Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Vitao

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Tematy różne / Odp: Opał
« dnia: Lipca 18, 2018, 11:25:52  »
TOGY , czy to ten skład na Stalmacha 21? Andrzej Pawelczyk ?

2
Tematy różne / Opał
« dnia: Lipca 17, 2018, 21:08:21  »
Witam serdecznie , skąd oprócz składu opału za policja kupujecie węgiel lub koks ? Na terenie Polic lub blisko polic ? I jak jakość ? 

3
Nie da rady przeczytać wszystkich wątków tego tematu od A do Z, przemyśleń tych co mieszkają kilometr dalej od torów i słyszą pociągi i tych co uważają "Widziałaly gały co brały". Powiem Wam co myślę z perspektywy mieszkańca, który mieszka 30 metrów od torów od 15 lat (dom starszy). Jak się wprowadziliśmy,  ZCh przędły na propsie,  pociągi jeździły jak oszalałe i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Z*****ły jak dziki w szyszkach, i to jeśli chodzi o częstotliwość i o gabaryt. Pamiętam do tej pory jak Cichopek tańczyła final tanca z Gwiadzami i nam po przejechaniu takiegoż ładunku, spadł monitor z biurka 😂 Domy w okolicy zaczęły pękać. Pisma, petycje, okej, zwolnili, ale też przy okazji wielka posucha za ZCh to nie za często i mniej przeładowane. Ogólnie parę dziennie, człowiek tego nie słyszy choć słyszy, nie przywiązuje wagi, a dzieci mają radoche jak jadą cysterny i liczą 😉 Ale! Im częściej słyszysz głupia piosenkę w radio tym bardziej działa Ci na nerwy. Każdy mieszkaniec działek koło torów liczył na to, że przejdą raz na jakiś czas cysterny i towarowiec, i tyle po torach. Ale co innego jak budujesz się koło torów strikte przemysłowych, a co innego jak koło kolejki miejskiej. Przejeżdżających paręnaście razy dziennie. Co ja o tym myślę- fajne rozwiązanie, może ten ścisk ze 107 ujdzie w niepamięć, choć nie jeżdżę autobusem od 10 lat. Może będzie szybciej , bez korków. Ale wiecie dlaczego ? Bo się wyprowadzamy spod torów 😁 Kto pamięta lata kiedy często jeździła kolej z Zch,  że już nie dało się jej nie słyszeć, to wie o czym mówię . Pozdrawiam mieszkańców Msciecina i życzę w tym 2022 dużo cierpliwości i chociaż jakiś barier wygluszajcych. Ja wiem, że nowoczesne szynobusy itp itd. Ale błagam, to nadal pociąg 😉 Człowiek się budzi jak sąsiad odpala Disla o 5 rano 😉

4
Panie Validator, dawno nie czytałam tak mądrej odpowiedzi. Zrobił Pan na mnie duże wrażenie i w pełni Pana popieram. Pozdrawiam ! 

5
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Orange Polska
« dnia: Września 11, 2017, 19:33:35  »
Witam serdecznie ! Czy ktoś z Państwa posiada Internet orange światłowód i mógłby podzielić się opinią? I czy w ogóle w Policach jest dostępna ta opcja czy dalej tylko zwykły ? Chodzi o okolice Wyszyńskiego naprzeciw kościoła.

6
Tematy różne / Odp: Posiłki w przedszkolu nr 8
« dnia: Lipca 27, 2017, 23:20:17  »
Nie, nie drodzy Państwo. Trzylatki trafiają na "stare" sale od września, od pierwszego lub z paro dniowym poślizgiem. Nie idą na nowe sale, na które będą musiały poczekać starsze dzieci(chyba tylko sześciolatki ). Na pewno nie idą do filii ósemki. Jedna posiłki to rzecz niezmienna. Posiłki dwudniowe o tej samej godzinie mają zostać na stałe. W tym rzecz.

7
Tematy różne / Odp: Posiłki w przedszkolu nr 8
« dnia: Lipca 24, 2017, 14:08:12  »
Na stronie najwyraźniej są nieaktualne. O zmianach Pani Dyrektor informowała na zebraniu w czerwcu. Podobno w przedszkolu nr 11 jest podobnie. Dwa obiady na raz. Może są tu rodzice dzieci i powiedzą jak to wygląda w praktyce?

