Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bella20

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Gdzie mogę napisać skargę na kierowce autobusu? Czy wystarczy jak podam jaka linia, którego dnia i o której godzinie był kurs? Niestety nie spisałam nr bocznego autobusu. A to był niestety nie pierwszy raz, kiedy to Pani kierowca była opryskliwa i niekulturalna. Nie dość, że z końcowego przyjechała z opoznieniem ale to pomine, bo ten autobus zawsze przyjeżdża opóźniony bez względu na kierowce. Ja wiem, że kierowcy mają obowiązek sprzedawać bilety do 6 rano. Jednak skończył mi się miesięczny, niestety kilka minut po 6wszystko w okolicy zamkniętew autobusie o eureko automat...nieczynny oczywiscie. Idę do Pani kierowcy i mówie jak sprawa wygląda a pani zaczyna krzyczeć i litania opryskliwych uwag. Automat nie jest nieczynny, on jest niepodlączony. No jeszcze lepiej. Ona ma prowadzić autobus a nie sprzedawać bilety. Ok ale można było to powiedzieć normalnie? Po co w ogóle te automaty skoro ciągle są nieczynne? Niestety podczas tego kursu więcej osób doświadczyło opryslliwości Pani.

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 09, 2015, 06:45:53  »
Mam prośbę. Jakby ktoś na imprezę się nie wybierał to chętnie zaopiekuje się 1biletem (dla dziecka) może ktoś odstąpiłby za coś symbolicznego :)

3
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Kwietnia 30, 2015, 03:35:23  »
Ja się tylko pytam jak ja mam bez strachu chodzić i wracać do pracy i z pracy? Droga przez skwe jakieś 5cm ry JP2 jest jedyną jaką moge się dostać na przystanek. W ciągu ostatnich 2tyg dziki spotkałam 7razy, w tym 2razy orzebiegły mi drogę pod samimi nogami. A jeżeli by zaatakowały?
Nie wiem czy tu ktoś z wypowiadających się chociaż raz spotkał dzika. One nie boją się ludzi. Są różne sposoby na wyeliminowanie zwierzyny z miasta. Można postawić płoty wokół skwerów, są środki którymi można drzewa wysmarowac i zapach odstrasza. Zwiększony patrol policji w tych rejonach w godzinach nocnych. W tej chwili na deptkaku przy skwerach są wysokie żywopłoty i ich nawet nie widać z daleka. Słyszałam już o kilku zaatakowaniach psów i kotów. Czy naprawde w naszym kraju musi się cos stać żeby reakcja była? Szkoda ze to nie czas wyborów samorządowych bo może wtedy byłaby jakaś szansa. Mam zamiar napisać pismo do władz zebrać podpisy ludzi, którzy równierz mają dość zwierzyny w mieście i tak odnośnie zabierania przestrzeni leśnej dzika to ludzie po lesie chodzą w dzień i to na skraju, a dziki wychodzą w nocy. 2lata temu jeszcze chodzily najwyzej do skraju lasu bo dalej sie baly.

4
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Kwietnia 29, 2015, 16:53:20  »
Kij z sąsiadamiskoro sami dokarmiają dziki. Mówie tu o mieszkańcach domków w okolicach skwerów JP2. Oczywiście nie wszystkich, jednak od tak sobie dziki nie wybrały tych rejonów. Ciekawe czy musi się coś komuś stać żeby była jakaś reakcja? Ostatnio w okolicach 23.30 grasowały w okolicach biedronki na głowackiego. Robią szkody na trawnikach, straszą ludzi,kiedy jakaś reakcja władz? Jeżeli trzeba będzie to będe używać petard na odstraszenie. Wieczorem jak się natkne będe dzwonić na policje do skutku. Jeszcze raz przypominam, mieszkamy w mieście. Jak ktoś chce obcować z leśnymi zwierzętami to nieech się wyprowadzi do leśniczówki. A jak ktoś ma chęc pomagania to niech koty bezdomne podokarmia albo jako wolontariusz w schronisku się zgłosi.

5
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Kwietnia 22, 2015, 05:00:32  »
Ponawiam temat. 3 dzień rannej zmiany i 3 dzień stawiania czoła zwierzynie. Tylko tym razem 2tluściutkie dziczki zamiast pobiec w strone lasku spłoszone coraz to większym budzeniem się miasta do życia, nastroszyły się i zrobiły sobie ze mnie cel jak sądze bo nie wiem jak inaczej to nazwać. Tym razem skwery JP2. I gdyby nie to, że jakiś czas temu zaopatrzyłam się w paralizator i to urządzenie ma również funkcje alarmu, który dopiero je spłoszyl to chyba byloby nie za fajnie. Ja docenam te wszystkie działania typu kartki w blokach o tym żeby jedzenia nie wyrzucać, ale po dniu dzisiejszym pójdzie niestety oficjalne pismo do burmistrza. I to nie był jednostkowy przypadek w naszej gminie, problem nadal jest.

