Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - citrix

Strony: 1 2 [3]
31
Trudne tematy / Oświetlenie wirtualnego parkingu
« dnia: Stycznia 24, 2014, 09:12:08  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Oczywiście przetarg był. Wygrała go firma spoza Polic. Z  Bydgoszczy zdaje się ale dokładnie nie pamiętam. W warunkach przetargu było określone, ze dzierżawca ma wykonać różne prace przystosowawcze plac do działania parkingu, m. in. utwardzenie. Miał na to kilka miesięcy(nie pamiętam dokładnie 4 albo 6) i w tym okresie płacił pomniejszony czynsz, równowartość podatku i koszty eksploatacji oświetlenia, kanalizacji itp. Czyli miał wtedy czas na dokonanie odpowiednich inwestycji i przygotowanie placu pod parking. Po upływie tego ustalonego czasu miał już płacić właściwy, określony w jego ofercie przetargowej, czynsz.
Jak wiemy parkingu tam nadal nie ma. Wynika to z problemów dzierżawcy z uzyskaniem pozwoleń na działalność, ponoć utwardził plac nie tak jak to miało wyglądać. Nie znam szczegółów, bo o to nie dopytywałem ale sądzę, że dzierżawca płaci czynsz zgodnie z warunkami przetargu.
Pogrzebię w gminnym BIP-ie i znajde ten przetarg. Był zdaje się lutym 2013 r.


Nie lepiej było by w tym miejscu postawić rzędy blaszaków tak jak to kiedyś było zrobione parę metrów bliżej ? (rzędy A;B;C;D) Koszt blaszaka w szeregu nie jest pewnie większy niż 1000 zł. Postawić 200 szt. (koszt 200 000zł) Odsprzedać po 3000 zł (przychód 400 000 na czysto ) a do tego doliczać miesięczne czynsze w kwocie powiedzmy 50 zł miesięcznie i 10 000 co miesiąc wpływa do gminy. Może nie są to pieniążki wielkie, ale teren wykorzystany w 100 % a i uznanie wśród mieszkańców też by się poprawiło, gdyż z miejscami parkingowymi pod blokami każdy z nas wie jak jest.

32
Trudne tematy / Oświetlenie wirtualnego parkingu
« dnia: Stycznia 23, 2014, 14:27:31  »
Witam forumowiczów. Czasem się wspomina przez naszych Włodarzy, że trzeba oszczędzać, lub szukać oszczędności. Otóż, czy ktoś z was obserwuje 'WIRTUALNY PARKING" za blaszakami pod lasem ? Początkowo stała tam budka dla "ciecia" a w chwili obecnej nie ma po niej śladu, natomiast światło wieczorową porą tzn. po zmierzchu hula aż miło !!! Czy naprawdę MY mieszkańcy musimy ponosić z tego tytułu koszty, lub inaczej, czy nie ma w Policach ważniejszych miejsc do doświetlenia- oświetlenia ?????

33
Rozrywka i Kultura w regionie / ANDRZEJKI
« dnia: Listopada 20, 2013, 18:59:17  »
Dobosz organizuje Andrzejki po 75 zł od osoby. Jakoś tylko nie widać w menu, czy cena obejmuje napoje i alkohol, czy też nie. Może ktoś wie coś więcej.

34
Motoryzacja / Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police
« dnia: Listopada 04, 2013, 10:30:01  »
Cytat: "cyberrobo"
Cytat: "rbk"
Może inaczej napiszę, nie mogłaś dać auta do lakiernika, by zrobił to za 10 000zł i by wystawił fakturę ubezpieczalni, by to pokryła?


Póki ubezpieczalnia nie zatwierdzi kosztorysu to myślę że żadna lakiernia się takiej próby nie podejmie.


Dlatego też WARTA obecnie wpadła na kolejny wspaniały :rotfl:  pomysł by załączyć w swoich dokumentach oświadczenie z informacją, czy poprzedni właściciel malował, czy też nie samochód zgłaszany do oceny przez rzeczoznawcę. Poza tym zabezpieczają się przy wizji lokalnej w postaci dwóch a nie jak było do tej pory jednego rzeczoznawcy. Kolejnym "super" pomysłem na przedłużenie - odwleczenie usunięcia szkody jest wysyłanie dokumentów do WARSZAWY ,heh , szkoda, że cholera nie wpadną na pomysł by wysyłać dokumenty za granicę, bo chyba WARTA nie jest już do końca polska  :crazy:

35
Rozrywka i Kultura w regionie / [Police] IV Festyn Rodzinny
« dnia: Czerwca 16, 2013, 10:35:10  »
Cytat: "Kuba"
Nagrodami głównymi (losowanie odbędzie się miedzy 20:00 a 21:00) loterii są: rower, 2 tablety, 2 aparaty cyfrowe i nawigacja GPS.