8
Tematy różne / Posiłki w przedszkolu nr 8
« dnia: Lipca 24, 2017, 11:06:55  »
Witam serdecznie ! Chciałam poruszyć temat posiłków w przedszkolu nr 8 na Wyszyńskiego. A dokładniej zmiany godzin ich podania od września. Rodzice którzy byli na zebraniu pewnie słyszeli i widziałam, że większość była nie zadowolona, gdyż zupka i drugie danie będzie podawane dzieciom koło 11.30 jednocześnie. Rodzice wyrazili swoje niezadowolenie, ponieważ większość maluchów nie wcisnie "Na raz " dwóch dań. I pewnie po zupce nie rusza drugiego dania. Moje dziecko nie nalezy do niejadków, ale dwa dania na raz to przesyt. Dodam, ze w przedszkolach dania są podzielone na dwie raty - przed i po drzemce.Po spaniu w przesszkolu nr 8 dzieci, które zajadly tylko zupkę już do godziny odebrania przez rodziców nie zjedzą już ciepłego posiłku. A mama która siedziała koło mnie mówiła, że córka będzie odbierana po 16.. Po drzemce na chwilę obecną będzie podwieczorek w postaci np jabłka lub drożdżówki. Rozpytywalam osoby znajome pracujące w przedszkolach i każda potwierdziła, że to bez sensu, maluchy ledwo jedzą w całości pierwsze danie, ale zupka po spaniu wtedy lepiej smakuje. Pani dyrektor na zebraniu stwierdzila, że zupa po drzemce nie cieszyła się powodzeniem. Ale czy w takim razie drugie danie będzie niejedzone i zmarnowane? Nikt dzieciom potem tego nie podgrzeje koło 14 defacto w porze obiadowej. Chciałam się zapytać rodziców przedszkolaków co uważają na ten temat. Rodzice na zebraniu raczej nie zostali wysłuchani i temat został przerwany. Dzieci które odbierane będą po drzemce idą na obiad do domu, wiadomo, ale szkoda dzieci które będą czekać na rodziców dłużej o jabłku albo kisielu.

9
Strefa kobiet / Odp: Gdzie zrobić ładny maniciure lub tipsy ?
« dnia: Czerwca 13, 2017, 15:22:08  »
Pani Dana Ejsmont z Looka kolo ryneczku. Polecam!

10
A ja powiem tak - życzę Panu super spędzonego wolnego dnia z dzieckiem 😊 A całej oświacie wyjścia na prostą, żeby zawalczyli o normalność swoją i naszych dzieci w szkołach i przedszkolach.

11
Święta racja Pani Anno. W mojej pracy gro osób wręcz kłóci się o pracującą niedzielę w grafiku, gdyż ma się do niej dodatek. Niewielki, ale dla ludzi z kredytem na głowie to zawszę parę złotych więcej do pensji. A co ze studentami którzy pracują w weekendy, żeby utrzymać się na studiach? Masa sieciówek zatrudnia studiujących dziennie. Niepoważny Pan Panie Duda. Niemcy zaczynają rozpatrywać czy w niedzielę nie przywrócić handlu, żeby podreperować gospodarkę, a Pan Bogiem się zasłania. Pan wybaczy, ale kościół do czynszu się nie dorzuca. I proszę uwierzyć, że ludziom, którzy pracują w niedzielę, nie przeszkadza wolna za to np środa, bo wtedy też można świetnie spędzić czas z dzieciakami i rodziną czego jestem żywym przykładem.
12
Trudne tematy / Odp: Sprawiedliwość programu Rodzina 500 plus
« dnia: Lipca 07, 2016, 22:44:33  »
Czy można tej dziewczynie ze Starych Polic jakoś pomóc? Może czegoś potrzebuje ? Coś dla dziecka, do domu, dla niej samej ?

13
Tematy różne / Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« dnia: Kwietnia 24, 2016, 22:38:32  »
Tak wyglądały te tłumy dzieci z całej okolicy oblegające huśtawki postawione oczywiście jak Pani pisze przy samym chodniku /zdjęcie poniże
Miło, że zrobił Pan pamiątkowe zdjęcie. Pokażę je dzieciom. Tlumów nie było, smutne, pewnie czekał tam Pan cały dzień i fotografował minutę po minucie. Plac zabaw stracił swój sens.
jest nie godziwe w stosunku do osób pochowanych na byłym cmentarzu a wtrącanie akcentów bieżącej polityki z tym "gorszym sortem" jest po prostu haniebne"
Nigdy z mojej strony i mojej rodziny nie było haniebne zapalanie zniczy i o porządkowanie tych grobów proszę Pana. Haniebne było, że tyle lat stało to miejsce zapuszczone.
 
