Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - citrix

Strony: [1] 2 3
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 03, 2021, 08:35:31  »
pół roku po czasie.
Nie pół roku po czasie tylko 9 miesięcy, ponieważ już raz termin był przedłużony o trzy miesiące :(

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 02, 2021, 09:38:03  »
Pani Aniu !
A czy 127,4 mln Euro to dużo, czy mało ? i przesunięcie o kolejne pół roku prace !!! Dopiero co wyssali 33 mln złotych i przesunęli termin o 90 dni a teraz co ?????? Nie wiem jak jest skonstruowana umowa, ale czyż za nie wywiązanie się z terminu oddania instalacji do ruchu nie powinien HYUDAI  zapłacić kary umownej ???????????????? A jak nie dostaną kasy to co, obrażą się zerwą umowę i zabiorą swoje zabawki i wrócą do Korei tak ? Słabe wytłumaczenie , że to przez pandemię. W biznesie nie ma skrupułów. Przyjęli projekt ?, więc niech to oni płacą kary umowne a nie doją ile się da z G.A. Już na samym początku mieli zonka, bo myśleli, że w Polsce wynajmie się spawacza z uprawnieniami UDT, TDT za 10-15 zł na godzinę  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Masakra jakaś.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 24, 2021, 19:55:55  »
Od tak wspomnę. Jak zwykle spółki córki wyrodnej matki są jak zwykle pomijane. W matce 13-tka, pełna premia za pierwszy kwartał, dodatek 1000 zł za pracę w COVIdzie, zwiększone socjalne na gruszkę o 1000 zł ! Super :( kolejny raz poróżnianie pracowników matki i spółki córki. Pracownicy spółek córek są drugiego sortu ???????

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 06, 2021, 07:57:58  »
No to podzielili po raz kolejny zyski :(      https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6636476043523713.html


5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 23, 2020, 08:32:12  »
Tak troszeczkę z innej beczki, ale też dotyczy zakładu. Może ktoś z najwyższego kierownictwa w końcu zareaguje na to co się dzieje przed godziną 7- mą w kierunku głównej bramy wjazdowej. Odkąd rozpoczęła się rozbudowa PDH nie można normalnie wjechać na zakład. Kolejki zaczynają się przed strażą pożarną a z drugiej strony, przed wiaduktem a jest 6:40. Coraz więcej wjeżdża podwykonawców, a będzie ich jeszcze więcej. Czy nie można na czas budowy otworzyć bramę wjazdową nr 3 ? np. w godzinach 6-8 ma i 14-16 ta ? Znacznie usprawniło by wjazd i wyjazd, lub podwykonawcy wzjazd przez 3-kę ? Przed bramą główną sceny dantejskie, wyprzedzanie na skrzyżowaniu tak w jedną jak i w drugą stronę. Dzisiaj chyba ktoś się wkurzył i zadzwonił na policję, bo pojawił się radiowóz. Moim zdaniem to tylko kwestia czasu kiedy dojdzie do czołówki , lub uderzenia bocznego. Czy musi do tego dojść, by coś zmienić ???

