Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - TomaszTokarczyk

Strony: [1]
1
Polityka lokalna / "Twój radny"
« dnia: Lipca 30, 2015, 21:35:00  »
Nie ma zgody Zarządu Powiatu na skrzynki pocztowe w centrum miasta, służące do kontaktu mieszkańców z radnymi w ramach naszej akcji "Twój radny". Tak przynajmniej wynika z odpowiedzi na wniosek mój i radnego Dominika Brzęckiego. Mimo pozytywnego odbioru inicjatywy i wcześniejszej zgody Starosty i Wicestarosty, Panowie po zastanowieniu najwyraźniej zmienili zdanie. Dlaczego - argumentów w odpowiedzi nie podano. Rozwinięcie tematu, wraz ze zdjęciem odpowiedzi na wniosek - jak zwykle na moim blogu.
Jednocześnie zapraszam na cotygodniowe spotkania z radnymi przy kawie. Spotykamy się w każdy czwartek w Cukierni Piekarni Staromiejskiej przy ul. Bankowej, między 16 a 18. Zapraszamy!

2
Trudne tematy / Betonowy plac przy ul. Roweckiego
« dnia: Maja 31, 2015, 22:41:58  »
Witam. Chciałbym rozpocząć dyskusję nad sposobem zagospodarowania betonowego placu przy ul. Roweckiego. Przeszukałem forum i nie znalazłem żadnego wątku o tym. A wiem, że sporo osób jest niezadowolonych z tego, jak obecnie wygląda ten plac. Jak byście widzieli to miejsce zakładając, że znalazłyby się na ten cel pieniądze? Powinien tu powstać park zieleni, plac zabaw, parking, czy może blok mieszkalny? Osobiście, opowiadałbym się na połączeniem dwóch pierwszych opcji. Rozwinięcie tej (wstępnej!) opinii na moim blogu.

Zapraszam do dyskusji, a co ważniejsze - do wspólnego działania na rzecz poprawy komfortu życia na naszych osiedlach. Pozdrawiam.

Strony: [1]