Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Power

Strony: [1] 2 3 ... 32
1
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 30, 2018, 14:20:46  »
Wymagałoby to jednak wymiany zaworów. Te zainstalowane obecnie są zupełnie innego typu.

Wydawało mi się, że zaworów nie wymieniano, ale pamięć jest zawodna...

2
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Października 30, 2018, 12:50:09  »
Cytat: zefir w Październik 29, 2018, 20:28:57
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie i jakie głowice kupić i następnie kto mógłby je wymienić.

Wszystkie głowice zgodne z przyłączem typu RA-Click. Kolega wyżej umieścił dane głowicy najbardziej praktycznej w naszych warunkach mieszkaniowych. Pozwala ona na pełną kontrolę nad grzejnikiem i ciepłem.

Ciekawe czy są jeszcze w zasobach SM te zdjęte za Szostaka...? Nie trzeba by było kupować nowych, działających od zara.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 26, 2018, 07:04:56  »
Szczegóły określi Regulamin. Program jest pilotażowy na rok i wejdzie od 1 maja br.

A, co z posiłkami dla tych, co pracują/będą pracować w nadgodzinach? Jak z tymi pracownikami będzie to rozliczane? Pytam póki jeszcze nie jest opublikowany Regulamin...

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 24, 2018, 13:25:12  »
Dziś została podjęta decyzja o odejściu od dostarczania posiłków profilaktycznych i realizacji Rozporządzenia „o posilkach” poprzez karty żywieniowe za które pracownicy będą samodzielnie dokonywali zakupu posilku profilaktycznego. Pracownicy pracujący na stanowiskach uprawnionych swoim wydatkiem energetycznym otrzymają żywieniową kartę Sodexo. Wartość posiłku to 9 zł. Szczegóły określi Regulamin. Program jest pilotażowy na rok i wejdzie od 1 maja br.

A jak się ma do tego WYDATEK ENERGETYCZNY? Skąd będzie wiadomo, że pracownik "otrzymał" posiłek, który tenże wydatek (kcal) uzupełni? Ale skoro pracownicy taką formę preferują, a pracodawca to "klepnie" to 8) ? I już widzę te tłumy przed "licznymi" BUFETAMI na terenie Z.Ch. :)

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 23, 2018, 06:54:40  »
Czy któryś z szanownych forumowiczów w ostatnim czasie ubiegał się o refundację w kwocie 200 zł na okulary korekcyjne?
Ogólnie - pracodawca - Komisja BHP wraz z Zakładowym Społecznym Inspektorem Pracy i najlepiej zapytać tego ostatniego - na pewno pomorze.

6
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Stycznia 10, 2018, 07:06:21  »
Macie dziś problemy z netem i Tv? czy tylko u mnie rozłącza  co chwile?

Non stop! Na ekranie pojawiał się komunikat, że jakiś błąd itp. i obraz ciemny. Za chwilę powtórka.

7
Wczoraj idąc ul. PCK zauważyłem, że prace zmierzające do otwarcia kas biletowych trwają... Szkoda tylko, że lokalizacja - delikatnie mówiąc - jest trochę "nie po drodze". Ale to moje, subiektywne odczucie.

8
A ja jestem za Grillowiskiem na polanie za SP 8.

9
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Czerwca 19, 2017, 12:20:55  »
Proszę pamiętać o jutrzejszym Walny Zgromadzeniu i licznym się stawieniu.
Oczywiście, ale i tak przyjdą ci, co zwykle przychodzą.

10
Tematy różne / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Maja 05, 2017, 12:02:40  »
... Betoniarka zrobi swoje i odjedzie. Mogli dla świętego spokoju pociągnąć wokół betoniarki taśmę ostrzegawczą i w sumie jedyna uwaga, ale nie ma jakiegoś dramatu.
No właśnie jednym tchem wymieniłeś, co jest zagrożeniem i, co powinno się uczynić, by do DRAMATU nie dopuścić. Moim zadaniem to Inspektor Nadzoru Budowlanego powinien TO zobaczyć i wyciągnąć wnioski...

11
Tematy różne / Odp: Rekrutacja do przedszkola
« dnia: Marca 18, 2017, 10:55:59  »
Rozmawiałam z Panią dyrektor z PP5, powiedziała mi, ze musza czekać na przejście pewnej ustawy. I sami nie wiedza kiedy możliwe będą zapisy. Natomiast gdy rozmawiałam z dyrektor prywatnego przedszkola, to powiedziała mi, ze w tym roku zapisy mogą być we wrześniu w placówkach państwowych( choć ciężko mi w to uwierzyć), a prywatnie już przyjmują zapisy.
Tak wiec pozostaje nam dalej czekać.

