Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MichalPolice

Strony: 1 2 [3] 4 5
31
Ale się zrobił ładny bur... w mieście. Ktoś zapłacić musi za to głową, ludzią przestaje się to podobać. Młoda, świeża krew w Urzędzie chyba by się przydała, która oczyściła by to środowisko i te sytuacje..

http://radioszczecin.pl/1,353050,podwladny-zaproponowal-podwyzke-burmistrz-protes

32
Podwyżka wody i ścieków to tak, ale żeby na ul. Kołłątaja (Stare Police) zrobić centralną wode, usunąć z mieszkań piecyki gazowe, które w każdej chwili mogą wybuchnać i na robić ogromnych zniszczeń i zabrać ludzią życie, wymienić stare rury z których non stop wydaje się ogromny smród wszystkich fekaliów to już Nie. Wielokrotnie telefonowałem do ZGKiM w Policach z tym problemem. I co? No i nic z tym nie można zrobić. XXIw. A w domach smród nie ziemski nic nie pomaga. Tam też mieszkają ludzie i jeżeli ma ich objąć podwyżka to chociaż niech wiedzą za co płacą. Jeżeli tak ma być to referendum będzie musiało sie odbyć. Nie można płacić za brak konfortu w mieszkaniach.

33
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Kwietnia 13, 2017, 18:00:07  »
No i doczekaliśmy się kolejnej kostki brukowej na ul.Grunwaldzkiej  Hurraaa.. może lepiej w Policach by było jakby ulice powstawały z kostki brukowej, szybciej i łatwiej by się rozbierało i układało..

34
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Kwietnia 07, 2017, 18:05:23  »
Czy odpowiedzialni za tę ulicę widzieli już jak się zapada nowa jezdnia przy przystanku obok przejazdu?
Już wcześniej o tym pisałem. Droga nie została jeszcze odebrana, a ekipy mają wejść dopiero jak sie ociepli, albo ktoś wpadnie w tą dziure i urwie koło, najlepiej jakby był to jakiś Policki urzędnik wtedy szybko Trans-Net wpadnie i położą kostke brukową w to miejsce (tymczasowo oczywiście).

35
Tematy różne / Odp: Może by tak remont Kołłątaja?
« dnia: Marca 14, 2017, 18:11:50  »
Popieram ten temat. Ta ulica odciąża znacznie ul. Wojska Polskiego i jak najbardziej te wszystkie elementy są do poprawy. A te przełomy robią się coraz większe.
Może na forum są ludzie z Rady Osiedla i spróbują w Urzędzie Miasta coś wywalczyć z tym.
Staropoliczanie przywykli już chyba, że drogi u nas remontuje się w ostateczności i po macoszemu, ale kiedy będzie remont Kołłątaja-Mazurska, jakby nie patrzeć jednej z częściej uczęszczanych polickich ulic?
Jeździ się jak podkładach kolejowych. Dziury, przełomy, brakujące przejścia dla pieszych (przy nowopolu, przy bunkrze, przy lubuskiej), mylne oznakowanie (po "remoncie" Grunwaldzkiej), brak zatoczek dla autobusów (103), zapadnięte studzienki kanalizacyjne do tego stopnia, że trzeba jeździć slalomem. Trochę wstyd.

36
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Marca 14, 2017, 11:55:45  »
A ja mam takie pytanie do p. Grzegorza
Dlaczego ul. Grunwaldzka zapada się na wysokości szkoły na samym środku? Nowa droga a taki bubel. Za chwile będzie łata na łacie jak na ul. Nadbrzeżnej. Jednak reklamacja sie przyda.
Zapraszam państwa na spacer przez Grunwaldzką..

37
Motoryzacja / Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« dnia: Grudnia 29, 2016, 18:07:04  »
Zajka bierze podobno 20% także jest tańszy.

