Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - C80

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 25
31
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Maja 09, 2017, 07:50:02  »
U mnie to samo, ale tylko raz. Że stare łącze (mam realne 100mbit/s), że nie mam niby wifi w całym domu, że moje łącze może zrywać połączenia. Aż kusiło, żeby zadać pytanie dlaczego w takim razie przez ostatnie lata oferowali mi takie g**no za pieniądze, które jak widać są nieadekwatne do jakości usługi i czy im po prostu nie wstyd sprzedawać taki shit. Niestety, bystrość umysłu pojawia się zawsze po zakończeniu rozmowy.  :o

32
Motoryzacja / Odp: Poruszanie się po rondzie
« dnia: Grudnia 10, 2016, 19:43:03  »
W sumie to trochę dziwna jest dyskusja na temat migania lewym. Większość szkół uczy, że miga się tylko przy zjeździe z ronda... Co rusz gdzieś pojawia się artykuł, że miga się przy zjeździe... Teraz wyraźnie potwierdziły to oficjalnie sądy i urzędy... Marszałek, Samorządowe Kolegium Odwoławcze, sąd, Wojewódzki Sąd Administracyjny... A i tak są tacy którzy się upierają, że trzeba migać.

Nie, nie trzeba tym bardziej, że takie miganie jest w 90% dla nikogo. Co najwyżej na mikrorondach typu dwa ronda na Bezrzeczu miganie w lewo ułatwia jazdę i ostrzega szykującym się do wjazdu na rondo.

I co mi da twój kierunek jak nawet nie będę go widział? Jestem za tobą to mam to gdzieś. Jestem na jakimś wjeździe to i tak na to nie patrzę bo i tak muszę ustąpić pierwszeństwa.

Dodałby do ww cytatu: Jestem na rondzie i też mam to gdzieś bo jadę na pierwszeństwie i do tego miganie nie ma żadnego wpływu na moją jazdę bo musisz mnie puścić.

Swoją drogą to niezły dowcip. Masz zamiar skręcić w lewo, migasz w lewo i... jedziesz w prawo bo na zdecydowanej większości rond tak jest...

33
Motoryzacja / Poruszanie się po rondzie
« dnia: Grudnia 10, 2016, 11:54:54  »
Mamy w Policach trzy ronda i na dwóch czasami można zaobserwować ten sam numer, sygnalizowanie lewym migaczem skrętu w lewo przy wyjeżdżaniu na rondo. Gdyby ktoś miał wątpliwości czy "migać" sąd wyjaśnił te kwestię: http://www.rp.pl/Prawo-drogowe/312099961-Na-rondo-wjezdzamy-bez-wlaczania-lewego-kierunkowskazu---wyrok-WSA-w-Gliwicach.html

34
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 04, 2016, 14:19:12  »
Ciekawe jest to, że pojawiły się już ogłoszenia o montażu "podzielników" radiowych. W ogłoszeniu jest jeden termin, zaś godzina to 12.30-14.30. No to zobaczymy ile uda im się w takich godzinach założyć.

35
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 01, 2016, 20:52:24  »
Ja.. Gdzie są admini i moderatorzy gdy ich potrzeba... Zajmują się pierdołami typu poprawianie ortografii, zamiast trzymać porządek w temacie. Kilka stron do wywalenia...

36
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Września 30, 2016, 07:40:17  »
Odnośnie tych pomiarów elektrycznych. Ja jestem już po nich i zapytałem się chodzącego dlaczego straszą mieszkańców, nie każdy jest w stanie w podanym terminie być w domu i dlaczego od razu musi robić pomiary na własną rękę. Tym bardziej, że z wodomierzami kiedyś i podzielnikami teraz było parę terminów jeżeli ktoś się nie "załapał" na pierwszy. Mężczyzna odpowiedział, że nie wie czemu ale nie ma się co bać, bo zostawiają kartkę z numerem telefonu i jeżeli ktoś nie mógł być w domu to może się umówić z nimi telefonicznie na pomiar. Natomiast nie powiem, pismo o takiej treści też mnie lekko zirytowało.

