Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - jadwisia

Strony: [1] 2 3
1
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Listopada 29, 2017, 16:00:56  »
Rozumiem że posła Szczerbę nazwałeś idiotą? Popieram

2
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Listopada 29, 2017, 11:55:40  »
To ja jestem tą 64 letnią kobietą która skopała tego pana. Należało mu się.

3
Polityka krajowa / Odp: Reforma Sądów w Polsce
« dnia: Lipca 28, 2017, 22:04:05  »
Ciekawe jakby prezydent był z innej opcji politycznej twoja propozycja brzmiałaby tak samo?
Oczywiście. A jaka jest Twoja propozycja? Żeby było po staremu i kasta się sama wybierała?

4
Polityka krajowa / Odp: Reforma Sądów w Polsce
« dnia: Lipca 28, 2017, 21:35:43  »
Za to chucpa każdego 10 o was świadczy bardzo dobrze.
To mają być te merytoryczne propozycje zmian w sądownictwie? Jesteście żałośni. No ale czekam. Mam nadzieję że ktoś z Was zaproponuje jakąś sensowną propozycję zmian w ustawach dotyczących sądownictwa. Moja propozycja jest taka żeby kandydatów na prezesa Sądu Najwyższego zgłaszały wszystkie partie obecne w sejmie, każda partia po jednym kandydacie, zaś Prezydent dokona wyboru spośród tych kandydatów prezesa SN. Czekam na Wasze propozycje.

5
Polityka krajowa / Odp: Reforma Sądów w Polsce
« dnia: Lipca 28, 2017, 21:11:37  »
Co sądzicie o reformie sądownictwa w Polsce. Ja osobiście jestem za radykalnymi zmianami a nie cackaniem się z tzw "nadzwyczajną kastą"
Można się podpisać pod apelem o głęboką reformę sądownictwa. Link do apelu: https://www.petycjeonline.com/apel_o_reform_wymiaru_sprawiedliwoci_dla_dobra_polski
Popieram petycję o gruntowną reformę sądownictwa. A do wszystkich piszących tutaj lewaków mam prośbę. Napiszcie proszę jakich zmian Wy byście oczekiwali w Sądach. Chyba nie takich żeby było po staremu jak to mówi pan Rzepliński. Kto Waszym zdaniem ma tych sędziów wybierać. Kto ma mandat do tego? I proszę mi nie mówić że sami sędziowie mają się wybierać, tak jak jest obecnie. Ja uważam że społeczeństwo w demokratycznych wyborach wypowiedziało się w tym temacie. A jak wam się nie podoba rząd to wystarczy w najbliższych wyborach to wyrazić a nie robić chucpę pod sejmem i pałacem prezydenckim. To bardzo źle o was świadczy. No i słupki Wam spadają w zastraszającnym tempie. Weźcie się za merytoryczne propozycje a nie tylko straszeniem PiSem bo to już się staje nudne i nie robi wrażenia.

6
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 13, 2016, 20:28:33  »
Cytat: jadwisia w Dzisiaj o 17:48:33
Ta wypowiedź potwierdza to co pisze wegier. Buta i arogancja pełną gębą, u Pana, Panie Wojtek Dudek.

Zastanawiam się, dlaczego nie piszesz tych obelg pod innym, zresztą jednym z kilku swoich profili na tym forum. Na przykład pod właściwym dla faceta Nickiem - "Maniek 72"? I pomyśleć, że do tej pory uważałem Ciebie za przyjaciela...
To nie są obelgi, to jest prawda, którą nie tylko ja zauważam. Prawda w oczy kole. P.S. A skąd zasięgnął Pan informacji że osoba "maniek72" to ja? Zapewniam że tak nie jest. Pozdrawiam.

7
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 13, 2016, 19:02:10  »
Ale do czerwca wytrzymamy i nie udzielimy dalszego poparcia
Nie musimy czekać do czerwca. Możemy już teraz zebrać 500 podpisów członków spółdzielni o zwołanie nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w celu: 1.odwołania prezesa Szostaka 2.odwieszenia naszych dwóch reprezentantów w Radzie Nadzorczej którzy zostali bezprawnie zawieszeni. Niedopuszczalne jest aby zgodnie z prawem wybrani na Walnym Zgromadzeniu nasi reprezentanci z Rady Nadzorczej byli zawieszani tylko po to aby mniejszość w Radzie Nadzorczej mogła nadal chronić Szostaka i jego prawników.

8
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 13, 2016, 17:48:33  »
... rozumiem, że to cytat z CV Jarosława Bienia. Gratuluję... i dalej współczuję.
Ta wypowiedź potwierdza to co pisze wegier. Buta i arogancja pełną gębą, u Pana, Panie Wojtek Dudek. A Szostak dalej siedzi w spółdzielni i zaciera ręce bo może znów ktoś zostanie zawieszony w prawach członka Rady i cała Rada się rozsypie. Pan Szostak ma już swoją ekipę na ich miejsce. I będzie mówił ludziom: ci ludzie chcieli rozwalić spółdzielnię, tylko my, stara dobra ekipa z PZPR możemy ją uratować.