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 13, 2020, 17:27:40  »
Szkoda, że po raz kolejny spółki córki "Wyrodnej matki"  są dymane. Zaraz pewnie będą wpisy typu "macie swój zarząd , to on podejmuje decyzje" , lub "w zależności od wyników spółka przydziela nagrody z zysku". Wszyscy wiemy, że nie jest tak do końca. W większości pracownicy spółek zależnych zostali przeniesieni na podstawie art. 23, i są długoletnimi pracownikami. Szkoda, że po raz kolejny poróżnia się pracowników spółek i matki wypłacając pełne premie kwartalne lub 13-tki w matce, a w spółkach tego nie ma. Smutne , ale prawdziwe.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 21, 2020, 20:29:36  »
Pracuję w zakładach chemicznych pod numerem ewidencyjnym 22356 od 1993 r, na stałe od 1998. Sprawy odszkodowań znam wnikliwie od lat kilkunastu. Teraz podjechania na parking na 10 minut do lekarza czy na stołówkę po pierogi niesie za sobą też wnioski o naprawienie szkody. Niestety sprawy nie dotyczą tylko pracowników. Są osoby co podają szeregiem po 8 aut. Nie zawsze swoich. To wydłuża proces.  Aut miałam kilka swoich osobistych. Prywatne też cały czas mam swoje auto i czasami nim przyjeżdżam na zakłady. Ja się zatrudniłam do zakładów chemicznych wielkiej syntezy chemicznej produkującej nawozy, biel, amoniak, chemikalia a Pan? Ja pisałam wiele razy na temat który Pan porusza. Nie jest mi to proszę Pana obojętne, bo wiem że skala roszczeń jest taka, że gdyby wypłacono wszystkie na raz to nie byłoby ani podwyżek, ani zmian do ZUZP, i nagroda nie byłaby taka jaka jest od trzech lat. Wszystko ma Pan opisane w sprawozdaniach finansowych na stronie spółki. Ugody widzę są regularnie podpisywane.  Proces ten jest regularnie nadzorowany przez Radę Nadzorczą. Jak kolega przyjdzie do Pana i powie, ze uważa że Pan mu zniszczył auto to też od razu nie wyłoży Pan mu na stół pieniędzy tylko przeanalizuje Pan swój w tym udział lub jego brak i dopiero podejmie Pan decyzję o wypłacie. Tak samo jest w zakładach- na zakładzie codziennie przebywa ok 5-6 tys osób dziennie na dobę dlatego każdy wniosek jest dokładnie weryfikowany. Jest to normalne działanie w oparciu o przepisy prawa.
Pani Aniu !
Z całym szacunkiem, lecz nie do końca jest tak jak Pani napisała. Tzn. Sześć lat temu zgłaszałem samochód na pochlapanie i po około miesiącu samochód stał na lakierni.  Szkoda została usunięta bezgotówkowo. Tym czasem teraz jest to ewidentna przepychanka e-mailowa pomiędzy mną, a działem odszkodowań. Wiem, że dziewczyny nie są winne i zbierają niepotrzebne joby od klientów. Po pierwsze proszę sprawdzić dokumenty ( załączniki), które są dostępne na stronie Intranetu. Nie znajdzie Pani załącznika dotyczącego świadków zdarzenia, czyli wysłane dokumenty czekały dwa miesiące, po czym otrzymałem e-maila , że nie dołączyłem ów załączników. Oczywiście w załączeniu już były brakujące dokumenty.  Co to Jest to normalne działanie w oparciu o przepisy prawa ??? ??? ??
 Proszę podać mi podstawę prawną, która stanowi, że muszę pokazać cenę zakupu samochodu, który nabyłem ponad 6 lat temu !!! . Bez decyzji sądu to i policja nie ma prawa wiedzieć ile zapłaciłem za samochód który nabyłem ponad 6 lat temu. Otrzymałem wiadomość, że zakład musi widzieć cenę zakupu, by nie było naciągania. Przepraszam bardzo, ale od wyznaczenia ceny samochodu jest rzeczoznawca, który na podstawie rocznika, wyposażenia , wyposażenia dodatkowego i rocznika określa wartość pojazdu w dniu szkody. Ja nie chcę rekompensaty, jak to miałem zasugerowane w e-mailu, tylko chcę naprawienia szkody !!!! Póki co przepychanki trwają ponad pół roku. Fakt , niektórzy naciągają, lecz nie można szufladkować wszystkich do jednego worka. Rzeczoznawca stwierdza fakt uszkodzenia powierzchni lakierniczej, szyb etc. i na tej podstawie jest robiona wycena.
Weryfikacja zakładu uszkodzenia pojazdu bez odpowiednich kompetencji personelu jest bezpodstawna i nie zasługuje na uznanie.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 24, 2019, 07:32:50  »
Tutaj konkretne informacje  https://www.wnp.pl/chemia/nadzor-finansowy-nalozyl-dwie-kary-na-zaklady-w-policach,363259.html . podziękujmy byłemu prezesowi od "byznesu"

Kolego ! Przeczytaj z uwagą jakich okresów dotyczą nieprawidłowości !!!!! Wówczas już nie było Krzysztofa J. i całego zarządu !!!! Tym bardziej w 2016-tym roku !!! Więc nie kap jadem do póki nie zrozumiesz co zostało ustalone. Wydaje mi się , że zatrzymałeś się w czasie , lub pomyliłeś daty wyborów i wygranych :), a może jeszcze w ręku trzymasz kartę do głosowania :)

9
Witam , w dniu dzisiejszym widziałem kartkę na stróżówce z oznajmieniem że z dniem 31.10. parking kończy swoją działalność i do 4-go listopada należy wyprowadzić samochód. Ciekawe, czy teraz teren nie będzie stał np rok, lub dwa, bo nikt nie będzie zainteresowany :(

