Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Wykidajło

Strony: [1] 2
1
Polityka krajowa / Idzie stare, czyli jak się politycy promują za nasze
« dnia: Października 21, 2015, 20:03:22  »
Nadeszła wiekopomna chwila - miłościwie panujący burmistrz podpisał dziś z władzami województwa umowę na remont ul. Grunwaldzkiej. Ma być w przyszłym roku. Tylko że chodzi o ten remont, który miał być w tym roku zrobiony, i na który w budżecie gminy było już zarezerwowanie pół miliona (poszło na tak zwaną promocję, czyli premie dla siatkarek Chemika Szczecin, a może i plakaty jakieś albo inne szaliki). Znaczy najpierw zabrali, żeby teraz tuż przed wyborami się pokazać w mediach, jak umowę podpisują :)
Platformowo-gryfowym mistrzom propagandy podpowiadam: zostały jeszcze cztery dni do wykorzystania, można np. halę w Białej ze dwa razy otworzyć, ośrodek w Zalesiu, wszystkie ścieżki rowerowe... I to nawet jeszcze w wyborczą niedzielę się da zrobić jakieś przecięcie  8)

2
Humor / Gryfomowa
« dnia: Lipca 31, 2015, 15:09:33  »
Cytuj
Trening uruchamiania syren alarmowych i ich pracy zainstalowanych na terenie powiatu polickiego, zostanie przeprowadzony 1 sierpnia br. o godzinie 17.00, w okresie jednej minuty. Celem treningu jest wyrażenie pamięci i uhonorowanie poświęcenia i walki Powstańców Warszawskich z 1944 roku.
źródło: http://www.powiat.policki.pl/aktualnosci/2089-1-sierpnia.html

Powiatowa władza uznała, że osoba potrafiąca mówić i pisać po polsku nie jest w starostwie potrzebna, więc się pozbyła wicenaczelnik wydziału promocji. I teraz będziemy czytać takie bełkoty...

A tu dla porównania informacja na ten sam temat ze Szczecina: http://www.szczecin.pl/UMSzczecinSwiat/chapter_59018.asp?soid=B9CCBF71E61743B6A723501C5355B723

3
Humor / Kroniki Gryflandii
« dnia: Listopada 27, 2014, 11:11:27  »
Dla jednych bardziej zabawne, dla innych mniej, dla jeszcze innych wcale - a nawet zupełnie nudne. Nie przeczytasz - nie ocenisz :)

Na razie są trzy odcinki, będzie więcej. Najbliższy w niedzielę - chyba że pomysłu zabraknie, wtedy później.

http://www.gryflandia.pl

4
Polityka lokalna / Perły kampanii
« dnia: Listopada 13, 2014, 20:11:06  »
Kampania bywa zabawna. Dziś do skrzynki dostałem... chusteczki higieniczne (model Netto) z naklejonymi po obu stronach ulotkami Bartłomieja Pachisa. I do tej pory się zastanawiam, czy to pomysł jego sztabu, czy fałszywka od przeciwników.
No bo żeby narzucać wyborcom mema "kichaj na Pachisa"...  :D

5
Polityka lokalna / Program Gryfa: wiecej bezdomnych w Policach
« dnia: Listopada 07, 2014, 16:34:49  »
Nie doczekałem się jeszcze wezwań o debatę programową, więc zaczynam sam.
Otóż w programie wyborczym Gryfa XXI, który chce nadal rządzić gminą i przejąć władzę również w powiecie, wśród obiecywanych inwestycji znalazłem zapowiedź budowy międzygminnego schroniska dla bezdomnych. I to wysoko w hierarchii ważności, bo już na drugim miejscu (po ogólnikowej obietnicy modernizacji dróg i parkingów).
Co dla mieszkańców Polic oznacza zrealizowanie tej zapowiedzi? Ano - ni mniej, ni więcej - masowy napływ bezdomnych z innych rejonów. Bo oni nie są przywiązani do żadnego miejsca i przenoszą się tam, gdzie jest im dobrze. A wieści w tym środowisku przenoszą się bardzo szybko. I nie da się im później powiedzieć "wracajcie do siebie".
Ja bardzo dziękuję paniom i panom z Gryfa za takie "miłosierdzie" kosztem zwykłych mieszkańców, którzy nie rozbijają się limuzynami i będą musieli wąchać smród w autobusach. A przed sklepami przepychać się między proszącymi o złotówkę "na chleb". Ogrzewalnię - inaczej określaną jako "autobus pospieszny A" - już fioletowym nosom zafundowaliście. I wystarczy.
Dla mnie to jeszcze jeden dowód na to, że Gryf się kompletnie oderwał od mieszkańców i dlatego należy mu w wyborach 16 listopada pokazać czerwoną kartkę.