38
Polityka krajowa / Odp: Kryzys sejmowy
« dnia: Grudnia 17, 2016, 17:57:47  »
Wszystko wymyka się im z pod kontroli. I co raz częściej będą demonstracje i bijatyki. Karakan nie słucha ludzi i chce rządzić po swojemu, jak jest się osobą chorą psychicznie to tak jest. Teraz ci co na nich głosowali mogą żałować. Dlaczego p. Duda sam nie może podejmować decyzji oraz pani Szydło? Tylko wszystko co prezes powie to tak ma być. Komuno wróć Zomo na ulicach pełna Inwygilacja. Europo żegnaj zabieraj swoje gwiazdki z flagi zostaw jedną gwiazde..

39
Tematy różne / Otwarcie Centrum Handlowego
« dnia: Października 20, 2016, 09:41:54  »
Czy oriętuje się ktoś co tam nowego będzie w Kindze? Podobno ma być teraz CH QM? Warto się tam wybrać? Nie będzie wiało komuną jak wcześniej..

40
Tematy różne / Odp: [POLICE] budowa przy biedronce na Piłsudskiego
« dnia: Października 17, 2016, 12:00:18  »
Może p. Grzegorz Ufniarz będzie coś wiedział? W Sobote zostały postawione kontenery chyba pracownicze i jakaś budowa nastąpi. Oficjalny komunikat powinnien też sie pojawić.

41
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Sierpnia 20, 2016, 10:12:03  »
Policja grosza z mandatów nie ma tylko PiS. I niestety nie ma tyle radiowozów żeby stały w każdym niebezpiecznym miejscu. To zależy tylko od kierowców jak jeżdżą.
Ja się dziwię, że policja tam nie stanie. Przecież mogliby sobie pod koniec miesiąca plany podreperowac, że głowa mała, tam co drugi na tym przejściu wyprzedza.

A dodatkowo jadących w stronę Szczecina mogą ukarać mandatem za prędkość bo nadal nie ma tam znaku mówiącego o końcu terenu zabudowanego. :D

42
Sprawy bieżące / Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« dnia: Sierpnia 04, 2016, 17:19:23  »
Jest Ok.
Jak się nie podoba można nie patrzeć w góre tylko pod nogi.

43
Tematy różne / Odp: Remont Drogi
« dnia: Czerwca 16, 2016, 08:47:32  »
Nadbrzeżna jest "ulicą powiatową" której remont przekładany jest od około 10 lat i łatanie dziur w dziurach stało się tradycją i niezłym
interesem zazwyczaj dla polickiego Transnetu.
Ostatnie spotkanie władz powiatu z mieszkańcami ulicy Nadbrzeżnej i przyległych skończyło się obietnicą że remont będzie w przyszłym
roku /i tak co roku od 10 lat /.

Rozumiem że ul. Przęsocińska jest potrzebna jak najbardziej sam ją pokonuje i jest co raz gorzej, ale gdy czasami trzeba jechać dołem to aż płakać się chce i prosi się o remont.. jeżeli od 10lat są łatki i to ile to pieniędzy z budżetu miasta poszło, chyba za tą kwotę można było by z frezować tą warstwe co jest i wylać chociaż jedną żeby było równo. Pozostaje poczekać do przyszłego roku..

44
Tematy różne / Remont Drogi
« dnia: Czerwca 14, 2016, 14:41:23  »
http://radioszczecin.pl/1,338957,przesocinska-do-przebudowy-umowa-podpisana

Przęsocińską można a o Nadbrzeżnej to chyba nie chcą słyszeć. Co raz więcej uszkodzeń asfaltu i zapadających sie studzienek. Czekamy do zimy zaczną napływać do urzędu wnioski z ubezpieczalni to może ruszą tyłki żeby problem raz na zawsze rozwiązać.

45
Trudne tematy / Odp: Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
« dnia: Kwietnia 26, 2016, 18:00:53  »
Wiemy już kiedy rozpoczną się jakieś prace na ul.Grunwaldzkiej ? Plany są a inwestycja zacznie się standardowo w Listopadzie albo Grudniu. Lepiej będzie się robiło w mrozie i może śniegu...

Strony: 1 2 [3] 4 5