6
Piękny, wiosenny poranek mamy. Pierwsza 107 z zajezdni opóźniona ale co tam...3min nadrobimy, bywaly większe spóźnienia. W autobusie zimniej niż na dworze, do rodła się nagrzeje jak zwykle :) ale tego jeszcze nie było, deszczóweczka przeciekająca przez dach...a tzn. przez "harmonijke" wprost na pasażerów. Tak dla rozbudzenia pewnie :)

7
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Marca 14, 2015, 09:47:34  »
Zakładam że dzik widzący człowieka może się czuć się tak jak człowiek widzący dzika. Nie jestem mieszczuchem biorąc pod uwagę że 1/3 życia spędzilam na wsi. Ale dzik waży 200kg, ma kły i może chcieć bronić swoich dzieci. Do tego panuje wścieklizna i jednak miejsce takiej zwierzyny jest w lesie.

8
Strefa kobiet / Odp: Ginekolog
« dnia: Marca 13, 2015, 22:09:59  »
Dzwoniłam, czeka się ok. miesiąca chyba że coś nagłego to można próbować. Zostanie mi chyba prywatna wizyta

9
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Marca 13, 2015, 22:02:34  »
A ja słyszałam. Chociażby wypadki spowodowane przez dzika na drodze. Na probemowych ludzi jest policja, a jak idę do pracy i spotykam watahe dzików to gdzie mam zadzwonić? A może po prostu powinnam podzielić się z nimi kanapkami, pogłaskać, poklepać po grzbiecie i dalej w drogę? Jeżeli komuś nie przeszkadzają dziki, a problemowi ludzie, to śmialo, wystarczy przeprowadzić się do domku w lesie, zdala od ludzi i wziąć sobie na wychowanie jakąś dziczyzne. Mieszkam w mieście i oczekuje od instytucji na które płacę podatki poczucia bezpieczeństwa, w każdym aspekcie. Wychodząc z bloku nie mam ochoty spotykać tych "uroczych" zwierzaczków, które się wogóle nie boją ludzi, świateł i dźwięków.

10
Strefa kobiet / Odp: Ginekolog
« dnia: Marca 12, 2015, 07:04:17  »
Czy mógłby mi ktoś polecić ginekologa w Policach (ew. Szczecin ale centrum) do którego czeka się na Nfz nie dłużej niż 1,5tyg. Nie chodzi o prowadzenie ciąży a o rutynowe badanie i wypisanie recepty. Obecnie chodzę do doktor w Szczecinie ale jest na długim zwolnieniu i jestem w podbramkowej sytuacji. Ostatecznie może być wizyta prywatnie ale w przyzwoitej cenie :) z góry dziękuje za pomoc

11
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Marca 12, 2015, 06:53:29  »
Dziki grasują także przy wróblewskiego, mam nadzieje że znajdzie się jakiś sposób na ograniczenie ich harców.

12
Tematy różne / Odp: Dziki
« dnia: Marca 10, 2015, 17:26:31  »
Nie mieszkam w donku tylko w bloku na osiedlu, które stoi od kilkudziesięciu lat. Nie przypominam też sobie żeby w miejscu skwerów JP2 byl las. Nie wyrzucam jedzenia przez balkon. Daczego mam się bać rano wyjść z domu? Czy wracać z 2giej zmiany. Dziki podchodzą coraz bliżej osiedli i zabudowań. I to nie jest normalne. Gdzie mogę to zgłosić?

13
Tematy różne / Dziki
« dnia: Marca 09, 2015, 21:09:45  »
Witam. Mam problem, otóż wiosna zawitała i razem z nią grasujące wszędzie dziki. Pracuje na zmiany, spotykanie dzików na skwerach JP2 to już codzienność. Ok 4.30 oraz ok 23.30. Już mam dość, dzisiaj miałam spotkanie trzeciego stopnia z 3 dorosłymi osobnikami pod samą klatką bloku. Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie to zgłosić? Nie będe z duszą na ręku chodzić do pracy.

14
Trudne tematy / Odp: Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« dnia: Sierpnia 09, 2014, 21:33:44  »
Chodzenie 2x w miesiącu do PUP-u, to zbyt ciężki wysiłek dla biednego bezrobotnego, uczącego się w tych godzinach w Szczecinie, szczególnie w czerwcu (jak się postarasz to może przypomnisz sobie te czasy).

Ucząc się dziennie, nie można być zarejestrowanym w urzędzie pracy :)

15
W szczycie 107 jeździ na tyle często, że jeśli widzę zatłoczony autobus, to czekam całe 6-7min na kolejny, co innego w weekendy, ale wtedy F i tak nie kursuje. Za 170zł miesięcznie (bo tyle kosztuje miesięczny na wszystkie linie, a niestety nie pracuje na pl. rodła więc na jedną linie nie moge mieć) oczekiwałabym prócz komfortu jednak aby autobus spełniał funkcję docelową-czyli był pośpieszny. Rozwiązanie z "A" byłoby idealne, biorąc pod uwagę, że basen górniczy w tej chwili jest rozkopany.

Strony: [1] 2 3 ... 7