9
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 10, 2016, 12:47:09  »
Jeśli w najbliższym czasie nadal nie będzie odwołany Szostak to Członkowie spółdzielni mogą sami go odwołać. Wystarczy zebrać 1/10 podpisów członków spółdzielni o zwołanie nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w celu odwołania prezesa Szostaka. Poczekam jeszcze do końca roku i jak Szostak nadal będzie w spółdzielni sama zacznę zbierać podpisy pod żądaniem zwołania Walnego w celu jego odwołania. Sąd Najwyższy wypowiedział się że członkowie spółdzielni mogą na Walnym Zgromadzeniu odwołać prezesa, oto artykuł na ten temat: http://www.rp.pl/artykul/1171727-Kiedy-odwolac-czlonka-zarzadu-spoldzielni-mieszkaniowej.html#ap-1

10
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 08, 2016, 18:07:08  »
KIEDY NASTĄPI TEN MOMENT KIEDY SZOSTAK OPUŚCI NASZA SPÓŁDZIELNIE ?
Ja również czekam na ten moment, tak jak wielu moich znajomych, zarówno tych którzy byli obecni na ostatnim Walnym jak i wielu tych którzy nie byli.

11
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 04, 2016, 11:59:41  »
Szostaka trza pogonić, bo niekolokwialnie mówiąc, wrzód będzie narastał
Popieram zdanie DEtonatora. Panie przewodniczący Rady i cała Rado, czekamy na jak najszybsze odwołanie tego pana.

12
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 02, 2016, 13:25:51  »
Cytat: jadwisia w Grudzień 01, 2016, 23:48:12
O jakie pomówienie Panu chodzi?

Skoro jest się takim znawcą prawa, to odpowiedź bez problemu można znaleźć zarówno w KC jak i w KK.

Rozumiem że to jest groźba? Nie potrafi Pan odpowiedzieć na proste pytania, za to zaczyna Pan straszyć kodeksem cywilnym i kodeksem karnym? Wszystkich członków spółdzielni którym nie podoba się Pańskie działanie poda Pan do Sądu o pomówienie? Mam nadzieję że już niedługo członkowie spółdzielni odpowiednio ocenią Pana działania.

13
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 01, 2016, 23:48:12  »
Pani Jadwisia nie zapytała lecz stwierdziła rzekomy fakt, że ja niby coś blokuję ale już żadnego dowodu na poparcie tegoż pomówienia nie przedstawiła
O jakie pomówienie Panu chodzi? Czy Pan się dobrze czuje? Zadałam proste pytanie: Dlaczego Pan blokuje wprowadzenie do regulaminu zapisu wymaganego przez Prawo energetyczne art.45a ust. 12? Czy Pan zaprzeczy że to Pan blokuje? Dowodem na to jest fakt że w regulaminie nadal obowiązuje tylko jeden sposób rozliczania kosztów ciepła: od podzielników, co jest niezgodne z Prawem Energetycznym, natomiast osoby które chciały wprowadzić te zapisy do regulaminu SM Chemik, zostały na Pana wniosek zawieszone w prawach członków Rady Nadzorczej. To ma być działanie w interesie wszystkich członków spółdzielni?. Dla niezorientowanych przytoczę jeszcze raz art.45a ust 12 Prawa Energetycznego: "W przypadku stosowania w budynku wielolokalowym metody wykorzystującej wskazania podzielników, regulamin rozliczeń powinien dopuszczać możliwość zamiennego rozliczania opłat za ciepło dla lokali mieszkalnych lub użytkowych na podstawie ich powierzchni lub kubatury oraz określać warunki stosowania zamiennego rozliczania."
Zadam zatem jeszcze jedno proste pytanie, skoro na tamte nie potrafi Pan odpowiedzieć: Kiedy zamierza Pan zrealizować ustawowy obowiązek wynikający z art.45a ust 12 Prawa Energetycznego? Czy doczekam się odpowiedzi?

14
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 01, 2016, 13:20:41  »
wymóg Prawa Energetycznego które w Art.45a ust.12 mówi: "W przypadku stosowania w budynku wielolokalowym metody wykorzystującej wskazania podzielników , regulamin rozliczeń powinien dopuszczać możliwość zamiennego rozliczania opłat za ciepło dla lokali mieszkalnych lub użytkowych na podstawie ich powierzchni
Proszę Pana przewodniczącego Rady Nadzorczej o wyjaśnienie dlaczego blokuje dokonanie zapisów w regulaminie wymaganych przez Prawo Energetyczne, a  wręcz eliminuje osoby z Rady które chcą te wymagane przez prawo zapisy wprowadzić do regulaminu. Proszę o rzeczową odpowiedź.

15
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopada 27, 2016, 12:33:11  »
dosłowie powtórzona wiadomość  z "Między nami spółdzielcami"
faktycznie wiadomość została przeze mnie skopiowana ze strony https://www.facebook.com/spoldzielcychemikapolice i wklejona tutaj na forum. Co w tym dziwnego?

Strony: [1] 2 3