Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Temat ,,śmieci,,.  (Przeczytany 3895 razy)

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Temat ,,śmieci,,.
« dnia: Lipca 30, 2016, 20:58:33 »
Temat podwyżek śmieci co jaki czas wraca jak bumerang mnie interesuje czy urzędnicy odpowiedzialni za temat śmieciowy ponieśli jakieś konsekwencje za wymuszone podwyżki bo zgubili 5,5 tyś mieszkańców i za ich nie kompetencje my wszyscy cierpimy tylko nie urzędnicy na naszym utrzymaniu,oni się mają bardzo dobrze jest ich coraz więcej ,przepraszam że tak późno odgrzewam ten kotlet ale myślałem że ktoś poleci za konsultacje,, niby,, społeczne i wymuszone podwyżki za brak kompetencji  kilku urzędników zwłaszcza takiej jednej starszej pyskatej przypominam wy jesteście dla nas nie na odwrót i to my was utrzymujemy .Dla mnie to tylko granat i rozwalić ten gminny burdel.


Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Temat ,,śmieci,,.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 31, 2016, 22:58:50 »
Wszystko fajnie, ale przed zatwierdzeniem posta przeczytaj go raz lub dwa, bo czytać się tego nie da.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Temat ,,śmieci,,.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 06, 2016, 21:58:11 »
Temat podwyżek śmieci co jaki czas wraca jak bumerang mnie interesuje czy urzędnicy odpowiedzialni za temat śmieciowy ponieśli jakieś konsekwencje za wymuszone podwyżki bo zgubili 5,5 tyś mieszkańców i za ich nie kompetencje my wszyscy cierpimy tylko nie urzędnicy na naszym utrzymaniu,oni się mają bardzo dobrze jest ich coraz więcej ,przepraszam że tak późno odgrzewam ten kotlet ale myślałem że ktoś poleci za konsultacje,, niby,, społeczne i wymuszone podwyżki za brak kompetencji  kilku urzędników zwłaszcza takiej jednej starszej pyskatej przypominam wy jesteście dla nas nie na odwrót i to my was utrzymujemy .Dla mnie to tylko granat i rozwalić ten gminny burdel.
Były naczelnik Wydziału Gospodarki Odpadami został przeniesiony/zatrudniony w powiecie.

jestem gorszego sortu

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Temat ,,śmieci,,.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 06, 2016, 22:36:45 »
Dawno go już tam nie ma. Jest szefem Transtechu. I członkiem nowej Rady Nadzorczej SM Chemik.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2016, 22:39:11 wysłana przez Validator »