Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gigus 36

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 05, 2017, 22:41:37  »
Witam po waszych wpisach mniemam że na zakładach szlachta robi ,pozostałych ludzi i firmy macie  gdzieś przecież tam pany robią ,powiem wam szczerze w dupach wam się po przestawiało ,nikt was nie zmusza żebyście na wieś jechali ,jak widać dla was tylko kasa i kasa ,pamiętajcie jedno pieniądze to nie wszystko .Do Trzebieży na integracje zjeżdżały się KFC ,Castorama ,Agryf i wiele innych firm i jakoś nosem nie kręcili ale tam byli zwykli ludzie co ciężko pracują i cenią dobrą zabawę ,wam nikt i nigdy nie dogodzi ,sami o sobie wystawiacie opinie .

2
Tematy różne / Odp: Zdarzenie z czwartku 09.02.
« dnia: Luty 13, 2017, 19:07:25  »
Zgadzam się z przedmówcami uważam że z ta kobietą to pic na wodę ,nagle wszystkie stronki o tej akcji zniknęły jakby nic się nie stało ,a naszej policji z Polic nie wierze za nic .To była grubsza akcja tylko nie chcieli paniki.

3
Polityka lokalna / Temat ,,śmieci,,.
« dnia: Lipiec 30, 2016, 20:58:33  »
Temat podwyżek śmieci co jaki czas wraca jak bumerang mnie interesuje czy urzędnicy odpowiedzialni za temat śmieciowy ponieśli jakieś konsekwencje za wymuszone podwyżki bo zgubili 5,5 tyś mieszkańców i za ich nie kompetencje my wszyscy cierpimy tylko nie urzędnicy na naszym utrzymaniu,oni się mają bardzo dobrze jest ich coraz więcej ,przepraszam że tak późno odgrzewam ten kotlet ale myślałem że ktoś poleci za konsultacje,, niby,, społeczne i wymuszone podwyżki za brak kompetencji  kilku urzędników zwłaszcza takiej jednej starszej pyskatej przypominam wy jesteście dla nas nie na odwrót i to my was utrzymujemy .Dla mnie to tylko granat i rozwalić ten gminny burdel.


4
Polityka lokalna / Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
« dnia: Styczeń 24, 2016, 15:11:05  »
Jestem za wyborami na wiosnę a jak nic nie wypali to trzeba zebrać podpisy i wywalić burmistrza z tą zgrają przydupasów ,w tej chwili co gmina wyprawia to nóż się w kieszeni otwiera ,nie ma co się rozpisywać tylko z krzyknąć i wywlić na zbity ryj rządząca ekipe.

5
Sprawy bieżące / Odp: Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Październik 30, 2015, 06:59:58  »
Burmistrz z radnymi Gryfa trochę przesadził ale jak lekką ręką daje się 700 tyś siatkarkom aby lepiej zarabiały ,a później spina się budżet kosztem mieszkańców ja już dawno pisałem że ta klika za drogo nas kosztuje ,policzcie czy taniej nie wyniesie nas referendum o odwołanie tej bandy, przez 3 lata jeszcze zdążą szkód narobić.

6
Tematy różne / Odp: Straż Miejska-likwidacja?
« dnia: Październik 11, 2015, 13:10:05  »
Witam czytam wypowiedzi na tym forum i moje zdanie jest takie zasypać radnych petycjami o zlikwidowaniu SM a radni będą udawali że nie ma tematu zbierzemy podpisy za likwidacją SM a radnym podziękujemy  przy następnych wyborach bo po co mi radny który nie słucha wyborcy.

7
Polityka lokalna / Odp: "Twój radny"
« dnia: Sierpień 07, 2015, 10:03:25  »
Po waszych wypowiedziach wynika że trzeba przeprowadzić referendum za odwołaniem burmistrza i jego bandy zwolnić połowę urzędników bo trochę nas to kosztuje i zacząć tworzyć miejsca pracy bo na Policach zaczyna się robić skansen.

8
Tematy różne / Odp: Enea wprowadza internetowe Biuro Obsługi
« dnia: Lipiec 05, 2015, 21:17:48  »
Bardzo dobry pomysł zwłaszcza dla osób starszych ,bez komputera i neta ,powiem krótko jak Poznań przejął inicjatywę i zamknął biuro w Policach jest jeden wielki cyrk,burdel ludzie nie mający pojęcia z jakimi ludzie dzwonią problemami ,czas szukać i zmieniać operatora .

9
Tematy różne / Odp: Trzebież - parkingi a zakazy postoju
« dnia: Lipiec 05, 2015, 21:12:51  »
Policja nie jest dla obywateli tylko dla rządu aby zbierać haracz ,bo faktycznie nie ma tu zagrożenia jak kierowca sobie zaparkuje i zje z rodzinka rybkę ,po co ma miejscowy zarobić jak zarobi policja i przegoni klienta .Faktycznie problem jest i trzeba jak najszybciej załatwić problem, a policja to faktycznie jest nadgorliwa tylko tam gdzie nie trzeba ,nie wiem kto ich szkolił komendant policji czy minister finansów .

10
Trudne tematy / Akcja Policji na Czas na Trzebież.
« dnia: Czerwiec 28, 2015, 12:40:55  »
Czy ktoś widział interwencję Policji zagazowaniu chłopaka na imprezie Czas na Trzebież ,ponoć ostro potraktowali chłopaka fakt że podpity ale tyle gazu i tak brutalnie ma ktoś może filmik?

11
Sprawy bieżące / [Police] Brak ciepłej wody i ogrzewania
« dnia: Wrzesień 30, 2013, 19:21:50  »
Nataleczka nie denerwuj się złość pieknosci szkodzi

12
Sprawy bieżące / [Police] Brak ciepłej wody i ogrzewania
« dnia: Wrzesień 30, 2013, 19:19:54  »
Pogotowie Lokatorskie dostało taką informację od działu technicznego,jak dostalismy info od PEC-u mówiliśmy że ciepło bedzie w sobotę po południu.Gdy dostalismy info że woda puszczona ,ruszylismy z odpowietrzaniem .

13
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Wrzesień 03, 2013, 19:59:33  »
dzieki

14
Sprawy bieżące / Opłaty za śmieci - konsultacje.
« dnia: Wrzesień 01, 2013, 14:09:19  »
mam pytanie a gdzie wrzucamy popiół i scinki z regipsów

15
Trudne tematy / Rasizm po policku w wykonaniu OPS POLICE
« dnia: Wrzesień 21, 2012, 21:58:56  »
Pan Mirowski po takiej wypowiedzi powinien przeprosic i niech nie zapomina za czyje pieniadze siedzi w tym urzedzie tak jak pozostali urzednicy,a pani Doba majac troche honoru odeszła by sama

Strony: [1] 2 3 ... 5