Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - C80

Strony: [1] 2 3 ... 25
1
Sprawy bieżące / Odp: uwaga na pedo
« dnia: Marca 11, 2021, 21:35:41  »
Generalnie nie udzielam się na tym forum, bo wiele tematów to dla mnie po prostu ściek. Ale w tym muszę bo mnie zadusi. Jeżeli nie macie możliwości zweryfikowania tego czy oskarżenia o pedofilię są prawdziwe to radze porzucić temat, bo jeszcze się okaże, że oskarżenie padło bo sąsiad sąsiadowi nadepnął na odcisk, pies nasrał na wycieraczkę itp. Tego typu oskarżenia bez podstawy i wobec niewinnego mogą się skończyć tragedią, a odpowiedzialność karną będzie ponosił przede wszystkim udzielający szczegółów, a kto wie czy nie administrator forum.

Natomiast jeżeli faktycznie to pedofil, to cóż... To powinno go spotkać zero litości i zwierzęca brutalność.

2
Sprawy bieżące / Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« dnia: Stycznia 24, 2021, 23:57:40  »
Zgadzam sie z C80. Zameldowana 1 osoba a mieszka kilka. Teraz bedzie sprawiedliwie  8)

Na pewno nie będzie sprawiedliwie to raz, a dwa to żadna nie jest sprawiedliwa.

Tak jak mówisz. Żadna metoda nie jest sprawiedliwa, ale od wody trochę bardziej sprawiedliwa. Niestety przy Polakach cebulakach i cwaniakach inaczej się nie da. Przy okazji może rozliczanie od metra3 wody wymusi większą oszczędność.

3
Sprawy bieżące / Odp: Nowe podwyżki za śmieci
« dnia: Stycznia 23, 2021, 11:34:12  »
No, to gratuluję zmian. Za śmieci rachunki skoczyły ponad dwukrotnie bo w domu małe dziecko, które ciągle się pierze. Do tego gdybym chciał sprzedać mieszkanie, to nowy właściciel będzie płacił nieadekwatnie dużo za śmieci bo aktualizacja będzie dopiero za rok.

W przypadku śmieci nie ma złotego środka. Rozliczenie od zużycia wody promuje brudasów, rozliczenie od osoby promuje oszustów i częściowo właśnie nieuczciwym należy podziękować. Zgłosili dwie osoby, a pomieszkują w więcej. M.in. z tego powodu Straż Miejska chodziła w wykazem zameldowanych, konfrontowała to z ilością zgłoszonych osób i robiła wywiad ile osób mieszka.

4
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Kwietnia 05, 2020, 10:54:49  »
Teraz prędzej na skutki uboczne e-szkoły ;)

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Września 29, 2019, 21:39:41  »
ZAWSZE traktowano rok 1969 jako początek Zakładów. Pracownicy zatrudniani w tamtym roku mieli numery ewidencyjne poniżej 500, w październiku czy listopadzie szło zdaje się koło numerów 400. Co 5 lat dawano z okazji kolejnej rocznicy wpinki z igłą w klapę według tego samego wzoru, różniły się tylko kolorem lakieru w zagłębieniach (na pewno były zielone, niebieskie i czerwone) i numerem rocznicy. Police NIGDY nie świętowały rocznicy licząc od 1965 (pewnie wtedy zapadła decyzja o budowie), tylko od 1969 (bo wtedy uruchomiono zdaje się produkcję kwasu siarkowego). Proste.

6
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Sierpnia 23, 2019, 11:49:17  »
Mały apdejt cen z wczoraj, czyli nadal warto tankować w Szczecinie. Ropa: Orlen 4,99 zł /l, lotos 5,05 zł /l, shell na Wojska Polskiego 4,82 zł /l.

7
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Lipca 17, 2019, 07:32:37  »
Hit z wczoraj. ON na Orlenie Tanowskiej 5.12 (czyli na Piłsudskiego pewnie też za tyle), na BP na Wojska Polskiego w Szczecinie 5.06 i.... Uwaga...! Shell na Wojska Polskiego 4.96! Takiej różnicy jeszcze nie widziałem.

8
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Marca 30, 2019, 00:07:05  »
Niestety jeżeli ktoś jeździ dużo przez Głębokie to ma ograniczony wybór stacji. Ja umiarkowanie polecam BP na Wojska Polskiego. Co prawda BP i Shelle nie należą do tanich, ale i tak jest taniej niż w Policach. Dzisiaj na Orlenie/Lotosie w ZPL olej był za 5.15, na BP na Wojska Polskiego 5.09. Nie będę się jednak przesadnie zachwycał cenami w Szczecinie, bo Orlen na Witkiewicza ma olej za 5.14.

