklej wyniki na forum.

4
Nic nie zmieniaj, jakiś syf masz w systemie. Ściągnij adwcleaner, uruchom, przeskanuj, pousuwaj. Powinno być ok.

5
Trudne tematy / [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Lutego 14, 2014, 09:37:18  »
Przesadzasz z tym robieniem frajerów z właścicieli psów - płacisz podatek nie tylko od psa, ale kupując każdy produkt też. To wyszłoby, że frajer jest każdy kto płaci podatek (jakikolwiek, a jest ich multum). Poza tym te 70 PLN to rocznie tak? To skoro ktoś kupił psa (a potrafią kosztować), stać go na karmę, szczepienia, weterynarza, utrzymanie (fryzjer, ubranka, miseczki, leżaczki, itd) - to 70 PLN to nie majątek. Kierowca (a zdaje mi się, że też jesteś kierowcą) potrafi wydać 70PLN na podatki podczas jednego tankowania i to nie koniecznie do pełna. Także na którym poletku robi się - jak to określiłeś - "z Ciebie frajera" w większym stopniu? A gdzie idzie Twoja kasa z tankowania? Na lepsze drogi? Na więcej miejsc parkingowych? Ale to nie temat. Chodzi o to, że jeśli ktoś kupuje psa - to powinien się liczyć z tym, że wiążą się z tym wydatki. Tak jest ze wszystkim. Z autem też - przecież gdy je kupujesz liczysz się z wydatkami. Mieszkanie to też wydatki, nie wystarczy go kupić. Chcesz coś posiadać - płacisz.

A jako osoba która jest neutralnie nastawiona do zwierząt nie chciałbym sprzątać gówien po czyichś psach. No sorry - co innego sprzątnąć rozbitą butelkę, odśnieżyć chodnik czy zgarnąć liście a co innego sprzątać kupy. Tym bardziej, że właściciele czworonogów (nie wszyscy) choć zwracają się z taką czułością do swoich psów i pewnie traktują je czasem jak członka rodziny brzydzą się po nich sprzątać. To czemu ktoś obcy ma to robić? Bo mu za to płacą? A jakby ktoś z osiedla przyszedł i powiedział Ci to samo: "słuchaj, dam Ci 70 PLN rocznie, tylko sprzątaj odchody mojego psa dwa razy dziennie". Poszedłbyś na to? I nie mów, że to nie to samo, bo Ty zajmujesz się czymś innym. Osoby sprzątające też zajmują się czymś innym - powinny sprzątać ale nie odchody, bo te odchody po psach świadczą o kulturze ich właścicieli.

Dlaczego ludzie, gdy mają domek z terenem i gdy pies nafajda im na ich terenie to sprzątają? Nie dlatego, że wiedzą, że trzeba posprzątać po swoim psie tylko dlatego, że muszą to zrobić bo inaczej będą się taplać w... Na osiedlu ludzie zawężają sobie ten teren do własnych mieszkać a między blokami rośnie morze psich odchodów.

Nie odbieraj tego jako atak, to moja opinia - logiczna zdaje mi się.

6
Cytat: "Validator"
Nikt jeszcze komendami systemowymi sprzętu nie popsuł. Ale nie wszyscy o tym wiedzą.

Nie chcę się czepiać, ale jeśli wynikiem słabego działania systemu jest dysk w agonii to komenda chkdsk jest komendą, która może sprzęt popsuć ;)

7
Skoro jesteś pewny, że połączenie wifi jest, to spróbuj wyłączyć firewall na routerze i powtórz operację, jak to nic nie da to wyłącz firewall w windowsie/pakiecie ochronnym i zobacz czy to któryś z nich nie blokuje. Ewentualnie bez wyłączania możesz to zobaczyć w logach firewalli.

8
Motoryzacja / Czym wyczyścić blachy w samochodzie?
« dnia: Listopada 14, 2013, 12:19:13  »
Cytat: "Prawdopodobnie"
Często czyli np raz na tydzień? Ile kosztuje taka pasta?

