Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MichalPolice

Strony: 1 [2] 3 4 5
16
Za chwilkę będzie odpowiedź że na skrzyżowaniu ul.Grunwaldzkiej z
ul. Kołłątaja autobus przegubowy nie da rady i nie zmieści się to raz, a dwa będzie afera że autobus 107 będzie tak często jeździł przez ul. Kołłątaja.
Cisza, spokój 103 raz na jakiś czas. Chyba że Police zakupią Elektryczne autobusy i wtedy się mieszkańcy zastanowią..


17
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 07, 2017, 06:18:02  »
A ja wypowiem się tak, że każdego roku liczenie za ogrzewanie jest inne.
W ZGKiM obsługą ciepła zajmuje się firma Pomiar z Szczecina i nie zależnie od roku zawsze jest inaczej, stawki za ogrzewanie co roku wzrastają, człowiek stara się używać jak najmniej ciepła a i tak musi dopłacać. Nasz przykład jest prosty przez cały okres grzewczy zużytych około 160 jednostek na czterech grzejnikach w mieszkaniu, a I tak nie ma zwrotu tylko dopłata, ludzie siedzą w mieszkaniach w jednych pokojach w dodatku najmniejszych żeby było ciepło, grzejników nie odkręcają ponieważ boją się że dopłata będzie bardzo duża.
W ZGKiM składka na ogrzewanie rocznie wynosi od osoby w zależności czy podzielili czy ryczałt ponad 1600zł jednego roku 1800zł I żeby ludzie nie mogli odkręcić grzejników, kto o tym pomyślał. To chyba lepiej zamontować sobie piec kupić tonę węgla i palić całą zimę taniej wyjdzie i grzejniki będą non stop ciepłe. Wydaje mi się że w każdej spółdzielni oraz administracji brakuje osoby która by to kontrolowała, dlaczego każdego roku płaci się więcej na ogrzewanie i nie można korzystać w pełni ponieważ zawsze nie wystarczy składek tylko dopłata.

18
Tematy różne / Odp: Polickie Odkomarzanie
« dnia: Lipca 25, 2017, 13:44:34  »
Chciałbym serdecznie zaprosić państwa z Urzedu Miejskiego w Policach na spacer do Parku Staromiejskiego z dziećmi jak już przestanie padać deszcz, lecz przypominam żeby zabrać ze sobą wiaderko substancji przeciw komarą, gdyż możecie państwo wraz z swoimi dziećmi wrócić ze spaceru strasznie pogryzieni przez komary, których jest plaga.. (żarcik)
A teraz proszę o ponowne odkomarzenie Parku ponieważ nie można spokojnie z dziećmi spacerować jest ich naprawde dużo. Rozumiem że to syzyfowa praca ale jak już przestanie padać firma mogła by sie pojawić i ostatnie odkomarzanie w tym roku zrobić, społeczeństwo Polickie było by wdzięczne..

19
Tematy różne / Sklep Sportowy?
« dnia: Lipca 20, 2017, 13:40:44  »
Witam czy w Policach przydałby się Sklep Sportowy z Odzieżą Pogoni Szczecin, Chemika Police (siatkarskiego, ew. piłkarskiego)
Do tego możliwość kupienia biletów na mecze Pogoni Szczecin, a także wiele imnej odzieży sportowej dla dorosłych i dzieci?

20
Motoryzacja / Odp: Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« dnia: Czerwca 21, 2017, 06:01:25  »
Witajcie,


Nawiazując do tematu odszkodowania, czy mógłbym prosic kogoś o udzielenie informacji gdzie należy sie teraz zgłaszać w sprawie "uszkodzeń", ponieważ warta odmówiła mi jaka każdemu w związku z końcem współpracy. Czy sa teraz jakieś specjalne druki które trzeba wypełnić itd.
Z tych informacji co posiadam teraz trzeba się udać do biurowca Zch Police i tam załatwiać wszystkie formalności.

21
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Czerwca 15, 2017, 08:50:20  »
Na ul. Grunwaldzkiej zostały namalowane oznakowania poziome  (czyli pasy). Jaki jest sens malować jeżeli nie naprawiło się drogi, która się co raz bardziej zapada? Zarząd dróg w Koszalinie też się kompromituje wysyłając ekipe do malowania przed naprawieniem uszkodzeń ulicy. Chyba że to kompromitacja ZWiK w Policach, który powinnien naprawić uszkodzenie Grunwaldzkiej przez ich Rurę Wodociągową. Tzw. Kwestia nie dogadania się. Bywa...