37
Vectra 100/10 po kablu na routerze Thompsona TWG870


38
Vectra 100/10 o północy:
39
Trudne tematy / Odp: Rowerzyści na chodnikach
« dnia: Czerwca 13, 2016, 09:01:37  »
Może ja się udzielę. Po pierwsze z tego co wiem w Prawie o Ruchu Drogowym nie ma czegoś takiego jak ścieżka rowerowa. W Art 33 zdaje się jest "droga dla rowerów" oraz "droga dla rowerów i pieszych". I tu ważne jest rozdzielenie na oba typy. Z tego co wiem po pierwszej z nich rowerzysta ma obowiązek jechać, a po drugiej nie musi i taka jest interpretacja mundurowych. Obowiązek jest tylko gdy jest znak C13 i rower na niebieskim znaku. Rower z ludzikiem bez względu na to jak rozdzielony oznacza drogę także dla piewszych i brak obowiązku jazdy na rowerze.
 
NIKA no nie do konca, czesto jezdze (samochodem) trasa przez siedlice w strone glebokiego, i na odwrot. Jest tam piekna sciezka rowerowa. Ale co jakis czas zdarza mi sie tam rowerzysta i gdy przjezdzam obok zwracajac uwage ze obok jest sciezka rowerowa to jeszcze ani razu nie zdarzylo mi sie aby ktos zjechal a czesto otrzymuje "cieple slowa". Fakt faktem nie ma w policach sciezek rowerowych.

Ani ścieżka nie jest ładna, ani rowerzysta nie ma akurat na sporym odcinku obowiązku nią jechać. Sam poruszam się dwoma rowerami już jazda górskim nie należy do przyjemności ze względu momentami spore dziury i nierówności. Na szosowym taka jazda jest wręcz niebezpieczna.

Identycznie jest na odcinku Police-Siedlice. Tam również rowerzysta nie ma obowiązku jechać po "ścieżce" bo jest to "droga dla rowerów i pieszych".

40
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Kwietnia 08, 2016, 18:41:12  »
Heh, prędkość Vectry 100/10 po kablu podłączonym do routera wifi Thompson:

41
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 11, 2016, 08:20:31  »
Stażowe też było wrzucone, posiłki profilaktyczne o ile się nie mylę też były. Ale jakie to ma znaczenie, skoro od lat nic takiego nie ma już miejsca? Istotne jest to, że w roku jest dwanaście pensji, więc bardziej uzasadnione jest chyba jednak umowne nazwanie nagrody rocznej "trzynastą pensją" .

42
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 26, 2016, 20:50:23  »
...ale nie prościej byłoby używać centralnego normalnie i przy okazji nie pójść z torbami? Po co "kombinować" z ogrzewaniem elektrycznym? Wróćmy do normalności i pogońmy frajerstwo ze stołków.

Nie, nie byłoby prościej bo praktycznie cały rok zawory były zamknięte, wielkiego wietrzenia mieszkania też nie było, a i tak zwróciłem prawie 1,5 tysiąca. W tym roku to ja będę miał satysfakcję i zwrot.

43
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 26, 2016, 15:30:20  »
Ja już sobie odpuściłem grzejniki, bo nie zamierzam znowu mieć wysokiej niedopłaty. Uznałam, że korzystniej jest nawet dogrzać przez niecałą godzinę piecem konwertorowym niż uruchamiać centralne. Nawet gdybym miał więcej zapłacić za prąd to i tak wyjdzie taniej. Dzięki temu mam równe 0 na trzech podzielnikach i Chemik będzie musiał mi oddać kasę.

44
Motoryzacja / Odp: Orlen a paliwo
« dnia: Stycznia 20, 2016, 08:26:24  »
To, że nalała benzyny do diesla to chyba nie problem?

Albo trollujesz... Albo masz dobre poczucie humoru nawiązujące do jaj na Orlenie sprzed kilkunastu miesięcy... :D

45
Motoryzacja / Odp: Orlen a paliwo
« dnia: Stycznia 19, 2016, 08:52:11  »
Taka ciekawostka. Po spaleniu połowy baku na wszelki wypadek dopełniłem do pełnego olejem Ultimate z BP i od razu poprawiła się praca. Zero dymu i zero problemów z odpalaniem. Zastanawiające.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 25