Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] WOŚP 2013  (Przeczytany 46687 razy)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 14, 2013, 18:45:06 »
No dobra. Nie ma co się spierać o nic na tym forum. Wystarczy kochać męża i wszystko będzie git. Pamiętajcie paniusie z forum, te z "diabłem" pod skórą.

A oto ciekawy kąsek. Chyba mówi wszystko o wszechwiedzącym uczestniku forum. Zamilknijmy wszyscy. Mamy wieszcza i proroka i Bóg wie kogo tam jeszcze.  :google:     :devil:





ja mam ochotę...
ja mam 6 dzieci a ty co możesz powiedzieć o wychowywaniu dzieci?
Z każdym dzieckiem traciłam pracę (do 5 teraz jeszcze nie wiem). Też mamy 860zł kredytu miesięcznie, i do tego opłaty tak jak wszyscy. Mimo to nigdy nie skomlałam jak paniusie z tego forum, mąż tylko pracuje praktycznie teraz zaczął dorabiać. Nieraz mieliśmy sytuację, że jedynym naszym posiłkiem było to co dzieci pozostawiły z paczki żywnościowej jaką dają na zakładach. I ty śmiesz mi powiedzieć że biedy nie zaznałam, albo na dzieciach się nie znam?
Nigdy nie pozwoliłam na to by dzieci cierpiały przez to, że ja nie mogę z nimi wytrzymać w domu i muszę je posłać do żłobka. Nic ani nikt nigdy dziecku nie zastąpi matki i ojca. Bo o miłość męża trzeba dbać a wtedy on zadba o żonę. Nigdy słońce nie może zachodzić nad gniewem. Wtedy rodzina jest szczęśliwa. Zawsze są chwile gorsze i lepsze, ale jeżeli rodzice się kochają i są szczęśliwi, to przy nich dzieci są szczęśliwe i czują się bezpiecznie. A życie staje się lżejsze Najstarsza córcia pomimo tego że ma jeszcze 5 rodzeństwa była w ubiegłym roku szkolnym najlepsza w województwie w wynikach nauki i olimpiadach szkolnych. I to jest jedyna godna zapłata w tym życiu dla rodziców, radość dziecka i jego poczucie bezpieczeństwa.
żegnam ozięble i zejdź ze mnie dziecinko
PS
Nadmieniam, że nie wyrażam zgody na publikację czegokolwiek gdziekolwiek z mojej wypowiedzi


Nie, nie nie ma bluzgów ale, że co to ma być? Sekta jakaś? Słońce nie może zachodzić nad gniewem. Masakra jakaś jak dla mnie.
Adresat pomylił forum albo co. Po tym jak czytam to co pisze o WOŚP (dane jakie posiada) to myślę czy to może guru tak mawia ...? No nie ważne. Przeczytacie pomyślicie co chcecie. ja na każdą już wypowiedź naszego proroka patrzę przez pryzmat słońca, kochania męża. Wiecie kochasz męża to  nie musisz nic robić. Tylko dzieci rodzić a on się wszystkim zajmie. Po co żłobki, WOŚP i inne formy pomocy. Mąż wszystko załatwi. Nie skamlajmy więc Ci, którym własne dzieci są przeszkoda.
Pozdrawiam wszystkich, którzy uśmieją się tak jak ja.  

_________________
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 14, 2013, 19:39:05 »
KrP po tej ciekawej lekturze prosiłbym o wrzucenie odpowiedniego facepalm demota :devil:  Ręce opadowywują normalnie :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 14, 2013, 19:49:55 »
O szit!  :rotfl:
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline pachol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 14, 2013, 20:28:19 »
Ale dała woooow, jakbym jakie moherowe berety słyszał w obronie rozgłośni O. Tadeusza

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 14, 2013, 20:48:31 »
To, że jest dobrym rodzicem jak najbardziej ok, ale ocenianie innych przez pryzmat ilości wychowanych dzieci i jechanie po ludziach, którzy nie mają możliwości finansowych na urlop wychowawczy jako niechęć do dzieci, to zakrawa na pusty czerep i tępotę :crazy: Sory Gregory, ale inaczej nazwac tego nie można :crazy:  Nie każdy ma małżonka wysoko postawionego  i dobrze uposażonego. Trochę empatii, nie łudzę się, że się zmieni podejście, ale co tam. Ocenia i jedzie po innych tak po Bożemu, jak prawdziwy "katolik".
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 14, 2013, 21:28:40 »
Zgadzam się z przedmówcą
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 14, 2013, 21:46:07 »
Cytuj (zaznaczone)
Ocenia i jedzie po innych tak po Bożemu, jak prawdziwy "katolik".

rzekłbym nawet: "katol"

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 14, 2013, 21:50:12 »
Wracamy grzecznie do tematu  :faja:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 14, 2013, 22:07:31 »
Wszelkiej maści krytyków proszę o spojrzenie w lustro i o odpowiedź na bardzo proste pytanie: Co ja zrobiłem dobrego dla innych? Nie mówię tutaj o przekazywaniu tylko i włącznie pieniędzy na różnego rodzaju fundacje, ale o to czy jestem dobry dla innych ludzi... Dlaczego zawsze musicie doszukiwać się drugiego dna? Obca wam jest empatia? Czepiliście się Owsiaka , bo popiera prawo CZŁOWIEKA do samodecydowania o sobie, a nie do uśmiercania!!!! Uruchomcie mózgi i zerwijcie klapki nienawiści z oczu. Każdy ma prawo przeżyć swoje życie tak jak uważa to za stosowne i nie wam to oceniać. Kto inny to zrobi we właściwym czasie.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 14, 2013, 22:23:55 »
A ja proszę entuzjastów WOŚPu by nie oceniali innych wg zasady - "kto nie z nami, ten przeciw nam". Jest wiele osób, które nie uczestniczą w akcji, bo wiele jej elementów (jak i jej otoczka) się im nie podoba, ale wobec całej akcji, która ma jednak duży dorobek, są nastawione SCEPTYCZNIE. Do tych właśnie osób ja się zaliczam.