22
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Czerwca 01, 2017, 20:27:03  »
Wczoraj w godzinach południowych na ul. Grunwaldzkiej był Inspektor z Zarządu Dróg z Koszalina i robił sesje zdjęciową wszystkich bubli, oby szybko napisał sprawozdanie z tej fuszerki zrobionej na Policach.
A teraz z innej beczki:
Dzisiaj na początku ul. Bankowej od skrzyżowania z ul. Grzybową w okolicach przejścia dla pieszych zauważyłem że zapada się jezdnia czyżby też tam była jakaś nie używana rura ZWiK która pęka?
Czy to jakaś zmora Miasta Police o zapadaniu się Nowych Dróg?

23
Tematy różne / Odp: Polickie Odkomarzanie
« dnia: Maja 31, 2017, 06:13:03  »
No nawet im już słońce nie przeszkadza. Dawno tak nie było... A i z koszeniem jest w tym roku ciężko... Przy ścieżkach rowerowych to tawa jak zboże już wysoka...

W tam tym roku robiła to tania siła robocza czyli Ukraińcy w tym roku ich nie ma, są tylko pracownicy Trans-Net więc trzeba im więcej płacić i to pewnie im nie ma ręke, dlatego nie koszą tak często.. jednym słowem źle się dzieje w pięknym wyremontowanym Urzędzie Miejskim..

Post Merge: Czerwca 01, 2017, 20:20:01
Chwała naszej władzy, Chwała Forum, siła internetu
dzisiaj w Parku Staromiejskim pojawiła się firma odkomarzająca.
Chyba problem z Komarami w naszym mieście zniknie na jakiś czas...

24
Tematy różne / Odp: Polickie Odkomarzanie
« dnia: Maja 30, 2017, 17:56:06  »
Widać że aktualnie nikt z władz miasta Police nie zamierza odkomarzyć Parków i terenów do odpoczynku i rekreacji. Chyba im nie przeszkadzają. Gorzej będzie jak przy urnie wyborczej, wyborcą będzie przeszkadzało takie Nazwisko na liście i krzyżyka nie postawi i takowy kandytat będzie musiał zasilić szeregi PUP w Policach, czego mu nie życze ale jeśli nie będzie wykonywał swoich obowiązków to mu pożycze tego...

25
Trudne tematy / Odp: Smrod na Starych Policach
« dnia: Maja 28, 2017, 08:45:44  »
Potwierdzam wczoraj wieczorem było do przesady dawno takiego smrodu nie było. Okna trzeba było zamykać. Pracowcnicy ZCh Police wczoraj mieli impreze i nie pilnowali stężenia Siarki i poszło na Miasto niestety (żarcik).

26
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 27, 2017, 17:44:25  »
Gratulacje dla ZCh Police za nie odkomarzenie terenu przy plaży w Trzebieży. Jak można było nie zadbać o to. Na przyszłość proszę o tym pamiętać, chyba że wszyscy goście będą przyjeżdzali z Offem, lub otworzy ktoś stoisko z preperarami na komary.. przykra sprawa...

27
Tematy różne / Polickie Odkomarzanie
« dnia: Maja 26, 2017, 19:36:11  »
Czy wie ktoś kiedy zacznie się odkomarzanie Polic? W Parkach i Placach Zabaw jest dość spora ilość komarów. W Parku Staromiejskim od godziny 18:00 nie da się usiąść na ławce...

28
A czy jest ktoś kto składał już Nowe dokumenty na odszkodowanie za pochlapanie i może się podzielić informacjami jak to teraz wygląda?

29
Z wiedzy którą posiadam to wszystkie zgłoszenia, które były prowadzone przez Wartę zostały anulowane (nawet jeśli przyszedł już kosztorys)
Należy zatem całą procedurę wszcząć zupełnie od nowa.
Czyli nie ma co liczyć jeżeli Warta przyznała już kwote do wypłaty i na tym się zakończyło? Trzeba tylko jechać na ZCh i tam pobrać wnioski o nowe odszkodowanie?

30
I co z tego że będziemy mieli monitoring całodobowy, jak w nocy jest jeden patrol na całe Police. Nic nam nie da stanowisko do monitoringu. Kogo one powiadomi o zagrożeniu? Czy Sam wyjedzie na interwencje?

Strony: 1 [2] 3 4 5