Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - NIKA

Strony: 1 [2] 3 4 ... 22
16
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 15, 2016, 19:44:04  »
Sie dzieje sie normalnie Panie! :)
Masakra. Jakieś dziwne historie. mam nadzieję, że to się wszystko w końcu opłaci. Jednakże ciśnie się teraz częściej pytanie - komu?!

17
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 28, 2016, 19:10:42  »
Moja mama zaliczkowo wniosła ok 900 zł. Mieszkanie dwupokojowe, mały metraż bo ok 36 m. Zwrotu otrzymała lekko ponad 400 zł. Na obu podzielnikach odczyt zerowy. Zwrot mniejszy niż w latach ubiegłych.
No właśnie, ciekawe, czy tak wysoki koszt to łazienki, klatki i suszarnia?
Nie mogę się już doczekać kiedy dostarczone zostanie moje rozliczenie.
Aż strach pomyśleć co by było gdyby zamiast elektrycznego kaloryfera używała standardowy .

18
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 28, 2016, 19:05:42  »
Nie zrobiłaś nic ale o tej tak BARDZO ważnej sprawie piszesz na forum.Masakra.

Piszę tak jak uważam aby było napisane. Napisałam co robi Pani w kasie a nie co robiłam ja. Proste.
Natomiast Tynie masz wiedzy, czy coś w tej sprawie zrobiłam ale twardo twierdzisz, że nic. To dopiero jest masakra. Taka forumowa masakra.
Jeszcze jedno.
BARDZO jest to ważna dla mnie sprawa bo spółdzielcy nie płacą tej Pani za poprawianie sobie urody w pracy. Jest zatrudniona jako kasjerka a nie makijażystka. Różni się ta Pani od kasjerki w markecie? Nie sądzę. Różnica jest taka, że w sklepie czy innym markecie nikt sobie na to nie pozwala.
A Ty Neska uważasz, że to w porządku, czy po prostu nie miałaś się do czego doczepić?Co do rozliczeń to właśnie dzwoniła moja mama. Dostała już rozliczenie i nic z niego nie rozumie. Stwierdziła, że poprzednie były czytelniejsze. Niestety nie widziałam więc nie mogę ocenić. Może jest ktoś, kto zapoznał się już z formą dokumentu to się wypowie.

19
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 28, 2016, 11:47:51  »
Byłam dziś w sm w zupełnie innej sprawie niż rozliczenia. Już nawet o nie nie pytałam bo widać, że się uwijają. Ciągle ktoś przechodził trzymając sporo złożonych kartek na sposób taki, w jaki złożone są rozliczenia. To pewnie nie co innego jak one właśnie. Pewnie zdążą zamknąć sprawę do końca m-ca, ale może niekoniecznie z dostarczeniem. No zobaczymy.
Nie omieszkam dodać jak bardzo uwijała się Pani w kasie. Chyba im tam toalety pozamykali bo co nie przeszłam obok to Pani zajęta była poprawianiem makijażu. No to chyba niezbyt grzeczne, ale skoro za to płacimy to co ona będzie się przejmowała. grunt by tapeta była na miejscu:)
Nie mówię nie, ale nie kiedy ktoś tam jest to wygląda to jak wygląda.

20
Strefa kobiet / Odp: Ubrania w rozm. XXL
« dnia: Października 27, 2016, 18:08:18  »
Z całym szacunkiem dla właścicielki sklepów Teresa, ale widocznie rzecz gustu albo hurtowni. Nie wiem. Kilka razy próbowałam tam kupić sukienkę. Niestety fasony tych kiecek odpowiadały najczęściej starszym Paniom. No ale tak jak mówię, rzecz gustu. Możliwe też, że trafiłam w chwili kiedy część fajniejsza została wyprzedana.
Wiadomym jest, że szuka się czegoś odpowiedniego do figury. W takich rozmiarach to raczej by coś ukryć a nie pokazać. mi osobiście brakuje prostej, skromnej sukienki w kształcie trapezu. Zasłania brzuchol :)
Bluzki na Bankowej też raczej były babciowe hmmm...
No dobra, to było dawno. Zajrzę. No i skorzystam z rady poczekania z tym jakiś czas bo faktycznie jest go jeszcze sporo. 