Podczas Mszy św. o 15:15 przewidziane jest poświęcenie kasków motocyklistów. Natomiast po Mszy odbędzie się parada motocykli, które zjadą się na Festyn.

Z tego co wiem, to trzeba się spodziewać ponad setki sprzęcików, więc będzie ciekawie. Przyjadą sprzęty ze Stargardu, Gryfina, Szczecina i klub Harleya.

36
Motoryzacja / Łosie parkingowe
« dnia: Czerwca 03, 2013, 10:13:17  »
Cytat: "Power"
A ja spotkałem na swej drodze takiego "łosiowatego-latającego holendra :rendeer:". Ciekawe czy u "siebie" w kraju też tak stawia auto?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0327270acb41f6d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2550482697abbb0.html


No oczywiście, że tak. To w końcu "FIOLETOWA KROWA" za wszystko odpowiada Jak to holender to zrozumie " DOMOOR"

37
Motoryzacja / Zmiana opon na letnie
« dnia: Kwietnia 11, 2013, 12:07:07  »
Witam ! Czy ktoś się orientuje gdzie najtaniej w Policach wymienić kapcie zimowe na letnie ?

38
Tematy różne / Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 17, 2013, 08:59:30  »

39
Tematy różne / Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 16, 2013, 08:07:29  »
Kolejna wiadomość pt. Likwidacja SM
 http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/chca-likwidacji-strazy-miejskiej-w-krakowie-ale-nie-chodzi-o-fotoradary Może w końcu "Nasze Władze" pójdą po rozum do głowy a nie Uparta, Jednostronna, "pusta" obrona przez Pana Grzegorza Szanownej Straży Miejskiej

40
Tematy różne / Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 12, 2013, 08:18:38  »
Cytat: grzegorz.ufniarz
Uważam, ze wszyscy po kolei mamy rację. Zarowno wysuwając zarzuty pod adresem SM, jak biorąc ich w obronę. Dlatego wspominalem wcześniej, zanim likwidować może najpierw pomyśleć jak poprawić i co zmienic.

Nad czym tu deliberować. Uważam, że lepszym pomysłem było by dofinansowanie Polickiej Policji (uruchomienie) wakatów posterunkowych i puszczenie ich na ulice, tak jak to było około 15-cie lat temu. Co do "nadplanowych kursów" samochodem służbowym można założyć lokalizator GPS i po sprawie  :rotfl: samochodzik widoczny jak grzybek na telerzu  :devil:

41
Tematy różne / Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 11, 2013, 09:43:27  »
Nie zły pomysł. Jakiś czas temu był emitowany program z naszej kablówki na temat straży miejskiej. Moim zdaniem przedstawiony reportaż nie był obiektywny, ponieważ jakoś dziwnym trafem "pani" z mikrofonem nikogo nie spotkała kto by się skarżył na SM. Dziwne nieprawdaż ?

42
Tematy różne / Re: Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Lutego 11, 2013, 09:10:22  »
Nie sądzę , by to się udało. Pewnie zbyt dużo osób jest uzależnionych od tej formacji :) A tak swoją drogą to tak jak jest napisane w artykule "straż miejska" była powołana do czegoś innego a wykonuje pracę, która zamiast pomagać mieszkańcom- przeszkadza. Nie ma nawet co wspominać o tym, że po 18-tej można sobie pomarzyć o patrolu, który to powiniec strzec i pilnować porządku. Nie ma to jak uwalić jakiegoś klienta, który np. w okresie letnim spaceruje sobie np. za 8-ką i spokojnie sączy piwko nie wadząc nikomu. Po co zjawiać się na osiedlach wieczorową porą i egzekwować baranów stojących na chodnikach, a piesi doginają na ulicę z dzieckiem. Trzeba w końcu zakończyć pracę o 18-tej, bo kto napisze raport ech... Szkoda gadać.

43
Edukacja / Która szkoła dla pierwszoklasisty? (SP)
« dnia: Stycznia 29, 2013, 09:29:09  »
Witam ! Którą szkołę wybrać dla pierwszoklasisty 8-kę, czy jej filię ponieważ są podzielone zdania. Za podpowiedzi z góry dziękuję :)

44
Tematy różne / "inteligentne" trzeźwe poranki
« dnia: Stycznia 19, 2013, 09:56:58  »
Co do porannej kontroli mam uwagę do policji dlaczego nie byli sprawdzani na zawartość alkoholu rowerzyści !!! Czy może się coś zmieniło w przepisach i już nie są uczestnikami ruchu ? Przy policyjnym Fiacie Dukato zaczyna się droga dla rowerów ale po co zwracać uwagę rowerzystą niech jadą na drogę główną, co tam przepisy  :crazy:  BRAWO !!!

Strony: 1 2 [3]