No właśnie! Prywatne przedszkola robią sobie reklamę, nie wiedząc i nie kierując się tymi samymi kryteriami, co publiczne - mówią to co im ślina na język przyniesie. Przedszkola Publiczne "czekają" na PODPIS ROZPORZĄDZENIA MEN-u - info z TV. I tak, jak wszystkie nowe ustawy w naszym kraju wymagają podpisu, by wejść w życie i dotyczy to wszystkich obywateli RP - nie tylko rodziców 3-latków.

nformacje o przyjęciach do przedszkoli będą na stronie gminy. Według mnie to jakiś żart.

Nie to nie żart! Taką informację musi wydać gmina, ponieważ jest "właścicielem" placówek publicznych i obowiązują Ją (Gminę) Ustawy, Uchwały, Rozporządzenia MEN-u oraz inne przepisy Kuratorium itp. organów. Jak ktoś tego nie rozumie...


Dokładnie, a jakby tego było mało, to tylko dwa przedszkola będą prowadzić nabór dla 3latkow... kpina.

Znowu czegoś, ktoś nie doczytał lub nie ma pełnej wiedzy i kieruje się plotkami, a nie faktami. 3-latki będą zapisywane do trzech przedszkoli. W pozostałych przedszkolach pozostają, decyzją RODZICÓW 6-latki, więc nie ma miejsc dla 3-latków. O terminach przyjęć/zapisów - jak sprawdziłem - wisi informacja w każdym przedszkolu, na drzwiach wejściowych, lub tablicy ogłoszeń. Trzeba czytać! Sprawdziłem, że w polickiej TV - z posiedzeń RM i innych spotkań, właśnie o zmianach w edukacji jest dużo mówione na ten temat - również na spotkaniach z rodzicami, którzy są zainteresowani.... Jest tam również mowa, o rozbudowie dwóch przedszkoli PP 5 i PP 8 - właśnie z tego powodu - już w tym roku. Z resztą widziałem info, o przetargu na rozbudowę i chyba już minął termin składania ofert, co świadczy, o trosce Władz Gminy w sprawie edukacji. 

12
Trudne tematy / Odp: Dziwne "gwizdanie"?
« dnia: Lutego 21, 2017, 14:02:29  »
Z tego co wiem, to kiedyś można było usłyszeć też głośny syk pary, ale to było coś związanego z EC?
Pośrednio z EC. Jednak w większości z awariami (głównie) różnych aparatów na J.B. NITRO - szeroko pojęte. Innymi słowy; jak jest awaria urządzenia zasilanego parą, to trzeba ją upuścić, by móc dokonać naprawy/remontu. Po tym okresie (naprawy) następuje ponowne uruchomienie instalacji i wówczas także słychać takie wysokie dźwięki związane z EC, które "podaje" wysokociśnieniową pare. TO TAK W DUŻYM UPROSZCZENIU. JADNAK NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ - taki jest proces technologiczny.

13
Trudne tematy / Odp: Dziwne "gwizdanie"?
« dnia: Lutego 19, 2017, 15:24:08  »
Już wiem. 'Otworzyły się klapy bezpieczeństwa w zbiorniku z amoniakiem'. Tak słyszałem od kolegi, który robi na zakładach.

Jak już to zawory bezpieczeństwa tzw. PSV i nie w zbiorniku, tyko na wydziale syntezy lub przygotowania gazu w J.B. "NITRO". Nastąpił upust pary.

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 05, 2017, 14:34:59  »
abawna sprawa, ale jak sprawdzałem (kilka lat temu...) to okazało się, że ten żużlowy parking obok biurowca głównego nie należał do Zakładów i w związku z tym Zakłady nie mogły tam nic zrobić. Ten temat nie jest nowy, pojawia się regularnie od jakiś 10 lat

I chyba nic się nie zmieniło w tym temacie. Mówiono wówczas, że ma tam stanąć nowy biurowiec.

15
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Stycznia 13, 2017, 15:00:14  »
Power.Póki co,na tej stronie poruszane są sprawy związane z kosztami co. No i się nie zapieraj, bo stracisz dotychczasową barwę.
Na tej stronie jest i było wszystko. Na innej nikt nie odpowie... Poza tym - o, co chodzi? ???  A miejsc parkingowych nie przybywa, ba, o nich się nie mówi, a powinno.Strony: [1] 2 3 ... 32