• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Power

Strony: [1] 2 3 ... 38
1
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Vectra
« dnia: Styczeń 10, 2018, 07:06:21  »
Macie dziś problemy z netem i Tv? czy tylko u mnie rozłącza  co chwile?

Non stop! Na ekranie pojawiał się komunikat, że jakiś błąd itp. i obraz ciemny. Za chwilę powtórka.

2
Wczoraj idąc ul. PCK zauważyłem, że prace zmierzające do otwarcia kas biletowych trwają... Szkoda tylko, że lokalizacja - delikatnie mówiąc - jest trochę "nie po drodze". Ale to moje, subiektywne odczucie.

4
Sprawy bieżące / Odp: Zapraszam do głosowania na moje projekty do BO
« dnia: Wrzesień 26, 2017, 13:15:34  »
A ja jestem za Grillowiskiem na polanie za SP 8.

5
Sprawy bieżące / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Czerwiec 19, 2017, 12:20:55  »
Proszę pamiętać o jutrzejszym Walny Zgromadzeniu i licznym się stawieniu.
Oczywiście, ale i tak przyjdą ci, co zwykle przychodzą.

6
Sprawy bieżące / Odp: Centrum Handlowe?
« dnia: Maj 05, 2017, 12:02:40  »
... Betoniarka zrobi swoje i odjedzie. Mogli dla świętego spokoju pociągnąć wokół betoniarki taśmę ostrzegawczą i w sumie jedyna uwaga, ale nie ma jakiegoś dramatu.
No właśnie jednym tchem wymieniłeś, co jest zagrożeniem i, co powinno się uczynić, by do DRAMATU nie dopuścić. Moim zadaniem to Inspektor Nadzoru Budowlanego powinien TO zobaczyć i wyciągnąć wnioski...

7
Sprawy bieżące / ZNALEZIONO TELEFON
« dnia: Maj 03, 2017, 13:34:01  »
Dzisiaj 03.05.2017r. w okolicy Zch. Police znaleziono telefon. Info, o ww. proszę pisać na priv.

8
Sprawy bieżące / Odp: Rekrutacja do przedszkola
« dnia: Marzec 18, 2017, 10:55:59  »
Rozmawiałam z Panią dyrektor z PP5, powiedziała mi, ze musza czekać na przejście pewnej ustawy. I sami nie wiedza kiedy możliwe będą zapisy. Natomiast gdy rozmawiałam z dyrektor prywatnego przedszkola, to powiedziała mi, ze w tym roku zapisy mogą być we wrześniu w placówkach państwowych( choć ciężko mi w to uwierzyć), a prywatnie już przyjmują zapisy.
Tak wiec pozostaje nam dalej czekać.

No właśnie! Prywatne przedszkola robią sobie reklamę, nie wiedząc i nie kierując się tymi samymi kryteriami, co publiczne - mówią to co im ślina na język przyniesie. Przedszkola Publiczne "czekają" na PODPIS ROZPORZĄDZENIA MEN-u - info z TV. I tak, jak wszystkie nowe ustawy w naszym kraju wymagają podpisu, by wejść w życie i dotyczy to wszystkich obywateli RP - nie tylko rodziców 3-latków.

nformacje o przyjęciach do przedszkoli będą na stronie gminy. Według mnie to jakiś żart.

Nie to nie żart! Taką informację musi wydać gmina, ponieważ jest "właścicielem" placówek publicznych i obowiązują Ją (Gminę) Ustawy, Uchwały, Rozporządzenia MEN-u oraz inne przepisy Kuratorium itp. organów. Jak ktoś tego nie rozumie...


Dokładnie, a jakby tego było mało, to tylko dwa przedszkola będą prowadzić nabór dla 3latkow... kpina.

Znowu czegoś, ktoś nie doczytał lub nie ma pełnej wiedzy i kieruje się plotkami, a nie faktami. 3-latki będą zapisywane do trzech przedszkoli. W pozostałych przedszkolach pozostają, decyzją RODZICÓW 6-latki, więc nie ma miejsc dla 3-latków. O terminach przyjęć/zapisów - jak sprawdziłem - wisi informacja w każdym przedszkolu, na drzwiach wejściowych, lub tablicy ogłoszeń. Trzeba czytać! Sprawdziłem, że w polickiej TV - z posiedzeń RM i innych spotkań, właśnie o zmianach w edukacji jest dużo mówione na ten temat - również na spotkaniach z rodzicami, którzy są zainteresowani.... Jest tam również mowa, o rozbudowie dwóch przedszkoli PP 5 i PP 8 - właśnie z tego powodu - już w tym roku. Z resztą widziałem info, o przetargu na rozbudowę i chyba już minął termin składania ofert, co świadczy, o trosce Władz Gminy w sprawie edukacji. 