Bo dochodzi do absurdalnej sytuacji, że DOBROWOLNA akcja, jest przyczyną do ostracyzmu społecznego. Na tym polega ta DOBROWOLNOŚĆ?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 14, 2013, 22:44:04 »
Cytat: "Kuba"
A ja proszę entuzjastów WOŚPu by nie oceniali innych wg zasady - "kto nie z nami, ten przeciw nam". Jest wiele osób, które nie uczestniczą w akcji, bo wiele jej elementów (jak i jej otoczka) się im nie podoba, ale wobec całej akcji, która ma jednak duży dorobek, są nastawione SCEPTYCZNIE. Do tych właśnie osób ja się zaliczam.

Bo dochodzi do absurdalnej sytuacji, że DOBROWOLNA akcja, jest przyczyną do ostracyzmu społecznego. Na tym polega ta DOBROWOLNOŚĆ?


Tru that.

Mi np. w Kaskadzie pewien gość chciał dać takie serducho:



Pytał co o tym sądzę. Cóż, szczery byłem - wierzący wielce nie jestem, ale takie akcje są żałosne. Co to jakieś licytacje kto jest lepszy, kto więcej pomaga or sth? Akcja pewnie w ogóle nie związana z WOŚP, ale mało kto na to wpadnie i zaraz będzie mówił jaki to WOŚP zły.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 14, 2013, 23:02:47 »
Cytuj (zaznaczone)
"Za środki zebrane w czasie tegorocznego Finału fundacja chce kupić m.in. materace przeciwodleżynowe, regulowane łóżka (z wyposażeniem), ultrasonografy przyłóżkowe, urządzenia do rehabilitacji ruchowej, balkoniki ułatwiające chodzenie, wózki inwalidzkie, pompy infuzyjne i żywieniowe."


Same urządzenia służące do eutanazji... :)
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 15, 2013, 10:18:52 »
Oczywiście, że każdy ma i ma prawo mieć swoje zdanie.
Można powiedzieć, że jestem za albo przeciw.
Nie znoszę tylko w takich sytuacjach jak ktoś np. uważa, że zna najprawdziwsze raporty jak by był co najmniej prawą ręką głównego organizatora akcji i siedział jak to się mówi w samym środku gniazda os.
Są za i są przeciw. Ja jestem za co nie znaczy, że nie mam jakichś tam wątpliwości. Cel jest super a efekty działania orkiestry jak mawiało wielu poprzedników w zasadzie każdy z nas widzi no więc właśnie, po co drążyć.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 15, 2013, 11:57:47 »
Ja to w ogóle nie wiem w czym leży problem, nad którym tu tak dyskutujecie. WOŚP to akcja jakich wiele i nie jest pochodną ustawowego obowiązku. Chcę, to dam! Nie chcę, to nie dam! Podoba mi się, to biegnę tam i w niej uczestniczę, tracąc swój prywatny czas! Nie podoba się, to siedzę w domu i nawet nie oglądam jej w telewizji! Nie widzę tu najmniejszych podstaw do licytowania się kto ma rację, bo każdy ją ma, wraz z prawem do wyrażania swobodnej i własnej opinii. Nie można zabraniać komuś tego, czego nie chcemy, aby nam zabraniano. Jak w każdej akcji, tak i w WOŚP są elementy zasługujące na pochwałę ale też i takie, które zasługują na krytykę. Mnie też nie podobają się pewne jej elementy, jak chociażby te, że prawdopodobnie coraz częściej w przeprowadzanie tych akcji angażuje się środki budżetowe. A to już jest nie fair, ponieważ tym samym zmusza się do uczestnictwa w niej podatników, pozbawiając ich prawa swobodnego wyboru. Tym samym akcja po części traci charakter tylko spontanicznej, dobrowolnej i charytatywnej. Nie oznacza to jednak, że jestem przeciwny temu, by je przeprowadzano.
Przy okazji mam pytanie: czy i ile gminnych środków budżetowych poszło na przeprowadzenie WOŚP w gminie Police? Czy ktoś może wie?

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 15, 2013, 14:19:07 »
Nie jestem całkiem za WOŚP, bo wolontariusze różni bywają niestety, ale nie jestem w ogóle za wrzucaniem do puszek, ani na WOŚP, ani w markecie, gdzie jest to nagminne i nikt się nie czepia, nikt protestów nie robi. WOŚP ratuje wiele dzieci, a że Owsiak zarabia? Realia są takie, że każdy prezes dobrze rozwijającej się fundacji, czy stowarzyszenia zarabia. W Polsce jest ich multum, ktoś się czepia? Licytacje fantów, koncerty na WOŚP itd. to fajna sprawa a, wrzucania do puszki nigdy nie zaakceptuje i mam do tego prawo. Tak jak nie wrzucam księdzu na tace.