6
Zwierzęta / Duży czarny pies
« dnia: Listopada 01, 2014, 14:47:58  »
Spotkaliśmy go dziś, wygląda, że się zgubił. Biegł od strony Biedronki, położył się pod wiaduktem. Nie chciał iść z nami, poruszał się dosyć ciężko (może potrącony przez auto?). Możliwe, że jeszcze tam jest. Cały czarny, podobny do labradora, ma czerwoną obrożę. Fotka niestety kiepska (telefonem).

7
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Windows 8.1 czy Linux
« dnia: Września 12, 2014, 10:42:05  »
Prawie jak w temacie  :D
 Dokładnie chodzi mi o zdanie fachowców na temat układu systemów na komputerze. Czy lepiej Windows 8.1 Pro plus Hyper-V i inne systemy na wirtualkach, czy lepiej Linux plus VirtualBox?
 Chodzi nie tylko o wydajnosć, ale też o kwestie przenoszenia migawek. Muszę się zdecydować na jeden układ i szukam opinii gdzie się da  :)

8
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / LightScribe
« dnia: Sierpnia 20, 2014, 10:15:28  »
Czy gdzies w Policach kupię czyste CD i DVD z technologią LightScribe? Parian, może u Ciebie?

9
Motoryzacja / Opel astra i wysokie obroty
« dnia: Sierpnia 05, 2014, 19:01:11  »
Moja astra wymaga naprawy - z wolnych obrotów zrobiły się wysokie. Wystarczy, że silnik się nagrzeje, i na luzie chodzi jakbym gaz do dechy wcisnął. Silnik krokowy czyściłem (może kiepsko), nic. Check engine się zapala, kody wskazują na "silnik krokowy - niewłaściwa liczba kroków", "czujnik położenia przepustnicy - za niskie napięcie". Jakieś pomysły?
Aha - silnik 1.4 8V (astra F), układ Multec.

10
Polityka lokalna / Diakun po raz trzeci
« dnia: Listopada 04, 2013, 16:47:51  »
Tym razem w pierwszej instancji wyrok inny niż poprzednio.

11
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Laptop dla seniora
« dnia: Października 08, 2013, 14:43:12  »
Właśnie tak. Do komunikacji (Skype), Internetu, może jakiejś księgowości, ewentualnie oglądania TV na tunerze USB. Raczej 17 cali, cena umiarkowana (kwoty nie znam), z Windows, najlepiej do kupienia w sklepie. Ważna niezawodność, bo admin o 40 km ;)
Sprzętowi fachmani, podpowiecie coś?

12
Sprawy bieżące / Hala w Policach otwarta!
« dnia: Czerwca 28, 2013, 08:19:50  »
To chyba news dnia, albo i roku :)
Hala w Policach ma pozwolenie na użytkowanie.

13
O tańcach różnistych tu piszą, a to chyba trochę ciekawsze :)
Film o Trzebieży najlepszy w kategorii animacji na festiwalu w Krakowie.

14
Dziś "Kurier Szczeciński" wprowadza nowinkę: rozwiązanie, które posiadaczom w miarę współczesnych smartfonów pozwala oglądać treści, które nie zmieściły się w papierowej gazecie. To może być np. więcej zdjeć, filmik czy nagranie audio.
Tu gazetowy wstępniak na ten temat. Przepraszam za skrócenie linku, ale wykrzyknik w adresie mi bruździł :)
Jestem ciekaw, czy to się przyjmie. A co Wy o tym sądzicie? Fajne uzupełnienie czy zbędny gadżet?

15
Trudne tematy / Za wodę jak za zboże...
« dnia: Listopada 27, 2012, 20:54:38  »
...będziemy płacić od nowego roku. Podwyżki cen o jedną czwartą (25%) szykuje nam ZWiK. A jak ktoś ma dziecko w żłobku, też niech się łapie za portfel. Niby złotówka dziennie więcej to niewiele, ale nie dla każdego...
Podwyżki poparli radni Gryfa i PiS. Ale PO też się nie wykazała - nie przygotowali się do dyskusji, chociaż mieli okazję mocno koalicję wypunktować.

Strony: [1] 2