9
Trudne tematy / Odp: Dziwne "gwizdanie"?
« dnia: Luty 21, 2017, 14:02:29  »
Z tego co wiem, to kiedyś można było usłyszeć też głośny syk pary, ale to było coś związanego z EC?
Pośrednio z EC. Jednak w większości z awariami (głównie) różnych aparatów na J.B. NITRO - szeroko pojęte. Innymi słowy; jak jest awaria urządzenia zasilanego parą, to trzeba ją upuścić, by móc dokonać naprawy/remontu. Po tym okresie (naprawy) następuje ponowne uruchomienie instalacji i wówczas także słychać takie wysokie dźwięki związane z EC, które "podaje" wysokociśnieniową pare. TO TAK W DUŻYM UPROSZCZENIU. JADNAK NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ - taki jest proces technologiczny.

10
Trudne tematy / Odp: Dziwne "gwizdanie"?
« dnia: Luty 19, 2017, 15:24:08  »
Już wiem. 'Otworzyły się klapy bezpieczeństwa w zbiorniku z amoniakiem'. Tak słyszałem od kolegi, który robi na zakładach.

Jak już to zawory bezpieczeństwa tzw. PSV i nie w zbiorniku, tyko na wydziale syntezy lub przygotowania gazu w J.B. "NITRO". Nastąpił upust pary.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 05, 2017, 14:34:59  »
abawna sprawa, ale jak sprawdzałem (kilka lat temu...) to okazało się, że ten żużlowy parking obok biurowca głównego nie należał do Zakładów i w związku z tym Zakłady nie mogły tam nic zrobić. Ten temat nie jest nowy, pojawia się regularnie od jakiś 10 lat

I chyba nic się nie zmieniło w tym temacie. Mówiono wówczas, że ma tam stanąć nowy biurowiec.

12
Sprawy bieżące / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Styczeń 13, 2017, 15:00:14  »
Power.Póki co,na tej stronie poruszane są sprawy związane z kosztami co. No i się nie zapieraj, bo stracisz dotychczasową barwę.
Na tej stronie jest i było wszystko. Na innej nikt nie odpowie... Poza tym - o, co chodzi? ???  A miejsc parkingowych nie przybywa, ba, o nich się nie mówi, a powinno.13
Sprawy bieżące / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Styczeń 12, 2017, 16:05:25  »
Ponieważ w kampanii wyborczej nowej/naszej RN, a dokładnie w spotach wyborczych -ukazały się wypowiedzi dzisiejszego składu RN, to chcę się zaprać, o obietnice wyborcze;
- gdzie są obiecane NOWE MIEJSCA PARKINGOWE na osiedlu. Miało ich być blisko 100 lub więcej. Od razu powiem, że nikogo nie atakuję - puki co :) ale warto znać odpowiedź po objęciu/przejęciu władzy w RN na powyższe pytanie. Ten temat jakby ucichł!

14
Sprawy bieżące / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudzień 01, 2016, 07:09:38  »
No i proszę jak widać dwa buraki nie rozumieją   prostej rzeczy. Wiec zadam proste pytanie : czy ktoś za poprzedni okres grzewczy zapłacił więcej jak wynosił ryczałt ?. Odpowiedz jest prosta NIE  i tu macie  „buraki” wasz zaginiony ryczałt, proste ale jak widać dla niektórych za bardzo skomplikowane, czyli wszystko jest zgodnie z prawem „buraki” tylko myśleć trzeba
Polak to ty raczej nie jesteś!
Do Moderatora/Administratora; Proszę, aby takich "Polaków" hamować z języka, bo to nie jest portal na obrażanie forumowiczów, gdy mają inne zdanie.

15
Sprawy bieżące / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Listopad 30, 2016, 15:53:15  »
anie Polak, przeczytaj sobie pan wcześniejsze posty oraz odpowiedź zarządu na wniosek członka o rozliczanie ryczałtem. Ryczałt nie jest alternatywną metodą rozliczania kosztów a jedynie jest stosowany w przypadku przekroczenia wskazań podzielników,a więc de facto w regulaminie jest tylko jeden sposób rozliczania - od podzielników co jest niezgodne z prawem.
Brawo Kryspin! Niektórym zasłona, jak Burka zasłanie horyzont!

Strony: [1] 2 3 ... 38