Co do zmowy cenowej to jest i to jest fakt. Od kilkunastu lat jeżdżę autem i praktycznie zawsze ceny na obu stacjach były identyczne.

9
Trudne tematy / Odp: Radni Gminy Police
« dnia: Marca 28, 2019, 10:49:46  »
Wystarczyłoby przeanalizować zużycie wody pod kątem zadeklarowanych mieszkających i jeżeli zużycie jest mocno "ponadstandardowe" to gmina powinna wezwać do wyjaśnienia lub ponownie przysłać staż miejską.

10
Motoryzacja / Odp: Coś dla fanów ekstremalnej jazdy:)
« dnia: Marca 15, 2019, 21:14:25  »
Pół biedy gdyby robił to nocą, chociaż wtedy też może dojść do tragedii. A ten jeździł bokiem koło 14-14.15, gdy na rondzie było parę aut i w pewnym momencie stał z białym "światła w światła". Zatrzymał się, otrzepał i na wstecznym pojechał w Piłsudskiego w zatoczkę dla autobusów. Dawno większego nie widziałem większego debila.

11
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Marca 15, 2019, 20:50:09  »

Ale Lotos i ta mała obok też mają mocno zawyżone.
Pewnie dlatego, że jest też zmowa między Lotosem i Orlenem, a mała odejmuje sobie raptem 3 czy 5 groszy od nich. Wjeżdżasz do Polic i po cenie na Orlenie od razu wiesz ile będzie na Lotosie. Jeżeli jest różnica w cenie między L i O, to tylko dlatego że ktoś przysnął i nie zmienił na taką identyczną.

12
Motoryzacja / Odp: Coś dla fanów ekstremalnej jazdy:)
« dnia: Marca 15, 2019, 14:55:32  »
Tak się bawi, tak się bawi Gryfino!!! Czyli dzisiaj Panu w tylnonapędowym już rzęchu nie wyszło driftowanie na rondzie na Piłsudskiego.


13
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Marca 15, 2019, 10:23:23  »
Przez miesiące czy nawet lata w Policach cena paliwa była niższa na stacjach niż w Szczecinie (Orlen=Orlen, Lotos=Lotos). Teraz od paru miesięcy to Szczecin jest tańszy o 30-40 gr, nawet na trasie do Świnoujścia paliwo potrafi być tańsze. Cóż tak bywa. Ja jestem tego świadom i dlatego kasę zostawiam teraz w Szczecinie. Problem mają niestety tylko ci, którzy jeżdżą tylko po Policach.

14
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 23, 2018, 12:18:15  »
Zamenhofa - dostałem rozliczenie. 70 zł niedopłaty za poprzedni sezon grzewczy, gdzie grzejniki włączałem tylko wtedy jak już naprawdę było zimno. W Odrze mają ryczałt, grzeją i jeszcze nadpłaty maja. Ja nie zrozumiem tej polityki chyba nigdy.
No widzisz. Podobna okolica, regularnie 24-25 stopni w mieszkaniu i praktycznie grzane całą zimę i mam 89 do dopłaty. Rok temu przy podobnym grzaniu była dopłata około 1300. Ci co lubią ciepło po zmianie zasad rozliczenia są zadowoleni.

15
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Października 29, 2018, 16:55:08  »
Na wypadek gdyby ktoś miał wątpliwości lub wręcz zaprzeczał, że PiS pod płaszczykiem rusofobii tak na prawdę kocha Rosjan i Rosję. "Rufobia" PiSu przejawia się tym, że dajemy im zarobić kasę zamiast wspierać swój przemysł i wydobycie i uniezależnić się od wchodu. Import węgla ze wschodu bije rekordy (kto ma ludzi w Porcie w Szczecinie, niech zapyta jak to wygląda), a za chwilę jeszcze bardziej będzie się opłacało brać pozostałe surowce z Rosji niż wydobywać je w Polsce. PiS postanowił opodatkować wydobycie z POLSKICH złóż gazu i ropy. Gęba pełna frazesów, tyle bicia piany, a potem robią zupełnie odwrotnie niż deklarują i co gorsza wyborcy PiSu wciąż bezgranicznie im ufają. Taki stan umysłu ciężko określić bez używania inwektyw lub odnoszenia się do inteligencji.

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/podatek-od-gazu-ma-wejsc-w-zycie-w-2019-rok/nf7l341

Strony: [1] 2 3 ... 25