• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - caarola

Strony: [1] 2 3 ... 15
1
Sprawy bieżące / [Police] WOŚP 2013
« dnia: Styczeń 14, 2013, 19:49:55  »
O szit!  :rotfl:

2
Trudne tematy / [Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« dnia: Październik 03, 2012, 18:01:29  »
Jak najbardziej aleksandrze. I szczerze Wam wspolczuje. Jednak bardzo razi mnie taka hipokryzja i uwazam ze takim zachowaniem zawzieta podważyła Waszą wiarygodność.

3
Trudne tematy / [Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« dnia: Październik 03, 2012, 15:29:21  »
Dlaczego zawiść.. o co... to po prostu nieładne postępowanie wg mnie aż pozwolę sobie zacytować: 'na ludzkiej krzywdzie jeszcze nikt sie nie dorobił"...
Głupio to wyszło, ze czujesz się oszukana ale tak samo próbujesz oszukać kogoś, ot tyle w temacie..

4
Trudne tematy / [Dębostrów] NIELEGALNY TARTAK W DĘBOSTROWIE
« dnia: Październik 03, 2012, 15:08:44  »
O matko, zawzieta rozumiem Twoja zlosc na te sytuacje, ale jak mozna walczac z hałasem w Waszej miejscowosci rownoczesnie pisac w ogloszeniu: "Duży przestronny dom, bardzo fajna lokalizacja w śród zieleni, ciszy i spokoju."
I jeszcze czepiac sie ze ktos to zauwazyl.. to jest dopiero szczyt :(

5
Rozrywka i Kultura w regionie / Klub Nauczyciela
« dnia: Czerwiec 08, 2012, 11:17:58  »
Halo, halo?

6
Sprawy bieżące / [Police] Wypadek przy torach??
« dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:43:32  »
Mam nadzieje ze to jednak cwiczenia, bo za dobrze mi to nie wygladalo ;(

7
Rozrywka i Kultura w regionie / Klub Nauczyciela
« dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:03:02  »
Kochani, jaka muzyka jest grana w klubie w piątki?

8
Kulinaria / [Police] Pizzeria
« dnia: Październik 13, 2011, 12:17:56  »
Chyba nie zmienilo sie nic poza nazwa.. w menu nie widze zadnych zmian.

9
Kulinaria / Gdzie zjeść kebaba?
« dnia: Lipiec 09, 2011, 09:10:08  »
No bo u chinczyka to Ty akurat wiesz, czy jedzac kaczke - jesz kaczke hhahahaa <joke> :P

10
Kulinaria / naleśnikarnia
« dnia: Lipiec 05, 2011, 13:46:36  »
Cytat: "magmixa"
Byłam właśnie w naleśnikarni. Nie prawdą jest to co piszecie ,ze z dżemem kosztuje tyle samo co z mięsem, a mianowicie kosztuje 3- 4zł, z owocami i dodatkami 6


Cytat: "anastazja"
(...)naleśnik z serkiem waniliowym i malinami 7zł, z nutellą i bananem też 7zł


Różne ulotki czy co?

Nalesnik ma 30 cm srednicy zlozony w trojkat.  Horpyną faktycznie nie jestem - Wykidajło ;) i nie wierze ze ktos  najadl sie jednym i nie dal rady polowce drugiego...

I tak mi przyszlo do glowy, porownanie 2 nalesnikow za 15 zl i np. kebaba u turka za 14 chyba - po nalesnikach czulabym niedosyt, a po zjedzeniu 2/3 kebcia nie moge sie ruszac z obzarstwa :)

11
Kulinaria / naleśnikarnia
« dnia: Lipiec 04, 2011, 16:08:28  »
grubciu faktycznie, nie wiem czemu tak Twoj post zrozumialam ;)

b.b. - coz,  jesli ten przelicznik do Ciebie nie przemawia, to moze powinnam napisac ze polowe kwoty wydanej za syty obiad w nalesnikarni, zjadloby sie np 2 porzadne kebcie ;) ale to takie moje rozwazania :D i tez bez sprzatania itd itp, jak mowisz :)
Nalesnikarni zycze jak najlepiej, ale niestety nie wroze przyszlosci.. wlasnie te opłaty. koszty.. ;/
Zeby nie wyszlo ze im tu jakas antyreklame robie.. ale bylam przekonana ze 8 zl to za jakas porcje 2-3 szt a nie za 1.. i sie mooocno zdziwilam, stad taka moja opinia.

12
Kulinaria / naleśnikarnia
« dnia: Lipiec 04, 2011, 10:06:26  »
Kurka rurka, to rzeczywiscie na glodomorka tu wychodze.. moze to kwestia tego ze chwilowo wystepuje w 2 osobach ;D chociaz kuzynka ktora byla ze mna jest patyczakiem i tez pochlonela 3.. hmm ;) coz, zdania nie zmienie, iz 8zl/szt to jednak drogo, bo za 40 zl grubciu ktore wydaliscie, zrobilabys goooooore nalesnikow - zapewne nie gorszych ;)

13
Kulinaria / naleśnikarnia
« dnia: Lipiec 04, 2011, 09:07:52  »
Malgorzato, nie zartuj! najesc sie 1 nalesnikiem? to chyba przyszlas juz po obiedzie, na deserek..

14
Kulinaria / naleśnikarnia
« dnia: Lipiec 03, 2011, 13:57:42  »
Ja też skorzystałam ale w moim mniemaniu szału nie ma.. w smaku nienajgorzej, ale ok. 8 zl za 1 szt nalesnika to spora przesada.. musialam zjesc 3 by sie najesc, wiec 24 zl poszlo.. maz pewnie musialby zjesc z 5 wiec razem 64 zl za 1 obiadek? gruuubo..

15
Strefa kobiet / USG 3D
« dnia: Kwiecień 19, 2011, 22:33:58  »
Trzebiez a czemu w Szczecinie a nie u nas? Mozesz sprobowac w klinice Vitrolive, na stronie jest cennik.

Strony: [1] 2 3 ... 15