10
Sprawy bieżące / Odp: Likwidacja prywatnego Parkingu przy ul. Wyszyńskiego.
« dnia: Października 04, 2019, 08:34:02  »
Temat był wielokrotnie przerabiany. Ostatni raz chyba 6 lat temu było spotkanie w  gminie   Pwłaścicieli samochodów tam stacjonujących . Również było mówione do końca miesiąca i parking do likwidacji :) Niby jest to działka komercyjna i miało tam powstać centrum handlowe, natomiast skoro jest Hosso, to raczej nic z tym terenem nie będą robić.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 21, 2016, 07:53:19  »
Jestem apolityczny, natomiast zastanawia mnie fakt amnezji co niektórych forumowiczów . Tzn. Czy już zapomnieliście jak za poprzedniej kadencji zakłady piszczały baaaaaaaaaaaaaaaaardzo cieniutkim głosem ? Staliśmy pod wielkim znakiem zapytania co dalej z nami będzie, bo i nasze kochane Państwo miało nas w dupie i nie chciało dać gwarancji podczas negocjacji z UE. To właśnie ludzie poprzedniego zarządu główkowali i negocjowali kasę, którą w końcu nam przyznano i zakład podniósł się z kolan, a teraz tylko rzyganie jaki to zły ten poprzedni zarząd.

12
Tematy różne / Odp: Laserowa korekcja wzroku.
« dnia: Sierpnia 06, 2016, 12:06:55  »
W zeszłym roku robiłem korekcję w MSWiA Pierwsza rejestracja na Turzynie II-gie piętro Co do wyboru metody korekcji to lekarz decyduje po przeprowadzeniu licznych badań kwalifikujących. Polecam dr Kaczmarek. Na youtube jest jej filmik dotyczący zabiegu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Dziwne tylko jest uczucie, gdy laser koryguje wadę , ponieważ czuć tak jak by przypalała się skóra, ale to tylko chwilka. Po zabiegu trzeba mieć transport do domu, bo światło bardzo drażni oczy. Najlepiej zgłosić się na późną jesień ze względu na krótki dzień. Systematycznie są prowadzone promocje i tak ja w zeszłym roku miałem EPI-Lasik za 4000 tyś zł na oba oczy. Dochodzi pierwsza wizyta 150 zł w promocji druga jest gratis kolejna 150 i zaraz po zabiegu trzeba wykupić lekarstwa i krople około 160 zł. Mam pracę przy monitorze, więc lekarz zalecił mi dwa tygodnie zwolnienia, potem normalnie powrót do pracy. Pierwsze dni w domu chodzisz jak wampir, bo drażni każde żwiatło. Telewizji zero :) Po zabiegu chyba po piątej dobie jedzie się na zdjęcie soczewek ochronnych. Efekt naprawdę niewiarygodny. Na prawe oko z tablicy czytałem trzecią cyfrę od góry , na drugi dzień po operacji,  przy wizycie czytałem wszystkie ale na samym dole !!!!!!! Gorąco polecam

13
Sport / Odp: bieżnia OSiR
« dnia: Czerwca 16, 2015, 08:50:32  »
Wczoraj rozmawiałem z jednym z pracowników, którzy wykonują remont bieżni i powiedział mi, że mają skończyć całą nawierzchnię do soboty !!! Patrząc na postępy w ostatnich kilku dniach to całkiem możliwe. Ciekawe kiedy będzie można wejść oficjalnie na wyremontowany obiekt.

14
Tematy różne / Odp: "inteligentne" trzeźwe poranki
« dnia: Maja 04, 2015, 10:42:32  »
Każde działanie w słusznej sprawie ( a te są,co do tego nie ma żadnych wątpliwości ) są społecznie akceptowalne,nawet kosztem pewnych niedogodności.

Wszystko ok, ale jak napisał J.7 powinni ogarnąć organizację tej akcji. Z rynku do bramy wjazdowej jechałem 15-cie minut. Wszedłem po 7-mej do pracy. Co mam napisać jak przyjdzie ewidencja wejścia, spóźnienie z powodu "trzeźwego poranka?" Jeżeli chcą trzepać wszystkich kierowców to niech podejmą środki i postawią czterech a nie dwóch policjantów. Myślę, że w znaczącym czasie by rozładowało korki i napięcia jadących do pracy.

15
Polityka krajowa / Odp: Czy powinniśmy wejść do strefy euro?
« dnia: Kwietnia 14, 2015, 13:28:12  »
Ceny  już mamy jak w Niemczech, więc nie sądzę by to znacznie wpłynęło na nasze obecne ceny. Tydzień temu byłem u kolesia w Hamburgu. Paliwko ON 10 gr.droższe na litrze niż u nas, woda gazowana 0,16 euro x 4zł= 0,64 zł no plus kaucja 0,19 euro- razem 1,4 zł. Nie wiem gdzie można w Policach kupić 1,5l wody gazowanej w tej cenie. Chodzi mi o wodę typu Żywiec lub Nałęczowiankę. Inne fiku-miku może i są w tej cenie ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Problemem są NASZE zarobki w stosunku do tych właśnie podanych przykładów.

Strony: [1] 2 3