Myślę że Pani zazdrości efektów pracy osobom działającym na rzecz mieszkańców dzielnicy wiedząc że sama Pani nic nie zrobiła w tym temacie , chociaż przepraszam, wspomniała Pani o zbieraniu szyszek bo każdy robi co umie i tylko proszę nie wyzbierać wszystkich oraz pamiętać o lokalnych wiewiórkach bo też lubią szyszki.
Zazdroszczę wszystkim, którzy mają na to czas, nie ciągną zmianowego etatu plus obowiązków domowych i wychowawczych. A jeśli jakikolwiek mieszkaniec ma jakąś propozycję, a niech Pan uwierzy nie jestem zamknięta w swoim domu na osiem spustów i mam z nimi kontakt to zawsze jestem przychylna. Proszę nie obrażać moich dzieci tymi szyszkami, bo w tym momencie Pan jest bezczelny. Mam nadzieję, że słowo "przenośnia" Panu coś mówi.
A tak na poważnie, dziękuję za zaprosznie.

14
Tematy różne / Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« dnia: Kwietnia 22, 2016, 22:48:55  »
Temat huśtawek na cmentarzu w zasadzie nie wymaga komentarza, bo kto by chciał aby na grobach jego bliskich postawiono huśtawki.
Drogi Panie lub Pani. Te huśtawki stały tam koło 40 lat. I stały poza terenem cmentarza, za jego murami. Więc proszę nie pisać głupot, bo stały zaraz przy chodniku. A nie na grobach. Poza terenem cmentarza stały również bramki do koszykówki i inne przyrządy. Poza cmentarzem ! I na pewno był ktoś z inicjatywą bo zbierano podpisy nie raz i to jest fakt !


Post Merge: [time]Kwiecień 22, 2016, 22:52:50 [/time]
P.S. Gdzie w Mścięcinie jest ten plac zabaw? Rozumiem, że ten na samym końcu ? Rozumiem też, że mamy dzieci puszczać przez ulicę żeby zasuwały kilometr na huśtawkę, podczas gdy w centrum Polic jest za co drugim blokiem ? ;) Dzięki o troskę..

Post Merge: [time]Kwiecień 22, 2016, 23:06:43 [/time]
P.S. 2 Nikt nie wymaga placu zabaw pod każdym domem drogi Panie! Tylko nie 2 kilometry dalej, żadnego  w pobliżu. Z Pana wpisu sądzę, że głos w tej sprawie bardzo Panu przeszkadza i może nie ma Pan takiego problemu że Pana dzieci nie mają gdzie wspólnie bawić się z innymi dzieciakami.

Post Merge: Kwietnia 23, 2016, 08:30:49
I jeszcze jedno - ja się bardzo cieszę, że posprzatali ten bałagan wokół cmentarza. I co tam mieszkaniec osiedla tego czy innego wynosił to już sprawa ich sumienia i czystości jakie sobie robili we własnym otoczeniu. Ja jedna rzecz jaką tam wynosiłam to znicze na Wszystkich Świętych żeby je zapalić na grobach tych ludzi. I nie chodzi mi o to, żeby plac budowali akurat w tym miejscu drogi Panie, niech skwer pozostanie sobie skwerkiem. Tylko dzieci w msciecinie oprócz tego potrzebują miejsca do zabawy. Nie dwa kilometry dalej i nie pod każdym domem. Po prostu w pobliżu.

15
Tematy różne / Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« dnia: Kwietnia 22, 2016, 14:59:01  »
Drogi Piotrze, chęci i prośby mieszkańców są,  i to od paru lat, tylko napotykają o jakąś ścianę. Budżet obywatelski? Oczywiście.  Tylko dlaczego każde z osiedli w Policach nie musiało nic takiego zgłaszać do konkursu, bo to było normalne że stanie plac zabaw.  Chociażby dwa nowe na osiedlu kolo ryneczku. I tam pozostaje nam chodzić z dziećmi, no a w deszczowe dni... zbierać szyszki w naszym skewrku

Strony: [1] 2 3 ... 6