Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Wojtek Dudek

Strony: [1]
1
Polityka krajowa / Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Października 26, 2015, 10:21:37  »
Czas rozpocząć nowy wątek, ponieważ zwycięstwo PiS-u nie ulega wątpliwości. Po pierwsze - trzeba im pogratulować, co niniejszym czynię! Sukcesem jest też zdolność do samodzielnych rządów, o ile wyniki sondażowe potwierdzą się w oficjalnych wynikach. Tak czy siak ja przyszedłem dzisiaj do pracy tak jak każdego dnia i nie zauważyłem, aby Polska wywróciła się do góry nogami - jak to przewidywali niektórzy domorośli prorocy. Gratuluję też Kukizowi i Nowoczesnej.

2
Polityka lokalna / Gmina coraz głebiej sięga do naszych kieszeni!
« dnia: Października 24, 2013, 21:54:55  »
Tłuste lata minęły bezpowrotnie i gmina w poszukiwaniu pieniędzy zaczyna sięgać coraz głębiej do kieszeni obywateli. W przyszłym roku proponuje się duży wzrost wysokości (ok. 95%) opłat wieczystych od nieruchomości gruntowych. Takie przynajmniej ja dostałem zawiadomienie.

3
Polityka lokalna / Policka PO ma nowego szefa!
« dnia: Października 24, 2013, 21:43:08  »
Jakoś cicho w Policach o tym, że na funkcji powiatowego szefa PO dokonała się zmiana pokoleniowa. Władza w lokalnej PO wróciła w ręce ojca założyciela… ;-)

4
Sprawy bieżące / Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« dnia: Marca 12, 2013, 21:44:04  »
No to już wiemy jaką prawdopodobnie nazwę zamierzają radni nadać rondu przy zbiegu ulic Wyszyńskiego i Roweckiego. Nazwa tego ronda w pełnym brzmieniu to: „Rondo Księdza Arcybiskupa Kazimierza Jana Majdańskiego”. Przyznam, że jak na rondo, to, według mnie, nazwa stanowczo za długa. A znając szczególne zamiłowanie rodaków do tworzenia wygodnych skrótów, zwłaszcza przy określaniu tras, należy spodziewać się, że ta nazwa szybko uzyska wersję skróconą. Oby tylko nie był to skrót w postaci „Rondo Majdana”, bo całkowicie wypatrzy pierwotny sens projektodawców. Doświadczenie podpowiada też, że nazwy rond powinny być w miarę krótkie i łatwe do wyartykułowania. Ale wszystko wskazuje na to, że radni gminni z poparciem radnych powiatowych chyba przyklepią uchwałą właśnie taką nazwę.  Inne polickie rondo otrzyma prawdopodobnie nazwę „Pionierów”. I taka jednowyrazowa nazwa wg mnie pasuje do oznaczania rond. A co Wy sądzicie o propozycjach tych nazwach?

5
Polityka lokalna / Wybory do RM Polic w okręgach jednomandatowych...
« dnia: Grudnia 02, 2012, 12:54:48  »
Rada Miejska uchwaliła podział gminy na 21 jednomandatowych okręgów wyborczych. Spełnia się zatem oczekiwanie wielu wyborców. Jak sądzicie: czy tak wybrani radni będą w stanie coś zmienić w naszej gminie...?
http://www.bip.police.pl/?app=uchwaly&nid=4985

6
No właśnie. Jak przyjęliście i jak oceniacie oświadczenie Kaczyńskiego, który powiedział że: „gdyby on był premierem, to niektórymi ludźmi (dot. polskich specjalistów z dziedziny lotnictwa, wypowiadających się o katastrofie i jej przyczynach) zajęłyby się służby specjalne”! Czy nie sądzicie, że jest to wypowiedź obnażająca dążenia, żywcem skopiowane z najtragiczniejszych plag w dziejach Europy i świata, jakimi były faszyzm i bolszewizm. Czy ktoś wypowiadający takie zdanie publicznie, zasługuje jeszcze na miano „męża stanu”?! Ja powiem szczerze. Jako człowiek, który latami walczył jak mógł o wolność i demokrację, i miał różne zdanie o PiS-ie (czasami dobre, czasami złe) od dziś tym człowiekiem i jego zwolennikami najzwyczajniej się brzydzę!

Strony: [1]