Pasta tempo średnio 8-9PLN. Do kupienia w sklepach motoryzacyjnych i na stacjach paliw.

9
Bo to powinien być adres IP komputera na który przekierowujesz port (adres IP komputera w Twojej sieci LAN).

Poczytaj:

http://pcfaq.pl/sprzet/do-czego-sluzy-przekierowanie-portow-jak-przekierowac-porty-na-routerze/

10
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Laptop dla seniora
« dnia: Października 09, 2013, 13:51:48  »
Dlaczego nie Samsung? Pytam z ciekawości.

I uderzę po całości, dlaczego nie HP DV?

11
Motoryzacja / Łosie parkingowe
« dnia: Października 02, 2013, 15:44:54  »
No rbk jesteś zbyt wyrozumiały wobec takich kierowców ;-) ja rozumiem, że ciężko z miejscami parkingowymi. U mnie na ulicy też niełatwo,  jak budowali Biedronkę to już w ogóle. Ale jakoś nigdy nie zostawiłem auta na kopercie czy za zakazem wjazdu - wolałem szukać 30 minut i zaparkować ulice dalej. Co innego na trawie, ale jeśli ktoś zastawia wjazd, który może służyć straży pożarnej czy pogotowiu do ratowania ludzkiego życia to jest nie łosiem parkingowym a debilem bez wyobraźni.

Poprawka. Przepraszam - raz zostawiłem za zakazem wjazdu, ale stało w taki sposób, że dwa wozy straży pożarnej by się minęły. No i nie na noc - choć to akurat nie ma większego znaczenia.

12
Jeśli spadł, to będzie ciężko coś stwierdzić, jeśli nie słyszysz niepokojących dźwięków a komputer zachowuje się normalnie to wszystko powinno być ok. Jedyne co to w takich wypadkach najczęściej po zadzie dostaje dysk twardy - i wcale nie musi być tego słychać. Dla pewności ściągnij darmowy np. SmartVision 4.1, zainstaluj, uruchom, sprawdź czy status jest ok i czy ma zielone światło. Program można zostawić (darmowa licencja do użytku domowego) i monitorować nim kondycję hdd - jeśli program zacznie zgłaszać problemy to odpowiednio wcześniej można zareagować i np skopiować ważne dane.

Jeśli status dysku jest ok to nie ma powodów do paniki.

13
Motoryzacja / Łosie parkingowe
« dnia: Marca 22, 2013, 10:49:28  »
A to nie wiedziałem. :D To dobrze, po prostu nigdy nie słyszałem ani nie widziałem takiej sytuacji, stąd moje błędne założenie, że takich przepisów nie ma.

14
Motoryzacja / Łosie parkingowe
« dnia: Marca 22, 2013, 09:48:49  »
Jak już jesteśmy przy temacie blokowania, przez zwykłe auta miejsc w których jest zakaz zatrzymywania (to co poruszył szakal), to ja bym chciał, aby w polskim prawie był zapis, który pozwala na to aby wóz straży pożarnej lub karetka pogotowia miały prawo staranować auto blokujące (zaparkowane oczywiście niezgodnie z przepisami) dojazd do miejsca wypadku. Za uszkodzenia auta strażaków i karetki płaciłby łoś, który nie umie sobie zaparkować w normalnym miejscu. Gratis miałby do zapłacenia mandat i robotę swojego auta + punkty karne. Może niektórzy nauczyliby się wtedy, że od ich wygodnej dużej dupy ważniejsze jest ludzkie życie.

Cóż za ugrzecznienie, mój bezpośredni przekaz został zgwałcony przez automat na forum, w tej sytuacji nie chciałem napisać pupy, tylko napisałem wyraz na d... To już chyba bym wolał, aby to się wyświetliło po mojemu + ostrzeżenie, ale nie robię offtopa już.

15
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Orange
« dnia: Marca 05, 2013, 08:05:16  »
Jak to rbk? Skąd masz taką informację? Byłem przekonany, że to "zmowa starych operatorów" aby gnębić nowego. Jaki jest sens takich działań ze strony Play?

Strony: [1] 2 3 ... 17