21
Strefa kobiet / Ubrania w rozm. XXL
« dnia: Października 24, 2016, 18:47:45  »
Macie podobnie jak ja poczucie tego, że w Policach brakuje sklepu z odzieżą dla Pań w rozmiarze XXL i większym?
Osobiście jeśli znajdę coś na miarę prawdziwego 5XL to ubrania są jak by to powiedzieć ... babciowe. Nie ubliżając przy tym babciom :)
Są po prostu koszmarne, nie modne i jeśli młoda dziewczyna ma się w coś ubrać to jest problem.
Zbliża mi się Komunia dziecka i nie mam pojęcia gdzie szukać czegoś fajnego do ubrania w rozmiarze jak ja to nazywam - namiotowym. Nie wiem. Może już tak się zniechęciłam po drodze, że obecnie nie widzę "szerszej" oferty.
A jak wy to widzicie?
Może macie jakieś pomysły, sprawdzone sklepy w Policach i Szczecinie, a może sprzedaż wysyłkowa?


Aha. No i nie pytam i nie żalę się po to aby znalazły się teraz damy i dżentelmeni, którzy zaczną szydzić i sobie używać jak to trzeba mniej żreć i się ruszać żeby zmieścić się w kieckę.


Chodzi mi o to żeby sobie jakoś podpowiedzieć, pomóc znaleźć odpowiedni sklep... pogadać tak po babsku. Jak duży z dużym :)

22
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 19, 2016, 14:58:38  »
w poniedziałek przygotowałem pod głosowanie uchwałę o unieważnieniu plomb na głowicach. Czeka na nią sporo spółdzielców! Została odrzucona!

Trochę się rozjechało albo ja czegoś nie łapię więc proszę o wyjaśnienie.
Po co walczyć o unieważnienie plomb na głowicach skoro walczyliśmy o to aby je zdemontować w celu wymiany na nowe, prawidłowo działające głowice. Co nam da unieważnienie plomb?

Mam też pytanie dotyczące rozliczenia CO za poprzedni sezon grzewczy. Dostarczone już zostały blankiety za czynsz i ani słowa o rozliczeniu. W latach minionych rozliczenie docierało do lokatorów w październiku. W roku ubiegłym było opóźnienie bo niby metron miał problemy. Jak to będzie teraz? Znowu jest jakiś problem? Jeżeli tak to dlaczego lokatorzy nie zostali oficjalnie poinformowani o komplikacjach i nie podano choćby przybliżonego terminu zakończenia sprawy?
Czyżby w naszej Spółdzielni problemy z załatwieniem każdej sprawy, która ma wpłynąć jakkolwiek na korzyść lokatora , stały się tradycją. Od momentu wymiany naszych fantastycznych głowic każdego roku jest coś nie tak!

23
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 13, 2016, 11:21:07  »
Dziś montowali u mnie nowe podzielniki. Zmieścili się w proponowanym czasie i wszystko przebiegło dość szybko. Pan zostawił oczywiście ulotkę z informacjami o nowych podzielnikach. Jest w niej taki punkt mówiący o tym jak oszczędzać energię. Jedną z rad jest, że w pokoju wystarczy temperatura 20 stopni a w kuchni jedynie 15 stopni. Ciekawie ma się to do naszych termostatów.
Pan nie oszczędził komentarza, że z takimi głowicami w swojej pracy spotkał się pierwszy raz.

24
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 11, 2016, 22:46:17  »
To proszę wszystkim wyjaśnić Tusia, co w takiej sytuacji.
Proszę wytłumaczyć również jak mogliście dopuścić do obecnej sytuacji z CO.

