Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Power

Strony: [1]
1
Tematy różne / Jest się czym chwalic - Najlepsze Budynki są w Szczecinie
« dnia: Listopada 21, 2016, 10:08:37  »
W Szczecinie mamy: Najlepszy Budynek Europy FILHARMONIA i najnowsze - Najlepszy Budynek Świata CENTRUM DIALOGU - PRZEŁOMY.

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/centrum-dialogu-przelomy-w-szczecinie-najlepszym-budynkiem-kultury,693367.html

2
Pomysł ronda (wiadomość ze strony Wirtualne Police 24) oczywiście jest dobry, ale co z wyjazdem z Biedronki usytuowanej po drugiej stronie wiaduktu? Przecież rondo spowoduje całkowitą blokadę wyjazdu z Biedronki - wszyscy jadący/zjeżdżający z ronda w stronę W. Polskiego, będą "na pierwszeństwie". Wówczas jedynym rozwiązaniem będą światła, aby można było się włączyć bezpiecznie (lewoskręt w stronę Lidla). Jest jeszcze wolny pas ziemi pod wiaduktem i tam można by połączyć bezpieczny wyjazd do ronda lub coś podobnego. Inaczej takie - moim zdaniem - rozwiązanie będzie połowiczne, gdyż rozbawże tylko Wyjazd spod Lidla, blokując komunikację z Biedronki. Ale inżynierowie/projektanci od budowy ciągów komunikacyjnych na pewno znajdą dobre rozwiązania, by w niedalekiej przyszłości nie dobudowywać/przebudowywać dopiero co powstałego ronda. Jestem za, ale i tak uważam, że sygnalizacja świetlna ustawiona (kamery) na natężenie ruchu jest praktyczniejsza. 

3
Tematy różne / Apteka z PZU
« dnia: Lipca 09, 2015, 19:44:30  »
Czy ktoś się orientuje, która apteka w Policach honoruje tzw. - Kartę Apteczną PZU?

4
Polityka lokalna / Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Listopada 17, 2014, 07:23:59  »
Brawo, gratulacje Panie Burmistrzu (W. Diakun), brawo "GRYF XXI". Mieszkańcy wybrali. Okazuje się, że nie pomogły podjazdy, szkalowania oraz osobiste "wycieczki" zwolenników konkurencyjnych ugrupowań  - społeczeństwo po raz kolejny wybrało samorządowców ze W.S. Gryf XXI. Okazuje się również, że ten sposób zarządzania jest większości obywateli najbliższy.   

5
Remont wiaduktu na ul. Piotra i Pawła skończył się dawno – dość powiedzieć, że wygląda dobrze (sam wiadukt) -, lecz zapomniano przy tym odtworzyć ścieżkę komunikacyjną dla pieszych (dojście i zejście), którzy także przez ów wiadukt przechodzą. Sam jestem jednym z nich i za każdym razem zastanawiam się; jaki cel przeświecał „budowniczym” takiego rozwiązania komunikacyjnego? Na pewno nie bezpieczeństwo pieszego. Pieszy jest zmuszony do korzystanie z jezdni, która jest ograniczona barierkami energochłonnymi. Chodnik owszem jest na samym wiadukcie, lecz zamknięty barierkami skutecznie „broniącymi” wejścia na tenże skrawek bezpiecznego ciągu komunikacyjnego dla pieszych. To chyba najlepiej chroniony chodnik przed tymi dla których jest stworzony. Czyżby inwestor, projektant czy ktokolwiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo na samym wiadukcie zapomniał, że tamtędy chodzą (chodź sporadycznie) piesi? Wspomnę także, że widywam tam w słoneczne dni matki spacerujące i pchające wózki z dziećmi… Może ktoś z odpowiedzialnych za taki stan rzeczy przyjrzy się bliżej sprawie?

6
Trudne tematy / Za SP 8 NIEpowstanie grillowisko!
« dnia: Kwietnia 04, 2014, 16:48:26  »
„Budowa miejsc rekreacyjno-wypoczynkowych na polanie za SP 8 w Policach” – taką nazwę nosi(ł) projekt bodowy obiektów rekreacyjnych za „Ósemką”. Na ostatniej sesji RM emitowanej w TV Police, usłyszałem/zobaczyłem, że takowe „zeszło” z planów zagospodarowania w tym roku(?). Szkoda, bo ja i zapewne inni mieszkańcy Polic chętnie byśmy tam wypoczywał przy ognisku (legalnie rozpalonym) czy grillu. Tym bardziej, że w okolicy naszego miasta nic podobnego nie ma i tylko nieliczni posiadacze działek mogą sobie pozwolić na taki „luksus”. Szkoda, bo jestem pomysłodawcą tego przedsięwzięcia przekazanego Radnemu M.R., który to zgłosił ów projekt/pomysł na sesji RM, zaakceptowany i z opracowaną wizualizacją owego miejsca. No cóż przyjdzie mi i mnie podobnym jeszcze poczekać – jak długo?
A może ktoś ma inne pomysły na takie miejsce?

Strony: [1]