Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - C80

Strony: [1]
1
Motoryzacja / Poruszanie się po rondzie
« dnia: Grudnia 10, 2016, 11:54:54  »
Mamy w Policach trzy ronda i na dwóch czasami można zaobserwować ten sam numer, sygnalizowanie lewym migaczem skrętu w lewo przy wyjeżdżaniu na rondo. Gdyby ktoś miał wątpliwości czy "migać" sąd wyjaśnił te kwestię: http://www.rp.pl/Prawo-drogowe/312099961-Na-rondo-wjezdzamy-bez-wlaczania-lewego-kierunkowskazu---wyrok-WSA-w-Gliwicach.html

2
Motoryzacja / Orlen a paliwo
« dnia: Stycznia 18, 2016, 07:22:56  »
Takie małe pytanko. Czy ktoś z was w ciągu ostatniego tygodnia, może dwóch, miał problemy z olejem napędowym zatankowanym na stacji Orlenu na Piłsudskiego? Problemy w stylu nierówna praca po odpaleniu, gaśnięcie auta, problemu z zapaleniem, biały dym na początku?

3
Humor / Jutjub i śmieszne filmiki
« dnia: Kwietnia 06, 2010, 18:23:54  »


oraz


4
Sport / [Polska] Nowe logo Euro 2012
« dnia: Grudnia 15, 2009, 08:25:10  »
Organizatorzy EURO 2012 zaprezentowali nowe logo mistrzostw:


Osobiście uważam, że jest ohydne. Niby jakieś tam motywy piłki i dwóch krajów organizujących są, ale graficznie bardzo słabe. A wy co o nim sądzicie?

5
Sport / [Police] II-liga Siatkówka Kobiet
« dnia: Października 14, 2009, 13:39:16  »
Dziś o godz.16.00 na Hali przy siedleckiej mecz siatkówki kobiet RSMS ESPOL POLICE podejmować będzie PTPS II PIŁĄ. Chetnych zapraszamy do kibicowania :jupi:

6
Historia / [Police] Sedina na Rynku
« dnia: Lipca 27, 2009, 16:28:25  »
Czy ktoś może zna historię naszej Sediny? Kiedy, w jakich okolicznościach powstała?

Bardzo mnie ciekawi jej historia, pamiętam ją od zawsze. W latach 80 pluskałem się w niej, w 70 też podobno była.


7
Sport / [Trzebież] Turniej siatkówki plażowej Simplus Cup 2009
« dnia: Czerwca 27, 2009, 20:34:55  »
W dniach 25-27 czerwca odbył się turniej siatkówki plażowej kobiet. Dzisiaj rozegrano półfinały i finały.

Turniej wygrała para Joanna Wiatr/Karolina Sowała która w finale pokonała parę Agnieszka Wołoszyn/Aleksandra Filip. W meczu o trzecie miejsce wygrała para Monika Brzostek-Kinga Kołosińska która pokonała parę Katarzyna Urban/Magdalena Michoń-Szczytowicz.

Oto kilka zdjęć z tego turnieju: http://www.foto.cichomski.eu/index.php/2009/06/simplus-cup-2009-trzebiez/

Oraz na ligowcu: http://ligowiec.net/fotorelacja/mecz-23988/C80

8
Fotografia / Wymarłe miasta na fotografii
« dnia: Czerwca 26, 2009, 11:37:38  »
I kolejny ciekawy temat związany z fotografią. Oto galeria zdjęć przedstawiająca współczesne miasta które zostały porzucone przez meiszkańców. Zupełnie jakby po jakiejś zarazie wymarło całe miasto. Fascynujące.

http://izismile.com/2009/06/19/people_dont_live_here_anymore_91_pics.html

Najciekasza jest wyspa Hashima znajdująca się na początku. Oryginalnym projektem byłoby przekształcenie jej w coś podobnego do dubajskiego hotelu-żagla: http://www.dubai-information.info/dubai_hotel_2.jpg

Enjoy...

9
Polityka krajowa / [Polska] Prezydent czy premier na szczyt UE
« dnia: Października 15, 2008, 18:36:33  »
Kto waszym zdaniem powinien prowadzić politykę zagraniczną na szczycie UE? Czy premier słusznie nie chciał prezydenta w delegacji na szczyt?

www.bankier.pl:

Cytuj
"Prezydent Lech Kaczyński w rozmowie z telewizyjną Jedynką nie chciał komentować decyzji kancelarii premiera. Przypomniał natomiast, że jako prezydent przysługuje mu także prawo sprawowania władzy wykonawczej i prowadzenia polityki zagranicznej."


Moim zdaniem premier ma podstawy konstytucyjne by pogonić prezydenta. Art 146, punkt 1 Konstytucji mówi, że "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną Rzeczpospolitej Polskiej." Prezes Rady Ministrów to premier Tusk.

Zgodnie z punktem art. 133 prezydent "współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem". Ale osobą nadającą ton polskiej polityce zagranicznej nadal jest Rada Ministrów.

Odniosłem takie wrażenie, że prezydent Kaczyński nie może się pogodzić z tym, że prawdziwa władza, czyli zarządzanie krajem i jego sprawami poza granicami Polski, znajduje się w rękach "wrogów".

Co sądzicie o tym całym zamieszani? Wszyscy się chyba zgodzimy, że taki obrót spraw szkodzi Polsce.

10
OK. Podkusiło mnie żeby zobaczyć jak wygląda realna prędkość łącza w Policach w stosunku do "tej z umowy" i rozkład na terenie Polic. Zobaczymy jak sprawuje się internetw  różnych regionach Polic.

Testujemy za pomocą strony: http://www.speedtest.net/ która pozwoli zamieścić wynik z testu szybkości. Testujcie klikając w piramidy zlokalizowane w Polsce .

Po teście pojawiają się wyniki, jest tam linijka "Forum Link". Klikamy "COPY", a potem tutaj w okienku wiadomości prawym klawisz myszy i wybieramy z opcji wklej. Napiszcie w jakiej okolicy mieszkacie.

Oto moje z godziny 12. Neostrada z łączem 6 Mbit, skrzyżowanie Roweckiego i Wyszyńskiego:


Strony: [1]