25
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 11, 2016, 10:54:07  »
Tak za ogrzewanie w chwili obecnej  zapłacimy wszyscy bez względu na to czy ktoś grzeje czy też nie .
Zaraz, zaraz i to są te nowe zajebiste zmiany za przeproszeniem?! Chyba Was wszystkich już w tym pałacu Bóg opuścił. Czyją cholerną winą jest to, że sobie Pan Szostak przygruchał kolejną pożal się Boże firmę, która dla nas się nie wyrabia a dla SM i PEC-u jak widać kasę urabia. Co to ma znaczyć , że wszyscy?! Jeżeli nie potrzebuje to nie grzeje i jak mam zapłacić za coś czego nie używam? Najpierw pocisk za kapturki. Kilka tysi zapłacone za to, że nie zużyto ani krzty ciepła na lewo ani nawet uczciwie a teraz znów do płacenia za brak zużycia. Co Wy tam do cholery wszyscy myślicie?! W pizdu zdejmijcie te podzielniki i zawory i od razu każcie zapłacić równo wszystkim. Nie będzie Wam prościej? Zarobicie. Wy tak, a jak dotąd stratni są po prostu tylko i wyłącznie lokatorzy. Ciągle nas robicie na szaro. Ubliżano nam przez lata, że jesteśmy złodziejami. No chyba jednak jest inaczej i jak widać zmiany nic nam póki co nie dały. Ktoś słusznie zauważył. Podobno SM miała być w tak dobrej sytuacji finansowej. To gdzie są te pieniądze skoro na nic nagle nie m?. Tak dobrze Zarząd gospodarował a na wymianę głowic nagle nie ma? Może poszło na odprawę dla Szostaka co? A właśnie. Co on jeszcze robi w tej spółdzielni?!. Coś nam nowa RN obiecała przecież, do czegoś konkretnego została powołana i na pewno nie do tego aby przybić piąteczkę Szostakowi i  podpisać mu papierki. Dlaczego nie ogłoszono jeszcze konkursu na prezesa? Co może przetrzymacie gościa aż spokojnie odejdzie na emeryturkę a i może jeszcze z zawrotną sumką odprawy. Co się tam u diabła dzieje?!Rado Nadzorcza odpowiedzcie. Działacie dla nas czy znów przeciwko nam? Póki co nie widać różnicy. Znów jednak zmuszacie nas do ponoszenia kosztów za nie zużyte ciepło. Dzieje się to znów tylko w ciut inny sposób. Zawsze jak widać dobry dla SM sposób żeby z nas zedrzeć. Pozwoliliście RN znów wbić nóż w plecy lokatorom -  ot takie nowe sposoby działalności nowej RN, której zaufaliśmy, pomagaliśmy. Przykro

I nie tłumaczcie się proszę, że szukacie, kombinujecie, zapoznajecie się z dokumentami etc. bo w tym czasie jak widać dzieje się znów nieuczciwie i nie na naszą korzyść..

26
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 07, 2016, 08:25:46  »
Widać u nas "dobre zmiany" kończą się zawsze tak samo.
I wydaję mi się tylko, czy aktywność członków RN na forum spadła.

Dalej nie wiem jak będziemy rozliczani za ogrzewanie, które można już używać a w mieszkaniach jest brak podzielników. Brak i to nie z winy lokatorów.
Co, znów będziemy ukaraniu i rozliczeni wbrew naszym działaniom??!!


27
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 04, 2016, 19:35:20  »
U mnie grzejniki dziś już ciepłe tak wiec sezon zaczęty a stary jeszcze nie rozliczony
Tto, że poprzedni sezon nie rozliczony nie rzutuje chyba tak bardzo jak brak podzielników.
Ludzie zaraz zaczną korzystać, ogrzewać mieszkania i pytanie kto za to zapłaci. To ciepełko na bank nie jest w gratisie. Skoro nie ma podzielników to co, przywalą nam z ryczałtu? Chyba ich porąbało jak tak. Ja nie zamierzam za coś takiego płacić. Nikt bowiem mi nie udowodni czy ogrzewam obecnie mieszkanie czy nie. Nie wyrażałam póki co zgody na rozliczanie inne niż z podzielnika.
To, że szanowny zarząd i rn na sam koniec sobie zachachmęciły i ogłosiły przetarg i nie zmieścili się w czasie z montażem do sezonu grzewczego, to niech teraz zapłacą zaskóraskami zarobionymi z czerwonych kapturków.

28
Tematy różne / Odp: Gdzie kupic mieszkanie
« dnia: Września 07, 2016, 17:34:55  »
W wiadomości prywatnej podałam numer telefonu do osoby, która zamierza sprzedać właśnie swoje 3 pokojowe mieszkanie na 3 pietrze.
Drzewa widoczne z obu stron :)
Ogólnie sporo wokół zieleni jak na miasto :)


No i jest balkon oczywiście.
Więcej opisałam w wiadomości.

29
Lato i sezon na oszczędzanie chyba w SPPK.  Jadę właśnie autobusem 107 nr 773. Klimatyzacja oczywiście nie włączona. No bo i po co.

30
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Czerwca 28, 2016, 20:30:33  »
Nie podam w liczbach ale jest ok. Wszystko poszło tak jak miało pójść :)

Strony: 1 [2] 3 4 ... 22